Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemOsijek No.: 2 Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 Osijek No.: 2

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Zex

Zex


Broj poruka : 609
Godina : 39
Lokacija : Banja Luka
Vozilo : Peugeot 205 Mi16
Datum upisa : 18.02.2009

Osijek No.: 2 Empty
PočaljiNaslov: Osijek No.: 2   Osijek No.: 2 I_icon_minitime8th Avgust 2009, 01:48

Da najavim,kako saznajem:

Citat :
10.10.2009. godine, subota, na istoj lokaciji, ista ekipa =

Osijek Street Race Show - No.2/09



Kritike i propusti su zapisani, i biti će riješeni.. očekujte dolazak u petak popodne, kampiranje i/ili smještaj na samoj pisti, party navečer, cijela subota je show program, i još mnogo sitnica, pa kad završimo-završimo..


Hoce li ici neko sa foruma?Ako Bog da i sve bude po planu,ja dolazim sa Mi16 u OS. Mada ce biti malo "guravo",posto je vikend pre Osijeka dvodnevni race u Mostaru na koji moram ici,ali jednom se zivi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.akcrankshaft.com
kimi
Design Guru
kimi


Broj poruka : 258
Godina : 45
Lokacija : osijek
Vozilo : Peugeot 207RC
Datum upisa : 18.01.2009

Osijek No.: 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osijek No.: 2   Osijek No.: 2 I_icon_minitime20th Septembar 2009, 12:28

c/p sa AKS-a

Vesela situacija u Lijepoj Našoj niti nas nije zaobišla, baš naprotiv. Slavonija i Osijek se ponekad čine kao zadnja rupa na svirali u ovoj našoj državi, ali..


..ali to je samo razlog više da se pokaže kako je čovjek jači od svega, i ljubav prema ovome što radimo (bolje rečeno, način na koji živimo) ipak nema granice.. (inače bi se ko sav normalan svijet bavili pecanjem ili rolanjem.. :unsure:)

Prijatelji i kolege, dečki i cure, AKS vas sve poziva na još jedan, ovaj puta još veći..

Osijek No.: 2 A2_Plakat_cepin_SR_No2mala

..dan kada recesiju i :kenj: sa svih strana ostavljamo doma, i idemo se dobro zabaviti! :drink:
:flag:
Nazad na vrh Ići dole
 
Osijek No.: 2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 02.08.2009 Osijek

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OBAVESTENJA ADMINISTRACIJE PEUGEOT KLUBA SRBIJE :: AKTIVNOSTI PKS-a :: SKUPOVI :: Arhiva Okupljanja-
Skoči na: