Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPredlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Empty
PočaljiNaslov: Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)   Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) I_icon_minitime15th Mart 2013, 15:07

dok ste vi lencarili na netu ekipa PKSa je vredno radila
i napravila snimak jedne od najboljih lokacija u okolini VB
tj. na planini GOC...
u ekipi su bili xenoks, ujka Rasa, crni lav i moja malenkost NightH
malo nam je crni lav nabrojao gomilu datuma i doveo nas u trilemu
pa molim da fiksira samo jedan datum i gotovo (fik - kako kaze Rados Bajic)
imam hitan poslic kod kuce pa cu vam slike postaviti za par minuta
a dok budu slike svi soljice u ruke Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 2545
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)   Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) I_icon_minitime15th Mart 2013, 20:49

verujem da ste popili i dve kafice,
ali kao sto je to uvek u zivotu iskrsne nesto prece...

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 1-167_zps0096e2b5

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 2-153_zpse87ec6fa

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 3-136_zps6f0affc3

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 4-110_zpsca8c2cfe

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 6-88_zps090b1038

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 8-71_zps2eadd3ab

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 7-79_zps8828140b

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 9-64_zps10bf1243
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)   Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) I_icon_minitime16th Mart 2013, 11:58

mada je vreme bilo polu zimsko mozete samo da pretpostavite
kako ce lepo ovde da bude na 1000+ m nadmorske visine npr. u julu...

posto nas je odlazak na Goc dosta umorio crni lav se po povratku
u banju zaustavio u:
Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 21-13_zps76d08273


a tu je nastalo i nekoliko legendarnih fotografija tek da se vidi da smo najjaci...:

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 22-14_zps0d332965crni lav i ksenoks

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 23-11_zps390b80c8ujka Rasa

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 24-9_zpsf6cd8276Night i Rasa

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 25-9_zps36fa105acrni lav i Night

i legendarni ksenoks u Kruni u VB...
Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 26-8_zpsbc4a9d07
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 51
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)   Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) I_icon_minitime16th Mart 2013, 14:32

:h12: Jos jednom svaka cast crnom lavu na gostoprimstvu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
crni lav

crni lav


Broj poruka : 169
Godina : 62
Lokacija : Vrnjačka Banja
Vozilo : Peugeot 406 2.0 HDI
Datum upisa : 25.03.2010

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)   Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) I_icon_minitime16th Mart 2013, 19:53

Šta reći za vas dvojicu (Nighty & Xenoks)? Prvo, hvala za čestitke na prijemu. Mi smo, valjda, tako vaspitani. Putnik se na put ne pušta bez fruštuka! Je li tako, Nighty? Kad se samo setim, al se nekad dobro jelo ...
Drugo, hvala na činu moderatora. Jel to zastavnik ili poručnik? Još samo da ga opravdam ...
Ceo dan sedim za kompom, čitam šta ste radili svih ovih godina na admin stranama, i ... nisam se priključio. Ja ne umem da radim nešto neozbiljno, a vi svi ste na ovom forumu RADILI! Ovo nije zajebancija, ovo je timski rad.
20 godina sam živeo od popravke računara, ali da nisam slučajno video u donjem desnom uglu "Today's active topics" ne bih znao da ste aktivni na još jednom okupljanu. Čovek se uči dok je živ!
Nighty, za one datume ... samo sam gledao kalendar. Ima te tri subote, a ja hoću da i Xenoks bude sa nama. Znači, 13. ili 20. jul, kako se dogovorimo.
Ja sam tako raspoložen, da bih da pišem još mnogo, pa sad prekidam.
Hajde, lavovi, laku noć!
Nazad na vrh Ići dole
leopard
GENIJE
leopard


Broj poruka : 2458
Godina : 76
Lokacija : beograd
Vozilo : nogom šetnje livada
Datum upisa : 01.01.2010

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)   Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) I_icon_minitime17th Mart 2013, 08:47

Very Happy

Čestitam unapređenje i želim crnom lavu svakog mesecu tokom ove godine neko priznanje i nagradu...
Nije ni zastavnik ni poručnik već potpukovnik koji čeka unapređenje u čin pukovnika (kad se stvori slobodno radno mesto).

Da se ne bi ljutio 306gti6 neću pisati na delu okupljanja u Valjevo već ovde za ono stari koji puno piše. Videćemo šta će crni lav pisati na forumu za petnajest godina. Želja mi je da će nadmašiti leoparda....

U vezi datuma: navodim da je 12.07. Petrovdan. Nekima je možda slava. S druge strane pak bolje je ranije zbog godišnjih odmora koji mnogima počinju krajem juna/početkom jula. Zato je dobro što je na vreme pokrenuta tema ovog okupljanja zbog planiranja. No, dobro, 21.04. čućemo mnoge predloge a na Zmajevcu, krajem maja, pašće i dogovor.
Pozdrav svima

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
crni lav

crni lav


Broj poruka : 169
Godina : 62
Lokacija : Vrnjačka Banja
Vozilo : Peugeot 406 2.0 HDI
Datum upisa : 25.03.2010

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)   Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) I_icon_minitime17th Mart 2013, 13:14

Ha, ha, ha, ... Nemoj se ljutiti, Leopard. Neću moći da te nadmašim, prijatelju, ranije sam počeo. a to se ne računa. Ja sam baš zbog svojih godina mislio da mi sleduje čin zastavnika, poručnik je za mlađe. Smile

Što se datuma tiče, gledamo da bude dalje od 26. maja, kada smo na Fruškoj Gori kod NighHuntera, da se ljudi malo finansijski odmore. Onda, verovatno, 20. jul?

Zbog planiranja rasporeda slobodnog vremena i finansija, bilo bi dobro definisati datume za celu godinu, pa neka ljudi biraju šta im odgovara.

Pozdrav lavovima!
Nazad na vrh Ići dole
leopard
GENIJE
leopard


Broj poruka : 2458
Godina : 76
Lokacija : beograd
Vozilo : nogom šetnje livada
Datum upisa : 01.01.2010

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)   Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) I_icon_minitime17th Mart 2013, 15:31

Very Happy

U 51 godini retko koji zastavnik radi a ako radi to je u nekoj visokoj komandi povlašćen.
Samo pukovnici i generali (serdari) su perspektivni sa 51 godinom jer generali idu u penziju do 65.godine.

No, nije bitno šta ti je merak da budeš barjaktar već si ono za šta te je družina izabrala.
Zato si zaslužio ovakvo društvo:
Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Images?q=tbn:ANd9GcRwd-Ej-uBXz7TRbNP2gPyRDGehw_Gslv6N6iQHjzkth6vM3EO4

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 673185
Nazad na vrh Ići dole
crni lav

crni lav


Broj poruka : 169
Godina : 62
Lokacija : Vrnjačka Banja
Vozilo : Peugeot 406 2.0 HDI
Datum upisa : 25.03.2010

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)   Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) I_icon_minitime17th Mart 2013, 16:19

Hvala ti, Leopard! Crn ja, crna ona ...

Nighty i Xenoks, da li je pametno otvoriti posebnu temu, npr. "Planirana Okupljanja u 2013" pa neka ljudi kažu šta misle? Kada se vratimo sa Jasterpca, otvorite isto to za 2014. i td.
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 51
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)   Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) I_icon_minitime17th Mart 2013, 17:26

Otvoris temu za okupljanje na Gocu sa okvirnim datumima i slikama pa cemo da diskutujemo, a mozemo i ovoj da izmenimo naslov i da nastavimo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
crni lav

crni lav


Broj poruka : 169
Godina : 62
Lokacija : Vrnjačka Banja
Vozilo : Peugeot 406 2.0 HDI
Datum upisa : 25.03.2010

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)   Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) I_icon_minitime17th Mart 2013, 18:05

xenoks ::
Otvoris temu za okupljanje na Gocu sa okvirnim datumima i slikama pa cemo da diskutujemo, a mozemo i ovoj da izmenimo naslov i da nastavimo.

OK, Xenoks. Kako se dogovrimo tako će biti. Pošto je kod NightHuntera u maju da sačekamo i njega, da vidimo šta misli o ovome?
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)   Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) I_icon_minitime17th Mart 2013, 19:37

svaka cast Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
leopard
GENIJE
leopard


Broj poruka : 2458
Godina : 76
Lokacija : beograd
Vozilo : nogom šetnje livada
Datum upisa : 01.01.2010

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)   Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) I_icon_minitime17th Mart 2013, 23:36

Very Happy

Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) 40767150

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)   Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA) I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlog lokacije za okupljanje na GOCu (VRNJACKA BANJA)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Banja Luka (dosta slika)
» Kruzna trka Banja Luka 2010
» 29.03. Okupljanje, danas

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OBAVESTENJA ADMINISTRACIJE PEUGEOT KLUBA SRBIJE :: AKTIVNOSTI PKS-a-
Skoči na: