Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPomoć oko pogona 4WD?  Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 Pomoć oko pogona 4WD?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Djordje508




Broj poruka : 2
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 508 hybrid
Datum upisa : 24.01.2019

Pomoć oko pogona 4WD?  Empty
PočaljiNaslov: Pomoć oko pogona 4WD?    Pomoć oko pogona 4WD?  I_icon_minitime24th Januar 2019, 20:59

Pozdrav još jednom svima, malo i ja da se predstavim.. Naime vlasnik sam Peugeot 508, 2012 God, hybrid, 200 ks sport mode. Naime treba mi odgovor i pomoć da li koristiti pogon 4WD u toku vožnje po snegu i ledu.. Vec 4 puta mi je bacio zadnji deo auta na krivini pri maloj brzini kada sam vozio pod 4WD pa mi je onda neko rekao kao nije dobro taj pogon koristiti po klizavo već je on samo dobar tipa kada zaglavis,blato itd pa me zanima da li neko ima iskustva sa ovim pogonom odnosno da li dobro koristiti ga po snegu i klizavom putu? Hvala svima na odgovorima

Imam samo dve slikr mog ljubimca biće uskoro još

Pomoć oko pogona 4WD?  72278711

Pomoć oko pogona 4WD?  Img-6910
Nazad na vrh Ići dole
vladan266




Broj poruka : 8
Godina : 37
Lokacija : Beograd- Zvezdara
Vozilo : 508 GT 2.2
Datum upisa : 08.06.2016

Pomoć oko pogona 4WD?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć oko pogona 4WD?    Pomoć oko pogona 4WD?  I_icon_minitime11th Februar 2020, 22:39

Ono sto ja znam je da 4x4 sistem funkcionise na nacin: prednje tockove pogoni dizel motor, a zadnje pogoni elektromotor od 37 ks. 4WD mod koristi oba motora istovremeno. Sve je to lepo ali to nije odgovor na tvoje pitanje Smile A odgovor i mene zanima...ne vidim zasto bi stetilo ili pravilo bilo kakav problem ali bas bih voleo da cujem od nekoga ko zna o cemu prica.
Nazad na vrh Ići dole
 
Pomoć oko pogona 4WD?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» POMOC???
» Pomoc
» Pomoc oko kupovine 205 gti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AUTOMOBILI ČLANOVA :: AUTOMOBILI CLANOVA FORUMA :: Serija 5-
Skoči na: