Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemRazličit raspon šarafa Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Peugeot Club BIH



 

 Različit raspon šarafa

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
klol




Broj poruka : 18
Godina : 30
Lokacija : Sa, BiH
Vozilo : Peugeot 307 SW 2.0 HDi (79)
Datum upisa : 12.11.2014

Različit raspon šarafa Empty
PočaljiNaslov: Različit raspon šarafa   Različit raspon šarafa I_icon_minitime9th Decembar 2014, 00:42

Eh, ovo me kopka odavno već, a malo sam po forumu tražio i nisam našao ništa.
Ganjam alu felge za puga 307 sw, ali sa ovim rasponom šarafa ili imaju fabričke koje ne boh kupovao, ili nemaju ništa za 4x108 na BH tržištu u veličinama 15, 16 i 17 inča, skup uvoz, slaba potražnja, nema ih lijepih itd.
Pa sam mislio da se raspitam može li se napraviti neki nastavak ili nešto, prijelaz sa 4x108 na 4x100 ili čak 5x100 koje su najviše zastupljene kako sam primijetio u mom okruženju? Radim u mašinskoj proizvodnji pa mi ne bi bio problem napraviti precizno nešto ako nije muka velika i ako je skupo inače to, ali da vidim vaša mišljenja, iskustva itd.
Nazad na vrh Ići dole
Sloba

Sloba


Broj poruka : 9450
Godina : 35
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 206,2x406 2.0 HDi
Datum upisa : 17.10.2009

Različit raspon šarafa Empty
PočaljiNaslov: Re: Različit raspon šarafa   Različit raspon šarafa I_icon_minitime9th Decembar 2014, 11:30

Mozes da napravis distancere sa dva razlicita raspona rupa koji ce za to da ti sluze; npr. jedan raspon rupa mora da bude 4x108 koji ces da usrafis na glavcinu a drugi raspon rupa po zelji, koji ce da ima navoj na koji ces da usrafis felnu. To bi izgledalo ovako nekako
Različit raspon šarafa 1f8p50
Nazad na vrh Ići dole
klol




Broj poruka : 18
Godina : 30
Lokacija : Sa, BiH
Vozilo : Peugeot 307 SW 2.0 HDi (79)
Datum upisa : 12.11.2014

Različit raspon šarafa Empty
PočaljiNaslov: Re: Različit raspon šarafa   Različit raspon šarafa I_icon_minitime9th Decembar 2014, 16:43

Sloba ::
Mozes da napravis distancere sa dva razlicita raspona rupa koji ce za to da ti sluze; npr. jedan raspon rupa mora da bude 4x108 koji ces da usrafis na glavcinu a drugi raspon rupa po zelji, koji ce da ima navoj na koji ces da usrafis felnu. To bi izgledalo ovako nekako
Različit raspon šarafa 1f8p50
Ne mogu sliku da vidim nikako, pa vidi da nije do linka nešto, ne mogu nikako da vidim, kad kliknem ništa samo stoji upitnik. Ako ima neki tutorial, diy ili video čak kako bi to trebalo da izgleda kad se pravi i montira, to bi bilo super.
Nazad na vrh Ići dole
Sloba

Sloba


Broj poruka : 9450
Godina : 35
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 206,2x406 2.0 HDi
Datum upisa : 17.10.2009

Različit raspon šarafa Empty
PočaljiNaslov: Re: Različit raspon šarafa   Različit raspon šarafa I_icon_minitime9th Decembar 2014, 19:59

Trazi po netu ''adapteri za felne'' i videces o cemu pricam Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Različit raspon šarafa Empty
PočaljiNaslov: Re: Različit raspon šarafa   Različit raspon šarafa I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Različit raspon šarafa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Tuning-
Skoči na: