Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPresvlake Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 Presvlake

Ići dole 
+10
Malivuk
NightHunter
janko
ske
Sloba
vlnikolic
compact
Bradonja
momo80
goxyendzy
14 posters

Da li je ova opvija "glasačko pitanje " potrebna
Da
Presvlake I_vote_lcap6%Presvlake I_vote_rcap
 6% [ 1 ]
NE
Presvlake I_vote_lcap69%Presvlake I_vote_rcap
 69% [ 11 ]
Ne znam
Presvlake I_vote_lcap0%Presvlake I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Možda
Presvlake I_vote_lcap25%Presvlake I_vote_rcap
 25% [ 4 ]
Ukupno Glasova : 16
 

AutorPoruka
goxyendzy

goxyendzy


Broj poruka : 35
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 206
Datum upisa : 22.08.2010

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime25th Decembar 2010, 20:46

Poštovanje!

Interesuje me kakva su iskustva i da li je neko kupovao ili pravio presvlake za sedišta? Ono razmišljao sam da stavim neke presvlake, pa kad sre isprljaju skinem i operem, a ovako sa sedištima šta ću? Jel mogu neke preporuke?

Takođe, da li neko zna gde može da se nabavi aluminijumski poklopac za rezervoar?

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
momo80

momo80


Broj poruka : 1828
Godina : 43
Lokacija : Zemun-Loznica
Vozilo : Peugeot 407 20 hdi
Datum upisa : 18.04.2010

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime25th Decembar 2010, 21:10


Imam presvalke na sedištima, jer je prethodni vlasnik bio malo nemaran, pa je cigaretama izbušio sedišta, inače iz drugog razloga bi ne bih stavljao.Mislim da sedišta ne mogu baš tako brzo da se zaprljaju, a i tu je dubinsko pranje, znači, ako su ti čitava sedišta, ne glasam za presvlake.

Nazad na vrh Ići dole
Bradonja

Bradonja


Broj poruka : 1200
Godina : 52
Lokacija : Sremska Mitrovica
Vozilo : PEUGEOT 605 2.1 TD
Datum upisa : 14.07.2010

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime25th Decembar 2010, 22:03

Kao što reče Momo, ako su sedišta OK grota je stavljati presvlake. Jedino ako se neko bavi nekim poslom radi kojeg je stalno prljav ili umazan, pa u cilju čuvanja sedišta treba ih staviti. Neki drugi razlog nije vredan pomena, bar po mom mišljenju. Estetski presvlake nikad ne mogu biti lepe kao originalna sedišta.
Nazad na vrh Ići dole
compact
A REAL'ROCK'N'ROLLA
compact


Broj poruka : 8329
Godina : 46
Lokacija : Beograd , a gde bih ?
Vozilo : 206 RC
Datum upisa : 19.10.2009

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime25th Decembar 2010, 22:10

Presvlake 431408
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
vlnikolic

vlnikolic


Broj poruka : 288
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Vozilo : Peugeot 206 1.6 16v
Datum upisa : 10.02.2009

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime26th Decembar 2010, 14:20

Normalno ako su fabricka sedista u dobrom stanju onda je nepotrebno stavljati presvlake, ali ukusi su razliziti a i potrebe su razlicite pa ako vec ima potrebe da se urade presvlake ne treba stedeti. Svaka improvizacija obicno daje resenje koje na sve lice samo ne na ono kako treba da bude. Moje iskustvo je moze upravo to i da potvrdi. Vozacevo sediste je bilo malo iskrzano sa strane odakle se ulazi i pretilo je da se podere u neko skorije vreme, i to je bio dovoljan povod dase urade presvlake. Da ne duzim evo slika pa procenite sami.
Presvlake Img8824je.th
Presvlake Img8825m.th

Nazad na vrh Ići dole
goxyendzy

goxyendzy


Broj poruka : 35
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 206
Datum upisa : 22.08.2010

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime26th Decembar 2010, 16:34



Gledao sam u Veranu, original presvlake iz Peugeota su oko 23-24000, one koje šiju u Veranu 11000, a našao sam radnju za Custom-iziranje automobila i tamo je cena 6000. Sedišta su mi u OK stanju, ali sam ipak mislio da stavim presvlake.

Nazad na vrh Ići dole
vlnikolic

vlnikolic


Broj poruka : 288
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Vozilo : Peugeot 206 1.6 16v
Datum upisa : 10.02.2009

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime26th Decembar 2010, 18:18

Imas jednu profi radnju koja radi samo presvlake za sedista. Mozes da biras materijale i vecina su fabricki materijali od kojih se siju sicevi. U tom momentu kad sam bio nisu trenutno imali platno koje izlgeda identicno kao od 206 xs, pa sam napravio svoju kombinaciju. Moje su bile 6000 pre 2-3 godine, plus 1000din namestanje, mada to namestanje nije nista posebno. Prao sam ih letos i sam namestio bez ikakvih problema.
Ako te interesuje adresa saljem na PP.
Nazad na vrh Ići dole
Sloba

Sloba


Broj poruka : 9450
Godina : 35
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 206,2x406 2.0 HDi
Datum upisa : 17.10.2009

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime26th Decembar 2010, 21:33

Pazi kad je i kod mene ista situacija, vozacevo sediste pocelo da se krza i zbog toga sam ja nabavio presvlake iste kao tvoje ( vlnikolic ) samo druge boje Very Happy i cini mi se da je i cena bila tu negde takodje kupljene pre 1.5-2 god Very Happy i takodje sam ih letos prao i nisu mrdnule stim sto kad sam ih namestao nisam ih lepo zatego pa sad malo izgleda bzvz al dobro Very Happy a sedista kada sam skinuo presvlake su izgledala kao nova dok posle 3-4 dana bez njih promene boju, napada prasina i sl. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
goxyendzy

goxyendzy


Broj poruka : 35
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 206
Datum upisa : 22.08.2010

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime26th Decembar 2010, 22:37

vlnikolic ::
Imas jednu profi radnju koja radi samo presvlake za sedista.
Ako te interesuje adresa saljem na PP.

Naravno, pusti mi.
Hvala unapred!
Nazad na vrh Ići dole
ske

ske


Broj poruka : 4391
Godina : 2023
Lokacija : bgd
Vozilo : 206 1.6 16v xs
Datum upisa : 19.08.2009

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime26th Decembar 2010, 22:40

ja mislim da za 6000-7000 din moze da se kupi drugo sediste koje je sigurno lepse od bilo kakvih presvlaka
Nazad na vrh Ići dole
vlnikolic

vlnikolic


Broj poruka : 288
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Vozilo : Peugeot 206 1.6 16v
Datum upisa : 10.02.2009

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime26th Decembar 2010, 22:52

Kad smo kod presvlaka, kod men u firmi kupili gomilu skoda, i za Oktavije kupili original presvlake u auto Cacku hehe, pogledam malo bolje, sije ih isti lik gde sam i ja kupio.
Tako su i u Veranu original i u vecini nasih predstavnistva, samo sto im oni na cenu sivenja dodaju jos min 100%. Nema zezanja, to su "ovlasceni" servisi Presvlake 984568
Nazad na vrh Ići dole
janko




Broj poruka : 15
Godina : 45
Lokacija : bgd
Vozilo : 306
Datum upisa : 16.04.2011

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime5th Maj 2011, 08:08

Zato ja furam vunene presvlake, tj pre ce biti trake za uz kicmu :-0
Nazad na vrh Ići dole
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime5th Maj 2011, 17:02

najgora varijanta je ovlasceni servis
ali kad si picajzla nije za zameriti

tako je to kad imas konobarski novcanik...
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
Malivuk

Malivuk


Broj poruka : 1385
Datum upisa : 26.05.2009

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime5th Maj 2011, 17:06

Jedno veliko NE za presvlake, sem ako je mator auto i ostecena sedista... Inace, fuj bljak.
Nazad na vrh Ići dole
dusanwww

dusanwww


Broj poruka : 2566
Godina : 40
Lokacija : Babušnica
Vozilo : 306 sedan 2.0 HDi, 307 karavan 2.0 HDi, 605 2.5 SVDT
Datum upisa : 29.10.2010

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime5th Maj 2011, 17:32

Malivuk ::
Jedno veliko NE za presvlake, sem ako je mator auto i ostecena sedista... Inace, fuj bljak.
Slažem se potpuno. Samo ako mora, inače NE
Nazad na vrh Ići dole
Malivuk

Malivuk


Broj poruka : 1385
Datum upisa : 26.05.2009

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime5th Maj 2011, 18:43

nikad mi nije bio jasan sindrom stavljanja navlake na volan ili presvlaka na sedista...

1. kupio sam auto da ja uzivam u njemu, a ne neko drugi, tj sledeci vlasnik.
2. navlaka na volan najcesce pomogne unistavanju istog....
3. presvlake na sedistima NIKADA ne mogu da se nameste u milimetar i ostanu tako neko duze vreme... Sve to je izrazenije sto su jaci profili sedista...
I, ako prospete nesto po sedistu, to ce svakako probiti i do tkanine ispod presvlake... I onda cete da operete presvlaku a ispod ce da ostane fleka?

Neki kazu da ih stave da zastite sediste od habanja... Takodje zabluda... Auto mi je bio 5 godina u taxiju, dakle mnogo, mnogo surovijoj upotrebi nego da imate 3 deteta. Imao je presvlake mozda godinu dana, a onda su lepo skinute i bacene... Narednih 4 godine (uz zabranjeno pusenje u kolima) nije bilo ni jednog jedinog ostecenja na sedistu, a cak ni vozacevo nije pokazalo znakove pohabanosti...

Ugl, po meni je to bacanje para...
Nazad na vrh Ići dole
Sloba

Sloba


Broj poruka : 9450
Godina : 35
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 206,2x406 2.0 HDi
Datum upisa : 17.10.2009

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime5th Maj 2011, 18:52

sad malo kontra:
1. ako su ocuvana sedista prodacu brze auto a i za mozda vise para
2. ko pusi kada padne zar od cigare progorece presvlaku a ne sediste
3. kada neko ulazi-izlazi iz auta i obucom zakaci sediste ( pogotovo kada je lose vreme napolju ) isprljace presvlaku
4. presvlake operem u ves masini i za 2 sata su ponovo na autu ( ne radim dubinsko koje je dosta skuplje ) ... itd.
.. zasto npr stavljas patosnice a ne gazis po tepihu auta?
Slazem se da su lepsa sedista bez njih ali da je bacanje para i nije bas, pogotovo sto vecina nas ne vozi nove automobile sa sedistima u ekstra stanju Wink
Nazad na vrh Ići dole
gojkovic_ks

gojkovic_ks


Broj poruka : 461
Godina : 37
Lokacija : Krusevac
Vozilo : Peugeot 406 1.8 16v
Datum upisa : 08.09.2010

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime11th Maj 2011, 19:45

Apsolutno se slazem sa ostalima koji su reklu NE... Znaci PRESVLAKA BEZZZ :DD

1. Ruzne su...
2. Odvratne su...
3. Jesam li rekao vec da su ruzne? Very Happy Very Happy
4. Nikada ne mogu da se uklope lepo...
5. itd. itd Wink
Nazad na vrh Ići dole
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime11th Maj 2011, 19:52

Presvlake su baš super. Volim kada auto ima na sebi presvlake jer mi one na odredjen način ostavljaju utisak nekog luksuza. Ja imam jedne takve luksuzne koje sam kupio u Pančevu na pijaci...Nisam ih ja kupio nego mi je kupio burazer. Ne bi ih kupio da mu ja nisam rekao da mi kupi jer on u suštini i nema običaj da ide po pijacama a pogotovu ne po Pančevu. Ponekad svrati do pijace u Železniku mada sve češće puta ode i u Sremčicu..tamo je malo veći izbor voća i povrća a i jeftinije je.... Kupio bi mi on u Železniku na pijaci ali išao je pored Pančeva pa rekoh kada već prolazi neka vidi imali kakvih presvlaka..I tako na moje insistiranje kupio mi je presvlake koje baš izgledaju luksuzno i čovek nikada ne bi rekao da su sa Pijace iz Pančeva...
Nazad na vrh Ići dole
compact
A REAL'ROCK'N'ROLLA
compact


Broj poruka : 8329
Godina : 46
Lokacija : Beograd , a gde bih ?
Vozilo : 206 RC
Datum upisa : 19.10.2009

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime11th Maj 2011, 23:06

a jesu li Kineske ili domace proizvodnje scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 52
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime12th Maj 2011, 01:05

Malivuk ::
....2. navlaka na volan najcesce pomogne unistavanju istog....
... Narednih 4 godine (uz zabranjeno pusenje u kolima) nije bilo ni jednog jedinog ostecenja na sedistu,...
Da, ali ako je volna vec unisten, dok se ne uradi presvlacenje, nema druge pomoci.
I sam znas da ima ostecenja od cigarete, koja ne bi bila da je bilo presvlaka, Very Happy mada sam ja zakleti protivnik presvlaka i nemam nameru da ih stavljam u auto.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
Sponsored content





Presvlake Empty
PočaljiNaslov: Re: Presvlake   Presvlake I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Presvlake
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mebl za presvlake

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Styling-
Skoči na: