Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)

Ići dole 
+2
xenoks
noob
6 posters
AutorPoruka
noob

noob


Broj poruka : 36
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Vozilo : 207 1.4HDi
Datum upisa : 22.04.2012

Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Empty
PočaljiNaslov: Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)   Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) I_icon_minitime22nd April 2012, 21:15

Podrska za TapaTalk?
Tapatalk je aplikacija koja omogucava pracenje foruma, pisanje na forumu, citanje i odgovaranje na privatne poruke preko mobilnog telefona. Takodje mozete da dodate neke teme u favorite i kasnije im lakse pristupite. Aplikacija je prakticnija, preglednija i laksa za koriscenje nego opera mini i drugi moblini browseri.

Aplikacija postoji za Android, iPhone i Symbian.

Nadam se da će te razmisliti i ne košta vas ništa ako forum ima podršku za tapatalk.

Voleo bih da pored stranih mogu da posećujem i domaći klub na talku:

Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Sc20120422-210941
Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Sc20120422-210951
Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Sc20120422-210958
Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Sc20120422-211005
Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Sc20120422-211013
Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Sc20120422-211018

itd. itd. itd.
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 51
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)   Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) I_icon_minitime22nd April 2012, 21:29

Interesantna ideja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
306Gti6

306Gti6


Broj poruka : 5470
Godina : 46
Lokacija : Valjevo
Vozilo : Nema vise Gti 6 :(, Vw lubenicar otisao, Skoda Octy My2014
Datum upisa : 11.02.2009

Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)   Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) I_icon_minitime23rd April 2012, 08:41

Citao sam o tome i na par domacih foruma video da imaju podrsku za Tapatalk, ali i da ljudi cesto prijavljuju neke greske u radu.

Ne znam, ja se za sada sasvim ok sluzim sa standardnim HTC browserom. Valjda mi je lakse kada i na ekranu tel vidim potpuno isti sadrzaj kao na monitoru PC-a. Jeste da moram cesto da uvecavam, smanjujem, rotiram sliku, ali je to na mom telefonu vrlo lako za izvesti pa mi i ne predstavlja problem.
Facebook za android je lose izveden, pa njega vrlo slabo koristim na tel, ali sto se tice ostalih sajtova i foruma, sluzim se kao na normalnom kompu.

Ajde postavi neku sliku kako izgleda kada udjes na neki forum sa kompa, a kako je sa telefona.
Nazad na vrh Ići dole
noob

noob


Broj poruka : 36
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Vozilo : 207 1.4HDi
Datum upisa : 22.04.2012

Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)   Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) I_icon_minitime23rd April 2012, 09:42

Nema greške, ljudi imaju problema i sa forumom, sve šljaka super, samo da se ne instalira neka beta verzija Smile
Koristim Galaxy S2, talk je mnogo brži, pregledniji i lakši za praćenje foruma od bilo kog brauzera bilo fabrički HTC ili Samsung, Opera, Dilphin HD itd.
Ako neko prati BENCHforum evo slike sa njega:
Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Sc20120423-093703
Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Sc20120423-093849


Takođe podešavate da li ćete da vidite smajlije, avatare itd.
Nazad na vrh Ići dole
306Gti6

306Gti6


Broj poruka : 5470
Godina : 46
Lokacija : Valjevo
Vozilo : Nema vise Gti 6 :(, Vw lubenicar otisao, Skoda Octy My2014
Datum upisa : 11.02.2009

Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)   Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) I_icon_minitime23rd April 2012, 13:35

Pa moram se resiti da probam. Navika je cudna stvar... Tesko se odluciti na nesto novo, kad znas da i ono staro radi. Da potrazim na marketu ili imas neki drugi link?
Nazad na vrh Ići dole
noob

noob


Broj poruka : 36
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Vozilo : 207 1.4HDi
Datum upisa : 22.04.2012

Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)   Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) I_icon_minitime23rd April 2012, 15:21

Slažem se, ali jednom kad probaš zaboravićeš na Operu, Dolphin, fabrički brauzer itd.
Ne mogu da ostavljam linkove dok ne prođe 7 dana za nove članove, pošalji mail na pp i poslaću ti link za staru verziju i za noviju fansi našminkanu pa instaliraj po želji Smile
Nazad na vrh Ići dole
306Gti6

306Gti6


Broj poruka : 5470
Godina : 46
Lokacija : Valjevo
Vozilo : Nema vise Gti 6 :(, Vw lubenicar otisao, Skoda Octy My2014
Datum upisa : 11.02.2009

Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)   Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) I_icon_minitime24th April 2012, 18:46

Koliko sam shvatio, "vlasnici" foruma mogu da besplatno nadograde forum, cime korisnici dobijaju mogucnost da lakse pristupaju forumu putem mobilnih uredjaja.

A sto se tice korisnika sa mobilnim uredjajima tipa iphone, android ili symbian oni moraju ili da plate ili da imaju znanje pa da nadju krekovanu aplikaciju u "podzemlju".

Ako je aplikacija krekovana, mora li uredjaj da bude rootovan ili ne?
Nazad na vrh Ići dole
noob

noob


Broj poruka : 36
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Vozilo : 207 1.4HDi
Datum upisa : 22.04.2012

Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)   Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) I_icon_minitime25th April 2012, 09:06

Tako je, besplatna je nadogradnja na forum.
Ne treba nikom nikakvo znanje, pa nije instaliranje aplikacije na mobilnom nikakva nuklearna fizika majku mu, dva klika i to je to, mogu svima da pošaljem link do mog share box sa kog si skino aplikaciju.
Da li mora uređaj da ti bude rootovan ne znam, moj galaxy s2 sam rutovao prvog dana kupovine, napraviš backup i vratiš ako treba fabričko stock stanje ako telefon ide u servis, nisam ništa ni instalirao na njega dok ga nisam rutno.
Nazad na vrh Ići dole
catepilar

catepilar


Broj poruka : 98
Godina : 59
Lokacija : Zrenjanin
Vozilo : Peugeot 308 1.6 HDI
Datum upisa : 18.10.2013

Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)   Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) I_icon_minitime30th Januar 2014, 14:07

Ima li šanse da se forum prilagodi TapaTalk-u?
Posećujem nekoliko foruma preko TT-a za android na mobilnom i tabletu i mnogo je brže i jednostavnije preko TT nego kroz bilo koji internet bowser. TapaTalk aplikacija za android je besplatna i ne zahteva root.
Nazad na vrh Ići dole
noob

noob


Broj poruka : 36
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Vozilo : 207 1.4HDi
Datum upisa : 22.04.2012

Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)   Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) I_icon_minitime3rd Februar 2014, 10:49

Bilo bi lepo  Smile 
Nazad na vrh Ići dole
mikeli

mikeli


Broj poruka : 62
Godina : 43
Lokacija : Herceg Novi
Vozilo : Peugeot 307
Datum upisa : 14.10.2011

Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)   Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) I_icon_minitime3rd Februar 2014, 16:54

Ovdje imamo dosta programera pa bi se mozda mogao neko malo angazovat da unapredimo nas forum..
Nazad na vrh Ići dole
dejca

dejca


Broj poruka : 23
Godina : 54
Lokacija : Leskovac
Vozilo : Pežo 307 karavan
Datum upisa : 24.11.2017

Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)   Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) I_icon_minitime26th Novembar 2017, 07:38

Na ovu temu se nije pisalo odavno pa ne znam dali postoji tapa talk verzija foruma, ja sam pokusao u T.T. aplikaciji da pronadjem forum ali nisam uspeo. Dokle se je stiglo po tom pitanju i dali postoji T.T. verzija PKS ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)   Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :) I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tapa Talk, za nas koji smo u pokretu :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tapa talk-ajdmo da resimo ovo !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OBAVESTENJA ADMINISTRACIJE PEUGEOT KLUBA SRBIJE :: AKTIVNOSTI PKS-a-
Skoči na: