Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Prijemkako zastititi haubu????????? Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 kako zastititi haubu?????????

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
cikanakitar




Broj poruka : 9
Godina : 48
Lokacija : zrenjanin
Vozilo : 406 hdi
Datum upisa : 27.05.2011

kako zastititi haubu????????? Empty
PočaljiNaslov: kako zastititi haubu?????????   kako zastititi haubu????????? I_icon_minitime27th Juni 2012, 00:20

pri ostrijoj voznji(140+)pocinju da se javljaju ostecenja na haubi tj tackice kao od kamencica,sto mi je bilo cudno jer nije bilo nikoga ispred!!!! vidjao sam na netu auta sa jako rdjavim obodom haube i jos mislio sta je covek mogao da radi da je tako unisti... postade mi brzo jasno. :h12: ..e sad dal postoji nacin da se to spreci???????? Question nisam neki koji se izivljava ali je 90% posto kilometraze gradska voznja pa kada sam na otvorenom iskoristim da ga malo pritisnem....medjutim bas brzo dobije nova ostecenja... ima li neko ideju.???.. :chicha:
Nazad na vrh Ići dole
Sloba

Sloba


Broj poruka : 9450
Godina : 35
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 206,2x406 2.0 HDi
Datum upisa : 17.10.2009

kako zastititi haubu????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: kako zastititi haubu?????????   kako zastititi haubu????????? I_icon_minitime27th Juni 2012, 00:43

kako zastititi haubu????????? Slika-302394-2012-02-1330183364-velikakako zastititi haubu????????? Slika-302394-2012-02-1330146972-velikakako zastititi haubu????????? Slika-302394-2012-02-1330166647-velikakako zastititi haubu????????? Slika-302394-2012-02-1330146819-velika
Nazad na vrh Ići dole
Malivuk

Malivuk


Broj poruka : 1385
Datum upisa : 26.05.2009

kako zastititi haubu????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: kako zastititi haubu?????????   kako zastititi haubu????????? I_icon_minitime27th Juni 2012, 01:26

Ma ovo je smesno... Po meni ima smisla samo za kombije koji prelaze po 2 hiljade km u cugu...

Vozi tako kako je, ionako ne mozes da zastitis prednji branik... Imas opciju i da zastitis prednji deo (branik, haubu, krila) folijom providnom... Mada ni to ne bih radio...
Nazad na vrh Ići dole
Jovica

Jovica


Broj poruka : 835
Godina : 39
Lokacija : Lazarevac
Vozilo : Peugeot 306 2.0HDI+remap,fmic,decat,egr delete206 1.4 hdi+chip,decat,egr delete
Datum upisa : 02.11.2011

kako zastititi haubu????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: kako zastititi haubu?????????   kako zastititi haubu????????? I_icon_minitime27th Juni 2012, 08:35

to se obicno radi zimi kad ima rizle na putu,i stave se takozvane gace na haubu,moja je izresetana posto gde radim ima dosta kamiona i masina pa ostaje blato po putu znaci da bih morao non stop da ih imam..
Nazad na vrh Ići dole
306Gti6

306Gti6


Broj poruka : 5470
Godina : 46
Lokacija : Valjevo
Vozilo : Nema vise Gti 6 :(, Vw lubenicar otisao, Skoda Octy My2014
Datum upisa : 11.02.2009

kako zastititi haubu????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: kako zastititi haubu?????????   kako zastititi haubu????????? I_icon_minitime27th Juni 2012, 10:37

Ovo sto kaze Malivuk je najneprimetnija vrsta zastite, a definitivno radi posao. Samo se tu ne stavlja obicna providna folija, vec ide posebna vrsta "laminacije", koja je namenski pravljena bas za zastitu od kamencica i manjih udaraca na parkinzima.



Tu imas kako se to montira (sto u principu ne treba da te zanima), a negde na 1:40 imas i vizuelni prikaz zasto ne treba to raditi sa obicnom providnom folijom.
Nazad na vrh Ići dole
Malivuk

Malivuk


Broj poruka : 1385
Datum upisa : 26.05.2009

kako zastititi haubu????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: kako zastititi haubu?????????   kako zastititi haubu????????? I_icon_minitime27th Juni 2012, 12:05

nisam mislio na obicnu, nego je i ova providna, a nisam znao kako se zove tacno Very Happy

AL jbg, zimi zastitis zbog rizle, leti zbog buba... Cuvas auto za drugog... Vozi ga normalno, ako ti bude toliko islo na zivce, ofarbaj haubu i branik na kraju i cao...

Moj branik je izresetan i kamencicima i bubicama, al jbg, dosta prelazim i sta da mu radim...
Nazad na vrh Ići dole
cikanakitar




Broj poruka : 9
Godina : 48
Lokacija : zrenjanin
Vozilo : 406 hdi
Datum upisa : 27.05.2011

kako zastititi haubu????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: kako zastititi haubu?????????   kako zastititi haubu????????? I_icon_minitime28th Juni 2012, 00:35

hvala svima , ta folija sigurno da radi posao.....jel se zna koliko to zadovoljstvo kosta?..mada kad razmislis je i Malivuk u pravu da cuvas auto drugome...al kad me nervira kad vidim pa to ti je....kad smo vec spomenuli folije,jel zna neko gde da prelepim onu foliju na vratima izmedju stakala,jer se stara sva iscepala? Question
Nazad na vrh Ići dole
306Gti6

306Gti6


Broj poruka : 5470
Godina : 46
Lokacija : Valjevo
Vozilo : Nema vise Gti 6 :(, Vw lubenicar otisao, Skoda Octy My2014
Datum upisa : 11.02.2009

kako zastititi haubu????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: kako zastititi haubu?????????   kako zastititi haubu????????? I_icon_minitime28th Juni 2012, 09:32

Ko moze da ti uradi te zastitne folije, taj moze da ti uradi i tu crnu foliju izmedju stakala, tj na stubovima vrata.

U Zrenjaninu znam za Ultra planet, ali su oni verovatno prevelika firma da bi primili tako nesto da rade. Mozda da probas da nadjes nekog "manjeg" graficara koji to moze da ti uradi.
Imam drugara u Kikindi koji je "manji" i radi dosta presvlacenja vozila, pa mogu njegov tel da ti dam ako ti to odgovara? I ako resis da lepis tu foliju, onda bi trebao da zalepis i najmanje jos prednji branik, a ako finansije dozvoljavaju i krila i retrovizore.

Inace, ja sam u februaru farbao haubu samo zato sto su me nervirale te silne tackice po njoj. Auto imam zbog sebe i cuvam ga i odrzavam zbog sebe, a ne nekog drugog.
Nazad na vrh Ići dole
cikanakitar




Broj poruka : 9
Godina : 48
Lokacija : zrenjanin
Vozilo : 406 hdi
Datum upisa : 27.05.2011

kako zastititi haubu????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: kako zastititi haubu?????????   kako zastititi haubu????????? I_icon_minitime28th Juni 2012, 13:56

moze,molim te pusti mi broj,hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kako zastititi haubu????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: kako zastititi haubu?????????   kako zastititi haubu????????? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
kako zastititi haubu?????????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako da ulepsam 207-cu?
» Kako napraviti sam svoj branik??
» Kako ojačati oprugama zadnje vešanje i torzije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Styling-
Skoči na: