Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemSkripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
    Peugeot Club BIH



     

     Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om

    Ići dole 
    AutorPoruka
    elektrosrkiboy

    elektrosrkiboy


    Broj poruka : 10
    Godina : 36
    Lokacija : Sr. Mitrovica
    Vozilo : Peugeot 406 HDI 2.0 79kW
    Datum upisa : 16.04.2013

    Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om Empty
    PočaljiNaslov: Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om   Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om I_icon_minitime8th Decembar 2013, 15:38

    Pozdrav svim ljubiteljima Peugeot vozila. Posedujem PUG 406 2.0 Hdi 79kW

    E sada, imam jedan mali problem koji me jako nervira, kada ubacim neku finu muziku u fabricki radio preko CD-a malo mi se na bass-u cuje skripanje tapacirnuga u vratima, posebno suvozacevim. pokusavao sam da nekako odvojm metalne delove od tapacirunga na mestima gde se tapacirung zavrce sarafima za vrata ali nije pomoglo. Da li neko moze da mi pomogne nekom idejom?

    I da li neko moze a mi kaze gde mogu da nabavim fabricki kasetofon za 406-cu. Mozda neko ima, pa ako je za prodaju neka se javi.

    Pozzzz


    Poslednji izmenio elektrosrkiboy dana 8th Decembar 2013, 16:15, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost




    Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om Empty
    PočaljiNaslov: Re: Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om   Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om I_icon_minitime8th Decembar 2013, 15:40

    Vozilo: Peugeot 406 HDI 2.0 79kW ... Posedujem PUG 406 2.0 Hdi 81kW Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om 108401 Gde mu nadje taj 1kw Arrow 
    Nazad na vrh Ići dole
    elektrosrkiboy

    elektrosrkiboy


    Broj poruka : 10
    Godina : 36
    Lokacija : Sr. Mitrovica
    Vozilo : Peugeot 406 HDI 2.0 79kW
    Datum upisa : 16.04.2013

    Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om Empty
    PočaljiNaslov: Re: Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om   Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om I_icon_minitime8th Decembar 2013, 16:14

    Tasić ::
    Vozilo: Peugeot 406 HDI 2.0 79kW ... Posedujem PUG 406 2.0 Hdi 81kW Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om 108401 Gde mu nadje taj 1kw Arrow 
    To u stvari nije ni bitno toliko. Zar ne? Smile Konkretno za ovaj problem...
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost




    Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om Empty
    PočaljiNaslov: Re: Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om   Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om I_icon_minitime8th Decembar 2013, 17:25

    Ne verujem da je tapacir,pogledaj bolje stvari oko brava i prozora...uvek kad sam gledao po internetu to su bili problemi...ili ako može kao neki silikon sprej da se naprska izmedju plastike.
    Nazad na vrh Ići dole
    elektrosrkiboy

    elektrosrkiboy


    Broj poruka : 10
    Godina : 36
    Lokacija : Sr. Mitrovica
    Vozilo : Peugeot 406 HDI 2.0 79kW
    Datum upisa : 16.04.2013

    Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om Empty
    PočaljiNaslov: Re: Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om   Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om I_icon_minitime8th Decembar 2013, 18:02

    Tasić ::
    Ne verujem da je tapacir,pogledaj bolje stvari oko brava i prozora...uvek kad sam gledao po internetu to su bili problemi...ili ako može kao neki silikon sprej da se naprska izmedju plastike.
    Mozes li mi reci sta tacno da proverim? Znas kako kada se tapacir pritisne sa spoljasnje strane prema vratima onda se ne cuje to skripanje, zato sam i predpostavio da je tapaccir u pitanju...
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om Empty
    PočaljiNaslov: Re: Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om   Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om I_icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    Skripanje prednjih tapacirnunga pod bass-om
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » 406sw Brizgaljke za pranje prednjih farova

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
     :: Styling-
    Skoči na: