Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPeugeot 405 2.0sri Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 Peugeot 405 2.0sri

Ići dole 
AutorPoruka
karbi

karbi


Broj poruka : 4
Godina : 43
Lokacija : Sokobanaj
Vozilo : Peugeot 405 sri
Datum upisa : 30.01.2016

Peugeot 405 2.0sri Empty
PočaljiNaslov: Peugeot 405 2.0sri   Peugeot 405 2.0sri I_icon_minitime31st Januar 2016, 00:40

Iskreno na 405cu nikada isam obracao paznju kada sam kupovao auto. izgleda da je ona mene nasla. stajala je dve godine ispod trema u dvoristu u mom komsiluku. Vlasnica otisala u Libiju, a Pezo na klocne. Sa ulice se tek nazirao jedan stop. Posto sam bio par meseci bez auta razmisljao sam sta da kupim. 306-ce sam gledao, ali nista  mi se nije svidelo u tom trenutku. jednog dana vidim komsinucu u dvoristu(stigla iz Libije) i odmah je pitam da li bi prodala auto. kao hoce,a li da vidi sa sestrom. rekla mi je da se auto pregreva i da izbacuje vodu. moj budzet od 1600e je mogao to da istrpi pod uslovom da je ostalo ok.
  Inace auto je uvezen sa 170000 iz Ch 2000.god. Sri model sa klimom podizaacima... U kaseti se nalazila sva dokumentacija. Vlasnica ga nije nesto ni vozila  nekih 40000. Pre kupovine sam ga dobro pogledao, upalio. Radio je na tri cilindra. Auspuh pocepan, a tabla mrtva. radio je samo sat za temperaturu. i naravno izbacivao je vodu. Rekla mi je da je menjala i hladnjak ali da se isto desava. Kupim ga ja za 600e. Odvezem do garaze, operem ga i pozovem druga mehanicara koji radi PCA grupu. Imao sam srece da je samo crkao termo prekidac. Nista glava nista dihtung..... Naravno odmah je uradjen servis, ulje flteri , antifriz....davac za ulje. Zatim malo veci problem-hladnjak za grejanje kabine. Dva dana rasturanja i sastavljanja. Ovako je to izgledalo kada je malo progledao....ustvari slike ce biti za 7 dana.
Nazad na vrh Ići dole
 
Peugeot 405 2.0sri
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» (205) Peugeot 205 GTI 16
» (306) Peugeot 306 1.9TD
» Peugeot 206 CC 1.6 16V

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AUTOMOBILI ČLANOVA :: AUTOMOBILI CLANOVA FORUMA :: Serija 4-
Skoči na: