Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemEnterijer vozila Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 Enterijer vozila

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Enterijer vozila Empty
PočaljiNaslov: Enterijer vozila   Enterijer vozila I_icon_minitime1st Decembar 2013, 04:00

Hajde da vidimo šta ko voli,kako vam izgleda enterijer...

Da li volite da izgleda što više fabrički,da li volite kožu,mahagoni,aluminijum,da li ukrašavate sa nekim jastučićima,igračkama,koje mirise koristite i tome slično...

Dajte neki savet za poboljšanje enterijera,što sredjeniji enterijer to ugodinija vožnja.
Nazad na vrh Ići dole
kula307
Vredan Decko
kula307


Broj poruka : 1320
Godina : 52
Lokacija : Busovača, BiH
Vozilo : Peugeot 307 SW 2,0 HDI
Datum upisa : 23.06.2012

Enterijer vozila Empty
PočaljiNaslov: Re: Enterijer vozila   Enterijer vozila I_icon_minitime1st Decembar 2013, 09:32

Ma fabrika zakon ,nista sem toga ne ide u auto osim mozda Air Wick mirisa i neki interesantan privjesak za retrovizor.
A sto se uredjenja interijera tice ,jedino ga unaprijediti sa nekim stvarima iz novijih modela.
Recimo sto ja imam sebi u planu ,plafonjere iz 308,rucica mjenjaca od 208 ,volan iz CC-a ,alu pedale i odmoriste za lijevu nogu i to bi bilo to.A i protiv SMD rasvjete nemam nista protiv.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Enterijer vozila Empty
PočaljiNaslov: Re: Enterijer vozila   Enterijer vozila I_icon_minitime1st Decembar 2013, 18:01

Enterijer vozila 0fdc175e7cf0-800x600-1Enterijer vozila C0077ad8a5d8-800x600Enterijer vozila Dbe2b81e4ede-800x600Enterijer vozila 49264b1fa96e-800x600

Ja sam mislio nešto ovako kod mene da uradim Enterijer vozila 761 

Šalim se,ali bih uradio neke navlake za sedišta,sašio bih da lepo legnu...da ne budu kao one kupovne i ubacio neko dodatno osvetljenje ispod nogu vozača,suvozača i ispod prednjih sedišta.Da napomenem da sam odavno kupio navlaku za volan...A,da u planu mi je da ubacim tablet od 7 inca,taman je širine kao radio...da to bude radio,navigacija,da mogu da se gledaju filmovi...
Nazad na vrh Ići dole
kula307
Vredan Decko
kula307


Broj poruka : 1320
Godina : 52
Lokacija : Busovača, BiH
Vozilo : Peugeot 307 SW 2,0 HDI
Datum upisa : 23.06.2012

Enterijer vozila Empty
PočaljiNaslov: Re: Enterijer vozila   Enterijer vozila I_icon_minitime1st Decembar 2013, 18:21

Hahahah sa ovim presvlakama za uzglavlja kao autobus izgleda.
Sto se tice tableta nije losa ideja vec sam vidio da su ubacivali u 407 i dobra fora pravo samo bez odredjenih adaptera tesko da se moze dobar posao napraviti,radije neki 2-DIN uredjaj i onda imas sve sto si naveo sa tim da se puno manje zamaras oko ugradnje.
A rasvjetu za pod to ti je lako ,ja sam je sebi za naprijed uradio za sat vremena otprilike i funkcionira kao i plafonjera.I mogu ti reci da je prava stvar.A jos nikada nazad nisam uradio a morati cu i to pod hitno.
Nazad na vrh Ići dole
306Gti6

306Gti6


Broj poruka : 5470
Godina : 46
Lokacija : Valjevo
Vozilo : Nema vise Gti 6 :(, Vw lubenicar otisao, Skoda Octy My2014
Datum upisa : 11.02.2009

Enterijer vozila Empty
PočaljiNaslov: Re: Enterijer vozila   Enterijer vozila I_icon_minitime1st Decembar 2013, 18:26

Razmisljam slicno kao kula u prvom postu. Fabricko, ali kao na novijim, restyling modelima. Kod mene je npr. tabla bila komplet crna, skinuo sam je zajedno sa jos nekim detaljima i ofarbao u srebrnu kao na novijim 306-icama. Nisam ljubitelj diodnog osvetljenja u kabini, prejako mi je, sta vise kod mene je svetlo u kabini stalno ugaseno. Mozda bih ubacio dole kod nogu, patosa, neko slabo osvetljenje kakvo sad pocinju da stavljaju na vozila.
Obloga volana koliko god pomaze u tome da volan ostane ocuvan me strahovito iritira i to apsolutno nikada ne bih stavio u auto. Takodje, ni presvlake sedista ne volim u kolima.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Enterijer vozila Empty
PočaljiNaslov: Re: Enterijer vozila   Enterijer vozila I_icon_minitime1st Decembar 2013, 18:31

Meni su fabričke sijalice,dione ni u ludilu...što kaže kula pod hitno moram da uradim ispod table i sedišta,veliki auto fali mu malo svetla.
Enterijer vozila Dsc0051 uzeo sam je kada sam uzeo akumulator,veoma sam zadovoljan,volan 3x bolje leži u ruci...jedva sam našao ovu da nije od plastike i da nije šarena...
Nazad na vrh Ići dole
Dexeee

Dexeee


Broj poruka : 498
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 206 1.4 HDI
Datum upisa : 25.06.2012

Enterijer vozila Empty
PočaljiNaslov: Re: Enterijer vozila   Enterijer vozila I_icon_minitime1st Decembar 2013, 18:42

Stavis LED panel od 24 diode u plafonjerku i resio si sve u vezi osvetljenja, kad upalis cak i napolju sve osvetlis Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
kula307
Vredan Decko
kula307


Broj poruka : 1320
Godina : 52
Lokacija : Busovača, BiH
Vozilo : Peugeot 307 SW 2,0 HDI
Datum upisa : 23.06.2012

Enterijer vozila Empty
PočaljiNaslov: Re: Enterijer vozila   Enterijer vozila I_icon_minitime1st Decembar 2013, 19:00

Ja jos imam u planu osvjetliti rucke za otvaranje vrata iznutra, naravno u crvenoj boji,nesto na ovaj fazon:

Enterijer vozila Udni

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Enterijer vozila Empty
PočaljiNaslov: Re: Enterijer vozila   Enterijer vozila I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Enterijer vozila
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Enterijer???
» Jos malo pa gotova preregistracija za crnogorce i starija vozila

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Styling-
Skoči na: