Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPOTPISITE DOZVOLU Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Peugeot Club BIH



 

 POTPISITE DOZVOLU

Ići dole 
+8
Sinisa 309 GTI
crni_jr
Zex
Riquelme
xenoks
Petrucci
Ryan
uliks
12 posters
AutorPoruka
uliks
Vredan Decko
uliks


Broj poruka : 147
Godina : 38
Lokacija : Banovo Brdo
Vozilo : 205 1.1 GL, 205 1.9 le mans
Datum upisa : 19.01.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime15th Januar 2010, 14:33

'vako, danas me je vise ljudi zvalo da mi kaze da potpisem vozacku dozvolu da bi na kraju sestra javila da su njoj naplatili kaznu od, dobar dan 5000 i 3 boda! pa reko' da obavestim ljude!

ne zaboravite da je novi zakon tu da smanji stopu smrtnosti u saobracaju, potpisivanje vozachke dozvole ce u mnogome doprineti tome!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime15th Januar 2010, 14:43

Potvrđujem da je ovo istina sa dozvolama. Čuo sam i ja iz 10-tak izvora.
Nazad na vrh Ići dole
Petrucci
Ozbiljan Zajebant



Broj poruka : 7811
Godina : 58
Lokacija : Bečkerek
Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
Datum upisa : 27.01.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime15th Januar 2010, 14:57

Da, maločas sam pročitao na sajtu B92, pa to je bezobrazluk da ne poveruješ!!! Nisam ni znao da ima mesto za moj potpis dok nisam pročitao vest. Sasvim sam siguran da mi, prilikom preuzimanja vozačke dozvole, niko nije rekao da se potpišem. Taj potpis je tako u vezi sa bezbednošću u saobraćaju da već vidim da će posle današnje, nadasve mudre i opravdane akcije drugova plavih, biti bitno smanjen broj udesa. Uliksu svaka čast na inicijativnosti i postavljanju ove vesti.
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 51
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime15th Januar 2010, 15:48

I ja sam malopre cuo od izvora iz MUP-a, da je akcija na potpise.
Da nece i stranku da osnivaju?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
uliks
Vredan Decko
uliks


Broj poruka : 147
Godina : 38
Lokacija : Banovo Brdo
Vozilo : 205 1.1 GL, 205 1.9 le mans
Datum upisa : 19.01.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime15th Januar 2010, 20:09

Petrucci ::
Da, maločas sam pročitao na sajtu B92, pa to je bezobrazluk da ne poveruješ!!! Nisam ni znao da ima mesto za moj potpis dok nisam pročitao vest. Sasvim sam siguran da mi, prilikom preuzimanja vozačke dozvole, niko nije rekao da se potpišem. Taj potpis je tako u vezi sa bezbednošću u saobraćaju da već vidim da će posle današnje, nadasve mudre i opravdane akcije drugova plavih, biti bitno smanjen broj udesa. Uliksu svaka čast na inicijativnosti i postavljanju ove vesti.

petrucci, znam da je nashoj policiji bezbednos' uvek bila (i bice) na prvom mestu i osetio sam potrebu da, kao gradjanin, razglasim ovu nadasve bitnu vest za bezbednost u saobracaju! lol!
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 51
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime15th Januar 2010, 20:24

Malopre je javljeno iz ministrarstva saobracaja, da bi trebalo da se potpise dozvola pri preuzimanju, ali da u krivicnom zakoniku ne postoji sankcija za ovaj "prekrsaj" i da gradjani koji su imali neprijatnosti sa patrolom prijave dezurnoj sluzbi, jer ponavljam kazna za ovo ne postoji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
Riquelme
Pitomi Zajebant
Riquelme


Broj poruka : 2237
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Vozilo : Ford Focus MK2,Golf V
Datum upisa : 17.01.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime15th Januar 2010, 21:08

Do ove vesti mislio sam da je najvise retardirana stavka koja se odnosi na dobijanje celih 14 bodova usled nenosenje (zaboravljanja) vozacke dozvole. I to u dobu u kojem se moze proveriti posedovanje iste za pola minuta. Ovo prevazilazi sve granice POTPISITE DOZVOLU 984568
Nazad na vrh Ići dole
Zex

Zex


Broj poruka : 609
Godina : 39
Lokacija : Banja Luka
Vozilo : Peugeot 205 Mi16
Datum upisa : 18.02.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime15th Januar 2010, 21:41

Ja sam isto cuo ovo danas na radiju (slusam radio Desetku i TDI preko winampa),ali ako se dobro secam rekli su da su u igru 4 kaznena boda. Jos ja celi dan razmisljam sta dobijaju potpisom vozacke dozvole?!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.akcrankshaft.com
crni_jr

crni_jr


Broj poruka : 611
Godina : 37
Lokacija : BG
Vozilo : PEUGEOT 406
Datum upisa : 15.03.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime16th Januar 2010, 00:00

Ja cu reci samo sledece...Prilikom preuzimanja dozvole, secam se kao da je juce bilo, uzimam dozvolu i vec imam spremnu olovku da je potpisem a meni nadr...pip.. salterusa kaze nije ti to potrebno to ionako niko ne potpisuje samo zadrzavas ovaj narod u redu...( da da i mi smo za to krivi a ne njihova organizacija...) Srecom nisam je poslusao samo sam je nadr...pip... pogledao i uradio po svome....
Tako da me ovo ne dotice. Ljudi potpisite se i boli Vas bas....
Nazad na vrh Ići dole
Petrucci
Ozbiljan Zajebant



Broj poruka : 7811
Godina : 58
Lokacija : Bečkerek
Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
Datum upisa : 27.01.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime16th Januar 2010, 00:05

Ma da, nije problem potpisati ali lupi te 5 milja po dzepu bez ikakve veze. Čitav dan pokušavam u ZOBS-u da nađem taj član i jok, nema ništa. Maločas sam bio kolima i video na 2 km tri patrole koje zaustavljaju, mene nisu tako da ne znam šta su tražili. Šta god da su tražili sve osim alko testa, isprava i, eventualno, radara je čisto pro*eravanje.
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 3022
Godina : 35
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 309 GTI
Datum upisa : 28.12.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime16th Januar 2010, 00:27

E ljudi ja malopre cuo da je to neka ispala i da murija pere ruke od toga,kao nemaju nista sa tim,nije obavezno... jbm mu mater,nisam siguran,ali necu da potpisujem.....kad sam uzimao dozvolu ona "ljubazna" sluzbenica mi nije nista rekla tako da... fucka mi se POTPISITE DOZVOLU 761
Nazad na vrh Ići dole
Petrucci
Ozbiljan Zajebant



Broj poruka : 7811
Godina : 58
Lokacija : Bečkerek
Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
Datum upisa : 27.01.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime16th Januar 2010, 00:34

Da je u toku pojačana kontrola saobraćaja - jeste, a da li je ovo sa potpisima tačno, ja se sve nešto nadam da nije i da je to samo novinarska patka - jer ako je tačno e onda je to stvarno bruka.
Nazad na vrh Ići dole
bugarin

bugarin


Broj poruka : 267
Godina : 46
Lokacija : Pozarevac
Vozilo : 406 2.0 HDI 110 RST
Datum upisa : 19.01.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime16th Januar 2010, 00:48

Istina,pisali bratu od mog kolege prijavu a on nas zvao da nas upozori a drugi kolega dao veceras hiljadarku da ne pisu.
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 51
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime16th Januar 2010, 01:11

xenoks ::
Malopre je javljeno iz ministrarstva saobracaja, da bi trebalo da se potpise dozvola pri preuzimanju, ali da u krivicnom zakoniku ne postoji sankcija za ovaj "prekrsaj" i da gradjani koji su imali neprijatnosti sa patrolom prijave dezurnoj sluzbi, jer ponavljam kazna za ovo ne postoji.
Jel bre niko ne cita postove ovde. Ovo je proverena informacija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 51
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime16th Januar 2010, 10:22

Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
artichoka
pritajena Lavica
artichoka


Broj poruka : 284
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Vozilo : 205XS
Datum upisa : 27.04.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime16th Januar 2010, 10:42

hajde nek neko lepo nadje tu prijavu i skenira, izbrise naravno ime vozaca i licne podatke i okaci na net. ne mogu da verujem da cela srbija prica ceo dan o tome a da takva prijava/priznanica/sta god jos nije osvanula na netu.
Nazad na vrh Ići dole
http://about.me/artichoka
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 3022
Godina : 35
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 309 GTI
Datum upisa : 28.12.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime16th Januar 2010, 11:10

Eto! Sta sam rekao!? Very Happy :king:
Nazad na vrh Ići dole
ske

ske


Broj poruka : 4391
Godina : 2023
Lokacija : bgd
Vozilo : 206 1.6 16v xs
Datum upisa : 19.08.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime16th Januar 2010, 12:10

Ne postoji clan u zakonu po kome te mogu kazniti za nepotpisanu voz. dozvolu.100%.
Ajde Bugarine iscimaj tog brata tvog kolege da ti kaze koj je clan upisan ili jos bolje, sto kaze Articoka, ako mozes ti to skeniraj pa stavi da vidimo. Bas bi voleo da vidim to.
Nazad na vrh Ići dole
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime16th Januar 2010, 15:16

http://www.adanja-polak.com/l/

Subota, 14:00, Prvi program RTS-a

U emisiji ćete čuti koje su najčešće greške vozača koje se kažnjavaju novim strogim zakonom. Kako vozači pokušavaju da nađu "rupe u zakonu"? Kako reaguju kada saznaju da su slikani tokom prekršaja? Kako pokušavaju da saznaju gde se sve nalaze kamere u gradu? Kako pokušavaju da sebe opravdaju? Koliko su ozbiljno shvatili novi zakon o saobraćaju? Gost u studiju je Vladimir Rebić, zamenik načelnika Uprave saobraćajne policije MUP-a.

P.S.
sa malim zakasnjenjem... sorry
repriza u sredu u 13.30h
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
Sponsored content





POTPISITE DOZVOLU Empty
PočaljiNaslov: Re: POTPISITE DOZVOLU   POTPISITE DOZVOLU I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
POTPISITE DOZVOLU
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OBAVESTENJA ADMINISTRACIJE PEUGEOT KLUBA SRBIJE :: AKTIVNOSTI PKS-a-
Skoči na: