Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemIV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano

Ići dole 
+23
goran-ns
Jovica
LEBIK
kula307
Nikola xsi
Todor GTI S16
Darko_1980
momo80
Bradonja
Sloba
Goran goxy ks
pele92
Lavić Galić
yagami_raito
Racko
crni lav
Annker
NightHunter
catepilar
306Gti6
LuckyPK
Aleksej
leopard
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime16th Maj 2014, 14:13

sada cu da konsultujem telefonom ekipu sa juga, posto je na jugu potop...
verovatno ekipe sa juga nece moci da se probije iako se za 25.maj ocekuje
lepo vreme, ali mi je sve to glupo obzirom na sva potopljena mesta i sve
sta se desava sa ljudima u ovoj zemlji - tuga ali bas tuga...

ja sam prekjuce bio u Maloj Krsni, do dole sam se nekako i probio. ali je
povratak bio na misice, zaobilaznica kod Bubanj Potoka itd. ...
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime16th Maj 2014, 15:10

P.S.
nema odustajanja, ako crni lav i xenoks mogu da dodju, onda mogu i ostali
tako je to - srdacan pozdrav svima...
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
crni lav

crni lav


Broj poruka : 169
Godina : 62
Lokacija : Vrnjačka Banja
Vozilo : Peugeot 406 2.0 HDI
Datum upisa : 25.03.2010

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime16th Maj 2014, 19:32

Za sada nema problema, ali Zapadna Morava je počela da potapa uz tok. Puštene su brane, pa talas dolazi do nas. Ono što je drugi problem jesu klizišta uz put preko Topole. Malopre vidim da je Vrdnik kritičan, a to je skoro na Zmajevcu. Pratićemo situaciju. Najave kažu da od ponedeljka kreće toplo vreme i traje bar nedelju dana.
Nazad na vrh Ići dole
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime16th Maj 2014, 23:03

lave moj crni... situacija se iz minute u minut menja,
cujem da se Zapadna Morava izlila dole do tebe,
puno je ljudi ostalo samo u gacama i bez igde icega,
polako dolazi i do problema u snabdevanju gorivom,
verujem da cemo uskoro imati problema kao u ratnim
uslovima sa gorivom, ovi ljudi sa poplavljenih podrucja
jos mesecima ce osecati posledice ovih poplava...
videcemo sta ce se desavati narednih par dana,
ali veceras imam jedini moguci predlog koji je u
skladu sa situacijom u zemlji i sa nemogucnoscu
dolaska pojedinih clanova na okupljanje PKS a to je
da se nase okupljanje odlozi za kraj lete ili pocetak jeseni
DA LI SE SLAZETE
 Question Question Question 
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
crni lav

crni lav


Broj poruka : 169
Godina : 62
Lokacija : Vrnjačka Banja
Vozilo : Peugeot 406 2.0 HDI
Datum upisa : 25.03.2010

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime16th Maj 2014, 23:38

Vidim i ja Nighty, celo popodne sedim uz TV. Nešto mi se ne ide na Zmajevac, taman i da bude suvo.
Slažem se sa predlogom.
Nazad na vrh Ići dole
Racko

Racko


Broj poruka : 219
Godina : 38
Lokacija : Cacak
Vozilo : Peugeot 406 2.0 HDi , Peugeot 406 SL 1.6
Datum upisa : 01.07.2011

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime17th Maj 2014, 01:06

Nazalost situacija je ozbiljna i treba nam ovo sve prevazici, bolje da ostavimo skup za lepse dane i bolje vreme jer ovo je prevazislo sve najgore...
Nazad na vrh Ići dole
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime17th Maj 2014, 01:22

PEUGEOT KLUB SRBIJI je jako zao sto je ovo nevreme zadesilo nasu zemlju i svakog pojedinca
koji ima stete prouzrokovane od istog. Zao nam je svih nasih prijatelja sirom Srbije koji su sada u procesu evakuacije, onih koji se bore sa vodom u svojim domovima... Dragi nasi znajte da smo tu za bilo koju vrstu pomoci ... za okupljanje PKS se ne brinite, PKS vas nece razocarati, tako da se vidimo za mesec-dva-tri dana na jos boljem i lepsem okupljanju. Do tada cuvajte
i sebe i svoje lavove a mi smo svim srcem uz vas!
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
leopard
GENIJE
leopard


Broj poruka : 2458
Godina : 76
Lokacija : beograd
Vozilo : nogom šetnje livada
Datum upisa : 01.01.2010

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime17th Maj 2014, 10:21

Very Happy 

Saglasan sam za odlaganje susreta članova pežokluba na Zamjevcu 25.05.2014. i prebacivanje termina za lepše dane dok se vremenske prilike ne stabilizuju tokom juna.

Stara narodna mudrost počiva na tome: ako je za Božić sunce za Uskrs je nevreme. Ova zima je bila topla i suva pa će maj, juni i deo jula biti promenljivi. Osim ako nije i ovde ulogu odigrao srebrni nitrat i HAARMS. Sila Boga ne moli.

Nadam se da nijedan naš član nije doživeo kataklizmu ovih poplava a ako jeste javite jer saglasan sam sa predlogom NightHuntera da pružimo tom članu pomoć prema našim mogućnostima.

Članovi kluba glavu gore
i svi ljubitelji pežoa
nedajte da Vas brige more
biće novo okupljanje iz snova

Dolazi sunce posle kiše
priroda buja život teče
sledeće okupljanje tugu briše
a naša okupljanja prošlost leče......................

 Very Happy 






Nazad na vrh Ići dole
Aleksej

Aleksej


Broj poruka : 1687
Godina : 45
Lokacija : Sad Novi
Vozilo : Peugeot 106 Sport
Datum upisa : 28.07.2010

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime17th Maj 2014, 18:15

Bilo bi dobro da se jave svi koji mogu (moze i na drugoj temi) da vidimo kakvo je stanje kod koga?

Ja ne znam za sve ko je odakle ali neke znam da su bas u ugrozenim podrucjima?

306Gti6 (Va), Bradonja (SM) i tako dalje...
Jel se neko cuo sa njima?

P.S. U Novom Sadu je sve ok i verovatno ce tako i biti. Osim par ulica...
Nazad na vrh Ići dole
leopard
GENIJE
leopard


Broj poruka : 2458
Godina : 76
Lokacija : beograd
Vozilo : nogom šetnje livada
Datum upisa : 01.01.2010

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime17th Maj 2014, 18:54

Very Happy 

U najugroženijim delovima se nalaze: Bradonja, Mija, Crni lav, Nedeljković206gti, Sloba, xenoks, sanco villa, itd

a nisu daleko ni: overlord, yagami-raito, doka, 306gti6, shadow.90, itd

Izvinjavam se onima koji nisu navedeni ali sam naveo one koje bolje poznam

Ovde na Novom Beogradu Sava je ispunila korito i preliva se preko obale prema nasipima. Mislim da će pred nasipima i stati. Problem mogu prestavljati podzemne vode u podrumima koji nemaju dobru hidroizolaciju.

Koliko sam proučavao vremensku prognozu već sutra će svima biti lakše jer će proći najteži period poplava.
Nažalost posle idu one muke teške saniranje posledica poplava.  Izgubljeno se nikada ne vraća. Želim drugarima reći da sačuvaju zdravlje a već na prvom okupljanju ćemo pokušati rane da zalečimo. Ožiljci ostaju doživotno.

No, posle kiše dolazi sunce, posle loših stvari dolazi radost i veselje a sa time i sreća.

Želim mirnu noć.

 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
crni lav

crni lav


Broj poruka : 169
Godina : 62
Lokacija : Vrnjačka Banja
Vozilo : Peugeot 406 2.0 HDI
Datum upisa : 25.03.2010

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime19th Maj 2014, 13:09

Par puta pođem da pišem, pa mi nešto ne da. Ceo vikend sam proveo pored TV, nesposoban da bilo šta drugo radim, napunio sam se žuči.
Kada ova nesreća počne da bledi, hajde da odredimo neki drugi datum. Kažem ovo da ne bi terminom otišli blizu Jastrepca.
Nazad na vrh Ići dole
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime19th Maj 2014, 14:35

cekaj druze da prodje par dana,
mene sve naopako ovih dana...  Twisted Evil 
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
crni lav

crni lav


Broj poruka : 169
Godina : 62
Lokacija : Vrnjačka Banja
Vozilo : Peugeot 406 2.0 HDI
Datum upisa : 25.03.2010

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime19th Maj 2014, 14:39

Ja sam i rekao "kada nesreća počne da bledi ...". A to je bar polovinom juna.
Nazad na vrh Ići dole
Racko

Racko


Broj poruka : 219
Godina : 38
Lokacija : Cacak
Vozilo : Peugeot 406 2.0 HDi , Peugeot 406 SL 1.6
Datum upisa : 01.07.2011

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime19th Maj 2014, 14:51

crni lav ::
Ja sam i rekao "kada nesreća počne da bledi ...". A to je bar polovinom juna.

bojim se ako bude I do tad ....
Nazad na vrh Ići dole
crni lav

crni lav


Broj poruka : 169
Godina : 62
Lokacija : Vrnjačka Banja
Vozilo : Peugeot 406 2.0 HDI
Datum upisa : 25.03.2010

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime19th Maj 2014, 14:54

Ne daj, Bože!
Nazad na vrh Ići dole
leopard
GENIJE
leopard


Broj poruka : 2458
Godina : 76
Lokacija : beograd
Vozilo : nogom šetnje livada
Datum upisa : 01.01.2010

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime19th Maj 2014, 19:42

Very Happy 

Tuga se razbija druženjem i veseljem. I u ratu se peva iako je okolo toliko mrtvih pa i najbližih drugova. Da je bilo više pameti a manje politikanstva onda bi bili uigrani štabovi za elementarne nepogode, nasipi i kanali bi se održavali potoci i reke čistile umesto što su pretvarane u deponije i tada ne bi bile tolike bujice. To se ne odnosi samo na Srbiju već i na druge okolne zemlje. A šta da je u isto vreme kad i Sava došao i Dunav, kao što zna doći,? Poštovana gospodo, moje iskustvo sa elementarnim nepogodama, govori da su u takvim slučajevima kao što je poplava obavezno potrebna sva mehanizacija putne privrede. Navala vode se ne zaustavlja džakovima već buldožerima, i planskim iznurivanjem poplavnog talasa. Nažalost putujući Srbijom, na mnogim mestima sam video oštećene zaštitne nasipe pored reka da bi se traktorima i kamionima lakše izvlačio pesak i šljunak. Ta mesta se ne mogu zakrpati džakovima. Džakovima se samo povećava visina zaštitnog nasipa ili zaustavlja plitka voda. Džakovi se ne pune šoderom i šljunkom već finim peskom ili zemljom.  Itd...       No to danas nikoga ne zanima.

Mišljenja sam da će se polovinom juna sigurno stvoriti uslovi za okupljanje jer će do tada svi putevi biti prohodni a i saznaćemo da li je neko od naših članova imao peh pa da mu pomognemo prema našim mogućnostima.

"Boj ne bije svijetlo oružje već boj bije srce u junaka."

 Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
crni lav

crni lav


Broj poruka : 169
Godina : 62
Lokacija : Vrnjačka Banja
Vozilo : Peugeot 406 2.0 HDI
Datum upisa : 25.03.2010

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime19th Maj 2014, 20:20

Pozdravljam svaku reč, Leopard! Ali, nije meni u pitanju samo prohodnost puteva. Lavovi prolaze ... Meni je, nekako, truba da se veselimo dok narod tuguje. A, eto, danas opet krenulo na Obrenovac. Međutim, nemam ništa protiv za kraj juna kao novi termin. Ko je na odmoru, lep mu provod. Ko nije, put pod noge pa kod Night Huntera.

P.S. Ima li vesti od Bradonje i 306Gti?
Nazad na vrh Ići dole
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime19th Maj 2014, 21:25

pricao sam sa Bradonjom on junacki radi non stop,
Ivan mi se nije javio na pozive, valjda ima pune ruke posla...
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
crni lav

crni lav


Broj poruka : 169
Godina : 62
Lokacija : Vrnjačka Banja
Vozilo : Peugeot 406 2.0 HDI
Datum upisa : 25.03.2010

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime19th Maj 2014, 22:19

Hvala na informaciji, Nighty.
Nazad na vrh Ići dole
306Gti6

306Gti6


Broj poruka : 5470
Godina : 46
Lokacija : Valjevo
Vozilo : Nema vise Gti 6 :(, Vw lubenicar otisao, Skoda Octy My2014
Datum upisa : 11.02.2009

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime23rd Maj 2014, 13:09

Gti na broju... Imao sam srece pa sam do pre par dana bio na lepom putovanju van zemlje i izbegao sam sve nedace koje su prosle kroz Srbiju.

Ni ja niti ostatak moje porodice i prijatelja nije imao problema sa ovim kisama. Mali deo centralnog jezgra grada je imao problem zbog poplava, ali je to uglavnom voda koja je usla u podrume, a ne u kuce. Nazalost, mesta nizvodno od Valjeva (Ub, Obrenovac i jos dosta manjih mesta) su daleko teze prosla.

Ovih dana su krenula i klizista u selima oko Valjeva, ljudi u trenutku ostaju bez krova nad glavom, a sam grad je jos i ponajbolje prosao u odnosu na sve sto se sirom Srbije desava.
Nazad na vrh Ići dole
leopard
GENIJE
leopard


Broj poruka : 2458
Godina : 76
Lokacija : beograd
Vozilo : nogom šetnje livada
Datum upisa : 01.01.2010

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime23rd Maj 2014, 19:40

Very Happy 

Baš lepo što si se javio i što nam daješ lepe vesti.
Nada i želja mi je da su i ostali naši članovi tako dobro prošli.
Pozdrav za sve članove pežo kluba u Valjevu i šire.

 Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime23rd Maj 2014, 20:38

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 826053707 
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
leopard
GENIJE
leopard


Broj poruka : 2458
Godina : 76
Lokacija : beograd
Vozilo : nogom šetnje livada
Datum upisa : 01.01.2010

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime24th Maj 2014, 07:38

 Very Happy 

NightHunter ::
IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 826053707 

Razmisli o formiranju nekog humanitarnog računa na kojem bi članovi kluba dobrovoljno uplaćivali priloge a odatle bi se pomoć dodeljivala članu kluba prilikom elementarnih šteta koje bi mu se dogodile. Taj dogovor bi se postigao prilikom okupljanja na Zmajevcu.

 Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime24th Maj 2014, 07:57

mora Zmajevac malo da priceka,
od prekjuce mi LAV u quaru... curi gorivo kod filtera u 3 l3pe...  Evil or Very Mad 
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
leopard
GENIJE
leopard


Broj poruka : 2458
Godina : 76
Lokacija : beograd
Vozilo : nogom šetnje livada
Datum upisa : 01.01.2010

IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime24th Maj 2014, 08:42

NightHunter ::
mora Zmajevac malo da priceka,
od prekjuce mi LAV u quaru... curi gorivo kod filtera u 3 l3pe...  Evil or Very Mad 

Zaptivanje nije dobro.
Čim Lav počinje, i pored svesrdne nege i pažnje, da zajebava pripremiti ga za izložbu i prodati a sebi naći valjanog Lava.
Dajem prilog do 100 Evra.

Posle kiše dolazi sunce.

 Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano   IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano - Page 5 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora - otkazano
Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» 31. maj 2015. IV tradicionalno okupljanje na Zmajevcu Fruška Gora
» REDOVNO PEUGEOT-KLUB OKUPLJANJE - OTKAZANO!!!
» Okupljanje u Nišu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OBAVESTENJA ADMINISTRACIJE PEUGEOT KLUBA SRBIJE :: AKTIVNOSTI PKS-a :: SKUPOVI-
Skoči na: