Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemGerman Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Peugeot Club BIH



 

 German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Vector_Ing




Broj poruka : 40
Godina : 38
Lokacija : Tuzla
Vozilo : Peugeot 307
Datum upisa : 28.09.2011

German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie Empty
PočaljiNaslov: German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie   German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie I_icon_minitime19th Oktobar 2011, 08:44

Vidim ima dosta clanova koji imaju ljubimce, pa eto da vas upoznam i sa moja dva klipana Very Happy

Prvo da vam predstavim Jimmy-a, njemacki ovcar, mislim da svi znate kakav je to pas i koliko je odan...uglavnom po cijeli dan radi (videonadzor Laughing ) ali se svaki dan nadje vremena i za igru...

German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie Scaled.php?server=249&filename=dsc02342c

German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie Scaled.php?server=847&filename=23929330734966332686891

German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie Scaled.php?server=713&filename=dsc02651w

German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie Scaled.php?server=600&filename=dsc00815jk

Sad je na redu da vam predstavim i Archie-a, sibirskog samojeda, blago receno budalu od psa...taj zivi da se brcka u vodi...voli vodu najvise od svega. On nema ulogu psa cuvara, dovoljno je da mu bilo ko, ali bilo ko kaze kako si lijep, i on odma prilazi da ga se mazi, nevjerovatan...

German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie Scaled.php?server=208&filename=21863278630191332686891

German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie Scaled.php?server=441&filename=13350147144884633268689

German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie Scaled.php?server=15&filename=20468810150114983611333
Nazad na vrh Ići dole
Petrucci
Ozbiljan Zajebant



Broj poruka : 7811
Godina : 58
Lokacija : Bečkerek
Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
Datum upisa : 27.01.2009

German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie Empty
PočaljiNaslov: Re: German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie   German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie I_icon_minitime19th Oktobar 2011, 09:22

Odlični su German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie 922510
Nazad na vrh Ići dole
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie Empty
PočaljiNaslov: Re: German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie   German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie I_icon_minitime19th Oktobar 2011, 09:48

svaka cast...

iako mi je AST Luna pored sijamskog macora Sime glavna u kuci,
moj sin Admin JR je obozavao nemacke ovcare i moja kinoloska biblioteka sadrzi dosta literature o njima, valjda je tome doprinela i cesta poseta dragom prijatelju i dreseru Branku Mrazovcu (mrazovack9.com) i demonstracije njegovih pasa gde I mesto zauzimaju nemacki ovcari
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
Vector_Ing




Broj poruka : 40
Godina : 38
Lokacija : Tuzla
Vozilo : Peugeot 307
Datum upisa : 28.09.2011

German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie Empty
PočaljiNaslov: Re: German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie   German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie I_icon_minitime19th Oktobar 2011, 10:28

Tako je i kod mene slicno, kad sam bio mali imali smo njemackog ovcara, a tad sam zivio u jednom malo ruralnijem mjestu, i svi drugovi iz skole su mi bili prilicno daleko, tako da mi je taj pas bio jedini prijatelj u djetinjstvu, na zalost, komsija mi ga je otrovao, jutro kad sam ga nasao da samo lezi necu nikad zaboraviti...dugo vremena posle toga nisam htio ni da cujem da psa, i onda...sasvim neplanirano sam kupio Jimmy-ja, a posle je dosao i Archie, ali tog prvog (zvao se Rex, tad je bila popularna ona serija Komesar Rex), nikada necu zaboraviti, niti ga neko drugi moze zamijeniti, on je bio i ostao moj najbolji prijatelj...

Nazad na vrh Ići dole
mcrory

mcrory


Broj poruka : 289
Godina : 44
Lokacija : Novi Sad
Vozilo : Peugeot 306
Datum upisa : 30.07.2010

German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie Empty
PočaljiNaslov: Re: German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie   German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie I_icon_minitime19th Oktobar 2011, 13:50

Super su kučići svaka čast!

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie Empty
PočaljiNaslov: Re: German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie   German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
German Shepherd Jimmy & Siberian Samoyed Archie
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: FREE TIME :: ZIVOTINJSKO CARSTVO-
Skoči na: