Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Prijem607 3.0 v6 titan pack Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Peugeot Club BIH



 

 607 3.0 v6 titan pack

Ići dole 
AutorPoruka
Titan

Titan


Broj poruka : 2
Godina : 36
Lokacija : StB
Vozilo : 607 3.0 v6
Datum upisa : 08.08.2017

607 3.0 v6 titan pack Empty
PočaljiNaslov: 607 3.0 v6 titan pack   607 3.0 v6 titan pack I_icon_minitime9th Avgust 2017, 09:32

Eve evropo , i ovde malo opsirnije o autu . Kako je stigao , gde je bio , sta ima , sta nema itd itd... Pug je 2001 godiste , kupljen u Srb . Dugogodisnje vlasnistvo bivseg kosarkasa sada trenera , Vlade Djurovica , predjenih 315.000 km adekvatno odrzavan mehanicki , zapusten estetski . Motor kao motor je suvisno komentarisati , benzinac je cist , od opreme sam primetio da nema samo memoriju sedista , sve ostalo je prisutno ( koza , navi , fab ksenoni , siber , senzori svega i svacega , grejaci svih sedista , tempomat itd itd...) menjac ( automatski ) izuzetno miran i precizan sto mi je najbitnije bilo , hladnjak vode ( glavna boljka ) potrebno menjati ( stoji u gepeku ) i po neku sitnicu jos estetske prirode , al jel te sta bi bilo da ne mora nista da se cacka i prcka , nije zanimljivo . Sta znam jos uvek se upoznajemo , tek je registrovan pa ostalo lagano . Cim budem prokljuvio kako se postavljaju slike ubacujem ( ne koristim komp samo telefon a primetio sam da te opcije ne funkionisu , makar meni )
Nazad na vrh Ići dole
 
607 3.0 v6 titan pack
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AUTOMOBILI ČLANOVA :: AUTOMOBILI CLANOVA FORUMA :: Serija 6-
Skoči na: