Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Prijemvelika potrosnja plina, motor 1.4 Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 velika potrosnja plina, motor 1.4

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
dejo




Broj poruka : 15
Godina : 49
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 306
Datum upisa : 06.02.2012

velika potrosnja plina, motor 1.4 Empty
PočaljiNaslov: velika potrosnja plina, motor 1.4   velika potrosnja plina, motor 1.4 I_icon_minitime6th Februar 2012, 01:06

molim vas da li moze neko da mi pomogne zasto mi auto trosi 16 litara pilna na 100km,koji sve razlozi mogu da budu a da nije u pitanju plinski uredjaj,jer je stavljen nov i tek je ugradjen?????
Nazad na vrh Ići dole
CrniBranko
Vredan Decko
CrniBranko


Broj poruka : 800
Godina : 41
Lokacija : Bijelo Polje, Crna Gora
Vozilo : 406, 2.0 HDI
Datum upisa : 03.12.2009

velika potrosnja plina, motor 1.4 Empty
PočaljiNaslov: Re: velika potrosnja plina, motor 1.4   velika potrosnja plina, motor 1.4 I_icon_minitime6th Februar 2012, 12:17

Nema veze sto je nov ako nije nastelovan Very Happy. Probaj to prvo pa cemo za dalje vidjeti.
Nazad na vrh Ići dole
dejo




Broj poruka : 15
Godina : 49
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 306
Datum upisa : 06.02.2012

velika potrosnja plina, motor 1.4 Empty
PočaljiNaslov: Re: velika potrosnja plina, motor 1.4   velika potrosnja plina, motor 1.4 I_icon_minitime7th Februar 2012, 12:06

aj da kazemo da je i nastelovan kako treba,zanima me samo koji razlozi mogu biti osim plina???
Nazad na vrh Ići dole
CrniBranko
Vredan Decko
CrniBranko


Broj poruka : 800
Godina : 41
Lokacija : Bijelo Polje, Crna Gora
Vozilo : 406, 2.0 HDI
Datum upisa : 03.12.2009

velika potrosnja plina, motor 1.4 Empty
PočaljiNaslov: Re: velika potrosnja plina, motor 1.4   velika potrosnja plina, motor 1.4 I_icon_minitime7th Februar 2012, 14:16

Mozda vuce fals vazduh. Pregledaj sva crijeva i kutiju filtera vazduha.

Pogledaj kakve su ti svecice. Mada mislim da njihov kvalitet ne bi trebalo da utice na potrosnju.

U svakom slucaju do povecane potrosnje dolazi usled slabe smjese.

Moja preporuka je da prvo probas da dostelujes plin tako sto ce ti neko drzati gas na nekih 3000 obrtaja, a ti zavrci ventil sve dok ne pocne da mijenja zvuk i da se polako gusi. Tad odvrni za cetvrtinu kruga i probaj da provozas (ovo mi je reko lik koji je meni ugradio plin). Najbitnije je da znas da auto koje ide na plin najbolje ide i najmanje trosi kad je dobro nastelovan.
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 51
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

velika potrosnja plina, motor 1.4 Empty
PočaljiNaslov: Re: velika potrosnja plina, motor 1.4   velika potrosnja plina, motor 1.4 I_icon_minitime7th Februar 2012, 16:08

I za pocetak promeni pumpu na kojoj sipas. To ti je mozda najverovatniji uzrok.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
Sponsored content





velika potrosnja plina, motor 1.4 Empty
PočaljiNaslov: Re: velika potrosnja plina, motor 1.4   velika potrosnja plina, motor 1.4 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
velika potrosnja plina, motor 1.4
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Potrošnja od 2L/100km inovativni hibridni pogonski agregat od PSA Group
» Manja potrosnja dizela * punjac za mrtve baterije * Vakumski turbo (bez turba ;-))

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AUTOMOBILI ČLANOVA :: AUTOMOBILI CLANOVA FORUMA :: Serija 3-
Skoči na: