Ovako je protekao moj odmor Smile
ukupno pređeno: 2.500 km
vreme od 14.09.2012 do 24.09.2012
Ruta: Cacak - Nis, odatle prema Bugarskoj, prelaz Gradina-Kalotina, zatim do granice prema Grckoj, obilaznica oko Soluna, pa do Pefkohorija, a onda jedan dan do Meteora, do Meteora preko Larise i Trikale, a povratak drugim putem.
Evo kako je izgledalo:
Prvi dan putovanja sa svracanjem i kratkim obilaskom Vrnjacke banje, Krusevca, Nisa(koncentracioni logor u Nisu, tvrdjava, Cele kula), Niska banja i nocenje u Dimitrovgradu.
Sutradan put preko Bugarske i dolazak preko Soluna do Pefkohorija.
Zatim jedan dan izlet do Meteora.
Neke od slika sa puta. Usput je svraceno do izvora Svete Petke u klancu Tempi.
Pezo 306 izdrzao bez ikakvih problema:)
Ako Vas bilo sta interesuje u vezi puta, tu sam:)