Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Prijem207, glava motora?? Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 207, glava motora??

Ići dole 
AutorPoruka
Milos1405




Broj poruka : 2
Godina : 27
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 207
Datum upisa : 10.01.2020

207, glava motora?? Empty
PočaljiNaslov: 207, glava motora??   207, glava motora?? I_icon_minitime10th Januar 2020, 18:46

Uzeo sam Pezo 207 benzinca, iz Francuske.
Posle nekog vremena poceo je da prijavljuje nizak pritisak ulja, u servisu gde sam mu odradio veliki servis kazu da nije nista strasno posto je bio uzasno odrzavan u Francuskoj i nije mu menjano ulje a ni filter. Kazu na sledecem malom servisu ce opet zameniti ulje i sve ce biti okej...
Vreme prolazi, sve mi vise ljudi govori da je glava motora, pa cak i dva majstora jedan kaze da nema sanse da je glava motora (iako nisu pogledali, nego preko telefona).

-Lampica se pali kada se auto zagreje i temperatura ulja skoci na oko 80 stepeni (posle nekig 20-30 min voznje)
-Lampica se pali SAMO kada je u leru i kada obrtaju padnu na oko 800, na vecim obrtajima se normalno ponasa
-Ne dize temperaturu
-Ne trosi ulje
-Vodu nije potrosio koliko sam uspeo da vidim, mozda nesto minimalno, tacno na sredini je.
-Koliko sam uspeo da primetim, ne mesa vodu i ulje...

To su neki od simptoma sto vidim da dosta ljudi ima problem...

I da, u servisu kazu da je pumpa ispravna, senzor pritiska je zamenjen (u obe stvari sumnjam da su proverili/zamenili).

Da li neko ima slicnih iskustava?
Nazad na vrh Ići dole
 
207, glava motora??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» peugeot 404- modeli motora
» peugeot 406- modeli motora
» peugeot 504- modeli motora

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AUTOMOBILI ČLANOVA :: AUTOMOBILI CLANOVA FORUMA-
Skoči na: