Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemZatamnjivanje Stakala - Page 2 Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
    Peugeot Club BIH



     

     Zatamnjivanje Stakala

    Ići dole 
    +22
    Goran406
    vanja
    dzoni
    Zex
    Aleksej
    Toni
    momo80
    CrniBranko
    Ryan
    Rade027
    Sinisa 309 GTI
    Petrucci
    ske
    blackglass
    xenoks
    dandzaman
    little
    compact
    Malivuk
    Deda Bgd
    Riquelme
    Davidoff221
    26 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
    AutorPoruka
    Rade027

    Rade027


    Broj poruka : 214
    Godina : 43
    Lokacija : Nis
    Vozilo : Peugeot 407, 2.0HDi, 100Kw
    Datum upisa : 15.10.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime15th April 2010, 11:45

    Planiram da na svoj Pug 407 zatamnim stakla pa me zanima gde mogu da se nadju kvalitetne folije i ko ih ugradjuje u Nisu? Interesuju me crne folije ali neke malo svetlije tj. one sa propustljivoscu od 25 ili 35% (kao po zakonu). Posto mi je auto crne boje ne bih bas skroz crna stakla.

    A ne znam ni koliko bi mi folije trebalo za sva stakla sem soferke....
    Nazad na vrh Ići dole
    Rade027

    Rade027


    Broj poruka : 214
    Godina : 43
    Lokacija : Nis
    Vozilo : Peugeot 407, 2.0HDi, 100Kw
    Datum upisa : 15.10.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime11th Juni 2010, 14:12

    Za moj auto u Glass service mi traze 170Eura za postavljanje folija.
    Nasao sam jednog lika koji to radi za 130E.

    Nesto mi pade na pamet. Da li je moguce negde naci one zavesice za bocna i zadnje staklo??? Na plafoni postoje one rupice na kojima se kace zavese. Meni se folije bas i ne stavljaju, vec bi to radio iskljucivo zbog bebe u kolima pa joj smeta sunce dok se vozi na svom sedistu, pa mi se zato vise svidjaju zavesice. Kad oces podignes, nocu ih spustis....
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime11th Juni 2010, 14:21

    Imam ja te zavesice i pokusao sam da ih postavim..nije sjajno resenje. Za zadnju soferku su super ali za bocna stakla nije neko resenje. Ne pokriva ceo otvor tako da i dalje ulazi sunce. Ima da se kupe u Beogradu u jednoj prodavnici i cena je 1400 dinara. Ja cu ipak da zatamnim stakla.Zavesice mi nista ne znace osim za zadnju soferku..tu nemam primedbi..
    Nazad na vrh Ići dole
    CrniBranko
    Vredan Decko
    CrniBranko


    Broj poruka : 800
    Godina : 41
    Lokacija : Bijelo Polje, Crna Gora
    Vozilo : 406, 2.0 HDI
    Datum upisa : 03.12.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime11th Juni 2010, 14:25

    1400 dinara!!!! Kod mene u BP-u ima za 5 evra Very Happy. I to da biras velicinu Zatamnjivanje Stakala - Page 2 631557 . Ja sam mislio da postavim na zadnju soferku ali tad kad sam trazio nije bilo. Reko mi lik da odem kuci sjutra ali ja sam tad vec bio na putu za Bg.
    Nazad na vrh Ići dole
    Rade027

    Rade027


    Broj poruka : 214
    Godina : 43
    Lokacija : Nis
    Vozilo : Peugeot 407, 2.0HDi, 100Kw
    Datum upisa : 15.10.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime11th Juni 2010, 14:28

    Jel mislis na original zavese za Pezo 407 ili one sto se lepe i sto ih ima na buvljaku?

    Evo na sajtu Peugeot Slovenia ih ima : http://www.peugeot.si/index.php?category=5154&topic_id=36&template=accessories_real_list&basic_page=3

    i na slikama mi deluju da bas pokrivaju sve. Hm...
    Nazad na vrh Ići dole
    CrniBranko
    Vredan Decko
    CrniBranko


    Broj poruka : 800
    Godina : 41
    Lokacija : Bijelo Polje, Crna Gora
    Vozilo : 406, 2.0 HDI
    Datum upisa : 03.12.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime11th Juni 2010, 14:33

    Za 5 evra su najbolje Zatamnjivanje Stakala - Page 2 631557 Zatamnjivanje Stakala - Page 2 631557 Zatamnjivanje Stakala - Page 2 631557 . Ovo su obicne buvljacke samo ih prodaju neki Bugari (ili sta su vec) pa su jeftine. I mislim da nema za bocna stakla zamo za zadnju soferku.
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime11th Juni 2010, 14:39

    Rade upravo takve u stvari vrlo slicne imam i ja. Nisu neki extra kvalitet ali stite od sunca.
    Nazad na vrh Ići dole
    Rade027

    Rade027


    Broj poruka : 214
    Godina : 43
    Lokacija : Nis
    Vozilo : Peugeot 407, 2.0HDi, 100Kw
    Datum upisa : 15.10.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime11th Juni 2010, 14:47

    A reci samo jel se one lepe onim gumama ili su na onom mehanizmu kao roletne (kako li se to zove)???
    I ako nije problem da mi kazes gde ima da se kupe Embarassed tj. dal se isplati da ih kupujem.

    Inace u nedelju dolazim u Bg pa ako radi ta prodavnica.....
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime11th Juni 2010, 15:00

    Kao roletna. Kupljene su u jednom auto centru, dobio sam ih odande.. Ta velika kosta 840 dinara a male po 280 dinara..imaju i metalnu konstrukciju koja drzi te zavesice otvorene. To su dve sipke koje se steluju po visini..Lepo smisljeno. Pretpostavljam da toga ima u svim prodavnicama..Ako te bas zanima prodavnica u beogradu poslacu ti na pp..
    Nazad na vrh Ići dole
    Rade027

    Rade027


    Broj poruka : 214
    Godina : 43
    Lokacija : Nis
    Vozilo : Peugeot 407, 2.0HDi, 100Kw
    Datum upisa : 15.10.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime11th Juni 2010, 15:05

    Ako ti nije problem posalji mi na pp. U Nisu sam trazio ali nema vajde.
    Hvala ti.
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime16th Novembar 2010, 10:08

    Ja na prolece zatamljujem stakla a vi kako hocete..

    Procitao sam zakon i sve sam razumeo.Kazu da se mogu zatamniti stakla ako imas pare.

    Inace pravim trenutno sirotinjsku klimu. Narucio sam vetrobrane za prednja stakla i jos kada ih zatamnim ima na 36 stepeni napolju u kolima da bude milina. Znojis sa a niko te ne vidi od prolaznika. Joj Srbijo majku ti j....NOOOO
    Nazad na vrh Ići dole
    Petrucci
    Ozbiljan Zajebant



    Broj poruka : 7811
    Godina : 58
    Lokacija : Bečkerek
    Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
    Datum upisa : 27.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime16th Novembar 2010, 12:18

    Šta su ti to vetrobrani? Ono što ide na gornji deo bočnog prozora? Ono kao gastarbajteri? Bljak. Sumnjam da to može mnogo da ti pomogne kod toga da te vetar ne šopa direktno u glavu stanovnika.
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime16th Novembar 2010, 12:39

    E ti gastabrbajterski...Moram nesto da uradim jer me ubija promaja i dobijam upale sinusa. Mnogi su mi rekli, pogotovu taksisti da su se spasili od kada su to postavili.
    Nazad na vrh Ići dole
    Petrucci
    Ozbiljan Zajebant



    Broj poruka : 7811
    Godina : 58
    Lokacija : Bečkerek
    Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
    Datum upisa : 27.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime16th Novembar 2010, 19:06

    Ko zna, možda i vredi. Nije to skupo, probaj...ali obuci keve ti i neku kariranu košulju i turi žutu kravatlu, pa još napanjiš Mitra Mirića, pa kad mu ga daš kroz Raillwaytown...jooooo, a ono snaše se samo podgurkuju i zagledaju ispod oka...ebali te blatobrani
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime16th Novembar 2010, 19:21

    Nisu to blatobrani već vetrobrani. Zatamnjivanje Stakala - Page 2 491708

    Nemam ja kompleks zbog vetrobrana. Bitno da služe svojoj svrsi, to što ću ličiti na seljaka i nije neki problem. Ja sam ti kao i svaki srbin, zakleti protivnik promaje. Bolje da budem vitalni seljak nego ukočeni šmeker. :P
    Nazad na vrh Ići dole
    xenoks
    Ozbiljan Zajebant
    xenoks


    Broj poruka : 10300
    Godina : 52
    Lokacija : Krusevac
    Vozilo : 406 1.9 td SW
    Datum upisa : 18.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime16th Novembar 2010, 19:42

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 431408
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.eksi.co.rs
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime16th Novembar 2010, 20:01

    A, šta kažeš....ala sam mu odbrusio :chicha:
    Nazad na vrh Ići dole
    Petrucci
    Ozbiljan Zajebant



    Broj poruka : 7811
    Godina : 58
    Lokacija : Bečkerek
    Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
    Datum upisa : 27.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime16th Novembar 2010, 21:48

    Ti mi ga uvek obrusiš, nemam primedbi. Da su ti vetrobrani ružni - ružni su, nije to toliki problem, nismo ni mi neki lepotani, nego mi se čini da neće obaviti zadatak, a naružiće lep auto. Mada sam na nekim mečkama viđao te plastike sasvim solidno izrađene, ne nagrube auto mnogo. Kad bi tako nešto uspeo da nađeš, a da čini rabotu, onda ne bi bilo loše.
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime16th Novembar 2010, 22:03

    Petrucci ::
    Ti mi ga uvek obrusiš, .

    Stidi se drtino matora :chicha:

    Sutra ih dobijam pa ću nakon probe da ti iznesem svoje utiske. Zaista sam čuo da je sasvim prijatno voziti otvorenog prozora. Naravno sa tim vetrobranom nisu zaštićeni putnici pozadi već samo vozač ili suvozač. E sada..Očekujem ako delimično otvorim prozor ( da ne bije pozadi promaja) i imam zatamljena stakla da će mi u autu biti jedno 5-6 stepeni niža temperatura, ako to postignem biću jako zadovoljan.

    A da..vetrobrani su odlično uradjeni jer sam ih već video. ne smem da reklamiram firmu ovde...
    Nazad na vrh Ići dole
    momo80

    momo80


    Broj poruka : 1828
    Godina : 44
    Lokacija : Zemun-Loznica
    Vozilo : Peugeot 407 20 hdi
    Datum upisa : 18.04.2010

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime16th Novembar 2010, 22:22

    Ryan ::


    A da..vetrobrani su odlično uradjeni jer sam ih već video. ne smem da reklamiram firmu ovde...

    Da nije možda S...... ?
    Nazad na vrh Ići dole
    Toni

    Toni


    Broj poruka : 160
    Godina : 52
    Lokacija : Bgd / Surčin
    Vozilo : 406 2.0 HDI
    Datum upisa : 03.04.2010

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime16th Novembar 2010, 22:40

    [quote="Ryan"]

    A da probas da ne pusis u kolima, mozda bi to pomoglo? Laughing
    Ne vidim drugi razlog zbog kojeg bi u zimskom periodu drzao otvoren prozor.
    Pricam iz licnog iskustva, i u nijednom autu me nije toliko ubijao taj 2cm otvoren prozor, kao u ovom sada. A, jos kad pada kisa, pa ceo rukav i naslon na vratima mi budu mokri koliko kaplje unutra.
    Tako da te necu odgovarati od tih stitnika, mada ih licno nikad nisam stavljao niti imam nameru, a pogotovo tesko da cu prestati da pusim u autu otkako su uveli ove puste zabrane duvanjenja...
    Nazad na vrh Ići dole
    xenoks
    Ozbiljan Zajebant
    xenoks


    Broj poruka : 10300
    Godina : 52
    Lokacija : Krusevac
    Vozilo : 406 1.9 td SW
    Datum upisa : 18.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime16th Novembar 2010, 23:09

    Ryan ::
    Petrucci ::
    Ti mi ga uvek obrusiš, .

    Stidi se drtino matora :chicha:

    Sutra ih dobijam pa ću nakon probe da ti iznesem svoje utiske. Zaista sam čuo da je sasvim prijatno voziti otvorenog prozora. Naravno sa tim vetrobranom nisu zaštićeni putnici pozadi već samo vozač ili suvozač. E sada..Očekujem ako delimično otvorim prozor ( da ne bije pozadi promaja) i imam zatamljena stakla da će mi u autu biti jedno 5-6 stepeni niža temperatura, ako to postignem biću jako zadovoljan.

    A da..vetrobrani su odlično uradjeni jer sam ih već video. ne smem da reklamiram firmu ovde...
    Ajde slikaj kako je ispalo jer i ja planiram kod sebe da stavim, samo bi bilo lepo kad bi imali i zadnji. Nekako mi sturo samo prednji.
    I dfa nema to veze sa pusenjem ja varim preko 2 pakle dnevno ali u kolima ne jer mrzim smrad cigara u kolima, ali je korisno kad pada kisa, zbog odmagljivanja.
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.eksi.co.rs
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime16th Novembar 2010, 23:32

    Ne pusim u kolima jer mi je dete alergicno na duvan. Sta znam ljudi, ovo je neko novo iskustvo pa ću ga definitivno podeliti sa vama. Tacno je da narusava izgled auta ali mozda moze da bude korisno. Čim mi stignu i montiram postavljam slike i prva zapažanja..cena je 3000 hiljade, ako ne valjaju prodaću ih nekome od vas.. Zatamnjivanje Stakala - Page 2 761

    momo80 jeste na S..
    Nazad na vrh Ići dole
    Riquelme
    Pitomi Zajebant
    Riquelme


    Broj poruka : 2237
    Godina : 41
    Lokacija : Novi Sad
    Vozilo : Ford Focus MK2,Golf V
    Datum upisa : 17.01.2009

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime18th Novembar 2010, 15:28

    Nazad na vrh Ići dole
    Aleksej

    Aleksej


    Broj poruka : 1687
    Godina : 45
    Lokacija : Sad Novi
    Vozilo : Peugeot 106 Sport
    Datum upisa : 28.07.2010

    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime20th Novembar 2010, 21:30

    OK pa tako je nesto i bilo vec, ili slicno, znaci sva stakla sem soferke smeju 25% da budu zatamnjena, i da budu homologirana, mene samo interesuje ko izdaje homologaciju.
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    Zatamnjivanje Stakala - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zatamnjivanje Stakala   Zatamnjivanje Stakala - Page 2 I_icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    Zatamnjivanje Stakala
    Nazad na vrh 
    Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
     Similar topics
    -
    » (307) Peugeot 307 1.6 16V D-Sign

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
     :: Styling-
    Skoči na: