Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Prijeminduction Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Peugeot Club BIH



 

 induction

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
matidza




Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 106 Rallye S1 (vise ne)
Datum upisa : 08.03.2011

induction Empty
PočaljiNaslov: induction   induction I_icon_minitime6th Novembar 2011, 14:00

dakle imam izbor 120 evra pipercross za koji kazu da je djubre, 160 evra KN typhoon za koji kazu da je malo manje djubre i da ima prebolestan zvuk. a za 200 evra, sto cu verovatno i uzeti BMC CDA od karbona, kolko sam ja shvatio cena sve govori i ovaj treci je ubbedljivo najbolji... da li je neko imao iskustva sa necim od ovoga, i da li je neko cuo da ima BMC CDA da se kupi u srbiji jer ga u petak narucujem iz engleske, pa cisto da vidim dal ima ovde... takodje narucujem quickshift, unapredjeni birac menjaca, nosace motora grupe N, i jos par gluposti, da li ima negde u srbiji da se kkupe ove gluposti "IZ PRODAVNICE" ili moram da narucujem???? nije mi problem da narucim al sam zeljko i ne bi da cekam da mi stigne...
Nazad na vrh Ići dole
bokinbg

bokinbg


Broj poruka : 370
Godina : 34
Lokacija : Novi Beograd [blokovi]
Vozilo : 206 - Nije GTi al se zbune ljudi.
Datum upisa : 15.04.2010

induction Empty
PočaljiNaslov: Re: induction   induction I_icon_minitime6th Novembar 2011, 14:28

Koliko znam malo sta do nista od pobrojanih delova ima da se uzme kod nas.

Najsigurnije ti je da narucis iz Engleske, tamo ne postoji aftermarket deo za Pezoa koji ne mozes da nadjes. Wink Mada u Engleskoj i cene jesu poprilicno jake.

Baci pogled i na sajt http://spdevelopments.squarespace.com/ u Engleskoj su i imaju sve.
Nazad na vrh Ići dole
matidza




Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 106 Rallye S1 (vise ne)
Datum upisa : 08.03.2011

induction Empty
PočaljiNaslov: Re: induction   induction I_icon_minitime6th Novembar 2011, 14:30

cene me i muce, kad budem nekome rekao da sam dao 200 jevreja za filter vazduha bice hahahahhahhhahaha
Nazad na vrh Ići dole
bokinbg

bokinbg


Broj poruka : 370
Godina : 34
Lokacija : Novi Beograd [blokovi]
Vozilo : 206 - Nije GTi al se zbune ljudi.
Datum upisa : 15.04.2010

induction Empty
PočaljiNaslov: Re: induction   induction I_icon_minitime6th Novembar 2011, 14:32

Jebi ga, tako je u Engleskoj, i najmanje zajebancije oko Pezoa su od 150 funti pa na vise.

Na primer sto sam skoro gledao set brezona sa maticama (i to samo 8 komata) - 150 funti.
Tako da, cene su sokantne. Very Happy
Ali ako imas da iskesiras, kvalitetnije neces naci nego tamo.
Nazad na vrh Ići dole
matidza




Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 106 Rallye S1 (vise ne)
Datum upisa : 08.03.2011

induction Empty
PočaljiNaslov: Re: induction   induction I_icon_minitime6th Novembar 2011, 14:37

pa nemam sve odma da iskesiram, sad cu ove sitnice filtere, nosace, menjac, obrvice, kod nas cu da uradim 4-2-1, sve da auto prodise, onda planiram oko nove godine da radim glavu i te zezancije, i na kraju u martu bregasta i mapiranje, i 155 konja na 800 kila i bog da me vidi.... brate jel sam se ja sa tobom trkao u staroj beloj 106ici gore na bezaniji kad su se skupljali oni blindman jugici
Nazad na vrh Ići dole
bokinbg

bokinbg


Broj poruka : 370
Godina : 34
Lokacija : Novi Beograd [blokovi]
Vozilo : 206 - Nije GTi al se zbune ljudi.
Datum upisa : 15.04.2010

induction Empty
PočaljiNaslov: Re: induction   induction I_icon_minitime6th Novembar 2011, 15:40

Aaaaaaaaaa, to si ti rode.
Jesi, jesi. Wink

Fin plan, ako dovedes to do kraja, ima da leti.
Najskuplje ce te tu izaci bregaste i rad na samom motoru to je ozbiljna investicija. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
coa123

coa123


Broj poruka : 3975
Godina : 43
Lokacija : beograd
Vozilo : 206xs 1.6
Datum upisa : 30.09.2009

induction Empty
PočaljiNaslov: Re: induction   induction I_icon_minitime6th Novembar 2011, 18:13

quickshift trazi nasem clanu skeu. ima na prodaju i kod mene radi super
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





induction Empty
PočaljiNaslov: Re: induction   induction I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
induction
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Tuning-
Skoči na: