Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemDoprinos razvoju kluba! - Page 6 Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 Doprinos razvoju kluba!

Ići dole 
+24
Veterinar
Mija
SasaNS
vanja
Aleksej
dusanwww
leopard
306Gti6
Sloba
compact
Petrucci
ske
bikk
NightHunter
crni lav
mixxer
little
dandzaman
Sinisa 309 GTI
coa123
Nenad-Kg
Ryan
xenoks
crni_jr
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
dusanwww

dusanwww


Broj poruka : 2566
Godina : 40
Lokacija : Babušnica
Vozilo : 306 sedan 2.0 HDi, 307 karavan 2.0 HDi, 605 2.5 SVDT
Datum upisa : 29.10.2010

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime25th Decembar 2011, 18:05

Imam još jedan predlog. Ako poštujemo pravopis mislim da u ovim temama:

Predstavljanje Novih Clanova Foruma
Rodjendani,Slave i sve ostalo....
Predstavite Svog Ljubimca

ne treba početna slova da budu velika
Nazad na vrh Ići dole
Veterinar

Veterinar


Broj poruka : 655
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Vozilo : Logan 1.5 dci
Datum upisa : 02.06.2011

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime25th Decembar 2011, 18:49

Ima toga jos...
Nazad na vrh Ići dole
dusanwww

dusanwww


Broj poruka : 2566
Godina : 40
Lokacija : Babušnica
Vozilo : 306 sedan 2.0 HDi, 307 karavan 2.0 HDi, 605 2.5 SVDT
Datum upisa : 29.10.2010

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime25th Decembar 2011, 18:58

Da se počne od negde Wink
Nazad na vrh Ići dole
leopard
GENIJE
leopard


Broj poruka : 2458
Godina : 76
Lokacija : beograd
Vozilo : nogom šetnje livada
Datum upisa : 01.01.2010

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime14th Juli 2012, 08:29

Very Happy

Predlažem da se izabere koordinaciono telo Pežokluba Srbija od najaktivnijih članova, koji su se dosada istakli u aktivnostima, a ono bi se sastajalo na okupljanjima i dogovaralo, usklađivalo aktivnosti oko daljeg razvoja kluba.
U to telo predlažem da uđu:
Karlo,
Dandža,
Dule,
Sloba,
Aleksej,
ksenoks,
Bradonja,
Ivan,
Vlada,
Uroš............

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dusanwww

dusanwww


Broj poruka : 2566
Godina : 40
Lokacija : Babušnica
Vozilo : 306 sedan 2.0 HDi, 307 karavan 2.0 HDi, 605 2.5 SVDT
Datum upisa : 29.10.2010

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime30th Novembar 2012, 13:13

Je li se samo kod mene ne vide sponzori i prijatelji kluba? Pola se vide, pola ne scratch
Nazad na vrh Ići dole
306Gti6

306Gti6


Broj poruka : 5470
Godina : 46
Lokacija : Valjevo
Vozilo : Nema vise Gti 6 :(, Vw lubenicar otisao, Skoda Octy My2014
Datum upisa : 11.02.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime30th Novembar 2012, 17:19

crni_jr ::
Da samo pojasnim sta se desava sa slikama koje se ne vide. Domen peugeotklubsrbija.com gde su bile hostovane slike koje su se prikazivale na forumu je prebacen na drugi hosting i sad nas forum ne moze da "vidi" te slike. Bice ispravljeno. Upravo cimam Dandzu.
Nazad na vrh Ići dole
dusanwww

dusanwww


Broj poruka : 2566
Godina : 40
Lokacija : Babušnica
Vozilo : 306 sedan 2.0 HDi, 307 karavan 2.0 HDi, 605 2.5 SVDT
Datum upisa : 29.10.2010

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime30th Novembar 2012, 18:40

Hvala, nisam video Wink
Nazad na vrh Ići dole
nene307

nene307


Broj poruka : 71
Godina : 43
Lokacija : Backa Palanka
Vozilo : Peugeot 307 1.6 16v
Datum upisa : 30.08.2013

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime7th Oktobar 2013, 18:01

Nadam se da nisam pogresio temu, kao relativno mlad clan, hteo bih da dam jedan dobronameran predlog.
Naime, bilo bi mnogo bolje, lakse za pretragu i preglednije kada bi svako u naziv teme stavio i oznaku modela automobila na kojeg se odnosi ta tema (pitanje). Na primer ,,Peugeot 307- Gde da nadjem menjac ?,, ili slicno.
Postoje teme bas katastrofa nazvane, na primer ,, nece da upali, poludecu! ,, Shocked  i slicne. Veci je problem kada trazis neki problem slican svome, prakticno moras iscitati sve da bi pronasao nesto za svoj model auta.
Mislim da nije tesko nikome na kraju teme (ili na pocetku) napisati model automobila, mnogo znaci i kod pretrage, a i onome ko bi mogao da mu pomogne al ga na primer ne zanima da cita temu ,, ne znam vise sta mu je ,, il slicnog naziva. Ipak malo reda nebi skodilo, pozdrav za sve !
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime7th Oktobar 2013, 18:13

...


Poslednji izmenio Tasić dana 3rd Februar 2014, 23:32, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
306Gti6

306Gti6


Broj poruka : 5470
Godina : 46
Lokacija : Valjevo
Vozilo : Nema vise Gti 6 :(, Vw lubenicar otisao, Skoda Octy My2014
Datum upisa : 11.02.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime7th Oktobar 2013, 18:49

Toga ima na svakom forumu, nevezano za tematiku kojom se bavi. Napisu "Pomagajte" i ocekuju da svi pogledaju temu.

Jos jedan problem kod auto foruma je sto se npr. motori preklapaju u razlicitim serijama. Samim tim ako neko ima problem sa 206 2.0 Hdi, postavi temu u "seriji 2", resi ga, a neko sa 307 ostane uskracen za to resenje.

U "pozadini" se dosta naslova prepravlja, teme se prebacuju u odgovarajucu sekciju, linkovi ka slikama ispravljaju, slovne greske takodje... Iskreno, to je borba sa vetrenjacama...

Pa i ova komunikacija se odvija u pogresnoj temi. Laughing 
Nazad na vrh Ići dole
kula307
Vredan Decko
kula307


Broj poruka : 1320
Godina : 52
Lokacija : Busovača, BiH
Vozilo : Peugeot 307 SW 2,0 HDI
Datum upisa : 23.06.2012

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime7th Oktobar 2013, 19:30

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 23485 
Nazad na vrh Ići dole
Aleksej

Aleksej


Broj poruka : 1687
Godina : 45
Lokacija : Sad Novi
Vozilo : Peugeot 106 Sport
Datum upisa : 28.07.2010

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime7th Oktobar 2013, 21:14

nene307 ::
Nadam se da nisam pogresio temu, kao relativno mlad clan, hteo bih da dam jedan dobronameran predlog.
Naime, bilo bi mnogo bolje, lakse za pretragu i preglednije kada bi svako u naziv teme stavio i oznaku modela automobila na kojeg se odnosi ta tema (pitanje). Na primer ,,Peugeot 307- Gde da nadjem menjac ?,, ili slicno.
Postoje teme bas katastrofa nazvane, na primer ,, nece da upali, poludecu! ,, Shocked  i slicne. Veci je problem kada trazis neki problem slican svome, prakticno moras iscitati  sve da bi pronasao nesto za svoj model auta.
Mislim da nije tesko nikome na kraju teme (ili na pocetku) napisati model automobila, mnogo znaci i kod pretrage, a i onome ko bi mogao da mu pomogne al ga na primer ne zanima da cita temu ,, ne znam vise sta mu je ,, il slicnog naziva. Ipak malo reda ne bi skodilo, pozdrav za sve !
Pa to je nepisano i pisano pravilo svakog foruma. Kada postavljas temu, da napises sto blize i cemu se radi. Ja, kada vidim temu sa naslovom "Imam veliki problem" ni ne otvaram. Laughing

Sta ja znam, mozda ima zdravstveni problem, a ja nisam doktor, kako da znam... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
leopard
GENIJE
leopard


Broj poruka : 2458
Godina : 76
Lokacija : beograd
Vozilo : nogom šetnje livada
Datum upisa : 01.01.2010

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime13th Oktobar 2013, 09:16

Very Happy 

Mišljenja sam a i podržavam predloge da se kod problema na ljubimcu prethodno napiše tip ljubimca, zatim sklop ili podsklop ili pak deo a potom problem koji se iskazuje.
To sam napisao jer je članova sve više, trenutno 3911, a svi žele da dadu doprinos i učestvuju u radu kluba, prema svojim htenjima i potrebama, pa je potrebno u okviru svake teme biti precizniji. Tako naši dragi, članice i članovi, neće gubiti vremena na pretraživanju već će odmah biti na cilju.
Tako će i popularnost foruma porasti a broj poseta se povećati.

Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime15th Januar 2014, 18:06

...


Poslednji izmenio Tasić dana 3rd Februar 2014, 23:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
nene307

nene307


Broj poruka : 71
Godina : 43
Lokacija : Backa Palanka
Vozilo : Peugeot 307 1.6 16v
Datum upisa : 30.08.2013

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime15th Januar 2014, 19:00

Ja sam, bas juce, gledao koliko ima neaktivnih clanova i mnogi bi se iznenadili, jako je veliki broj i onih koji su se samo registrovali i nisu ni jedan post napisali. Mozda bi nekoga ko se nije javio nikada za 5 godina trebalo izbrisati, a i nik zauzima bez veze.

Problem je i to sto ljude mrzi da traze svoj problem u pretrazi vec samo bacis novu temu, a nisi se potrudio ni da vidis da li je o tome pre pisano. Pa da bar naziv te nove teme lepo srocis, ma kakvi, ,,ljudi pomagajte hitno,, to je stil, evo klasican primer http://www.peugeotcafe.com/t6384-reparirani-ili-polovno (molim ovog clana da se ne naljuti). Ja razumem potpuno da stare clanove ovog foruma mrzi da po deseti put isto pise, sad nekome novom ko se nije potrudio da ukuca pet reci u pretrazi. Ja sam relativno mlad clan ovoga foruma, jer nikada nisam imao Peugeot vozilo, ali sam dugogodisnji clan drugih foruma i znam kako to funkcionise. Mislim da bi i moderatori trebali da sankcionisu puno stvari koje se ovde propustaju. Verujte mi da je ovo jedan od najliberalnijih foruma, ovde mozes skoro sve. Isto tako ima i mnogo, mnogo korisnih stvari.

Juce sam na forumu (cije ime necu spominjati) otvorio neciju svezu temu u kojoj novi clan(registrovao se pre 2 dana) pita nesto o cemu vec postoji vise tema i odmah je moderator reagovao i zakljucao tu njegovu temu, a njega upozorio i uputio na pravila foruma i rubriku pretraga. Nije to tako lose, nece se niko naljutiti i nema pravo, a treba da se zna neki red. Ti svojevoljno pristajes da budes clan foruma i samim tim prihvatas pravila koja tu vaze, to je logika valjda. scratch 

Ja ovom forumu i ljudima koji ga vode cestitam 5 godina uspesnog rada i zelim jos mnogo uspesnih godina i dobrih clanova ! Moje sugestije i predloge molim da se pogresno ne shvate. Svima zelim srecnu godisnjicu i uspeh na privatnom planu. Pozdrav  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime15th Januar 2014, 19:10

...


Poslednji izmenio Tasić dana 3rd Februar 2014, 18:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
BraKos




Broj poruka : 512
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Vozilo : GSP
Datum upisa : 28.04.2013

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime16th Januar 2014, 00:20

 :chicha: 


Poslednji izmenio BraKos dana 4th Februar 2014, 09:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sacipko




Broj poruka : 63
Godina : 40
Lokacija : Nis
Vozilo : 307, 2.0 HDI 66kw
Datum upisa : 23.11.2013

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime16th Januar 2014, 10:43

Jel' ste moj post obrisali? Izneo sam par stbari u vezi poboljsanja rada i izgleda foruma, ali to ne stoji...
Nazad na vrh Ići dole
306Gti6

306Gti6


Broj poruka : 5470
Godina : 46
Lokacija : Valjevo
Vozilo : Nema vise Gti 6 :(, Vw lubenicar otisao, Skoda Octy My2014
Datum upisa : 11.02.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime17th Januar 2014, 15:21

Sad sam pregledao tvoje postove, pregledao i korpu sa obrisanim, ali ne vidim ni jedan tvoj post.
Nazad na vrh Ići dole
nene307

nene307


Broj poruka : 71
Godina : 43
Lokacija : Backa Palanka
Vozilo : Peugeot 307 1.6 16v
Datum upisa : 30.08.2013

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime26th Januar 2014, 20:30

Ili ja ne mogu da nadjem ili na PKS-u to nema, neka vrsta pristupnice ili uclanjenja osim ove registracije korisnika. Dakle, nesto tipa, ja platim neku clanarinu i dobijem clansku kartu i nalepnice PKS i onda sam drug clan i imam neke popuste u raznim prodavnicama delova, auto perionicama, auspuh servisima, vulkanizerskim radnjama, auto tapetarijama.... i ostalim firmama koje su sponzor PKS ili imaju ugovor ili dogovor sa PKS ? Ili je ovo samo moja ideja koja je daleko od stvarnosti ? Malo mi je glupo da auto klub sa preko 4000 clanova nema tako nesto. Zamislite koliko bi znacilo jednoj npr. prodavnici auto delova u BG ili NS da da popust 10-20% clanovima PKS uz clansku karticu, em bi imali reklamu, em bi imali vise posla i zarade jer je to masa ljudi na ovom forumu. Sta mislite ?
Nazad na vrh Ići dole
leopard
GENIJE
leopard


Broj poruka : 2458
Godina : 76
Lokacija : beograd
Vozilo : nogom šetnje livada
Datum upisa : 01.01.2010

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime26th Januar 2014, 20:41

Very Happy 

 Doprinos razvoju kluba! - Page 6 30041784

Imaš svuda popust, u svakom gradu,  na sve one usluge i pomoć koje pružaju i mogu pružiti naši aktivni članovi.
Dođi na okupljanje na Zmajevcu pa ćeš se bliže upoznati sa najaktivnijim članovima i uspostaviti lični kontakt. Tu ćeš dobiti i dodatna objašnjenja.

U Novom Sadu poveži se sa Aleksejem i on će ti sve objasniti i upoznati Te sa ostalim članovima, iz Novog Sada i okoline, kada se okupljaju u pivnici.

 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime26th Januar 2014, 21:17

...


Poslednji izmenio Tasić dana 3rd Februar 2014, 23:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
nene307

nene307


Broj poruka : 71
Godina : 43
Lokacija : Backa Palanka
Vozilo : Peugeot 307 1.6 16v
Datum upisa : 30.08.2013

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime27th Januar 2014, 11:38

leopard ::
Very Happy 

 Doprinos razvoju kluba! - Page 6 30041784

Imaš svuda popust, u svakom gradu,  na sve one usluge i pomoć koje pružaju i mogu pružiti naši aktivni članovi.
Dođi na okupljanje na Zmajevcu pa ćeš se bliže upoznati sa najaktivnijim članovima i uspostaviti lični kontakt. Tu ćeš dobiti i dodatna objašnjenja.

U Novom Sadu poveži se sa Aleksejem i on će ti sve objasniti i upoznati Te sa ostalim članovima, iz Novog Sada i okoline, kada se okupljaju u pivnici.

 Very Happy

Nisam mislio na to ali ok.
Nazad na vrh Ići dole
sacipko




Broj poruka : 63
Godina : 40
Lokacija : Nis
Vozilo : 307, 2.0 HDI 66kw
Datum upisa : 23.11.2013

Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime28th Januar 2014, 11:07

306Gti6 ::
Sad sam pregledao tvoje postove, pregledao i korpu sa obrisanim, ali ne vidim ni jedan tvoj post.

Ok, samo sam hteo reci da sam od skora ovde, ali sam clan mnogih \uto foruma, jer vozac vec 13 godina i imao sam razne proizvodjace.
Ne znam ko su ovde modovi i admini, ali bi ovaj forum morao mnogo da se uprosti. Pocev od dizajna koji mracan, i tmuran.
Teme su mnogo konfuzne, i tesko je se snalaziti u njima. Ne znam koliko postoji forum, ali biste morali da prevazidjete organzaciju tema ovde.
Npr. ja, kada sam kao nov clan, trazio temu o EGR-u nisam nasao. Mozda sam je cak i ja otvorio, ili neko drugi, pa je tema proradila. Bilo je price u vise tema, ali rasipano. Ista se pitanja postavljaju u razicite teme. Pa sam i ja gresio.
Trebate brisati i premestati ponovljena pitanja. Jer desi se da neko ne zna gde da postavi, i mod prebaci pitanje u odgovarajucu temu.

Da ne tupim, da me pogresno ne shvatite, ali treba poraditi mnogo na organizaciji.

I da, kad imate sredstava ili volje, posto se u web dizajn ne razumem, promenite boju za ime Boga. Stavite Pezoove boje, ali plavkaste oznake sa sivom pozadinom. ovo me ubi.

Sugestije su dobronamerne, pa ih i tako shvatite. Ne znam da li da spominjem ostale forume, ali video sam da ima istih clanova, sa istim nick-om, na drugim forumima, kao sto sam i ja, pa imate priliku da vidite da su boje mirnije i manje konfuzan.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Doprinos razvoju kluba! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 6 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Doprinos razvoju kluba!
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» KONKURS ZA NOVI LOGO KLUBA !!!
» Veliki skup Pezo kluba i pezo fan-ova 05og septembra 2010

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OBAVESTENJA ADMINISTRACIJE PEUGEOT KLUBA SRBIJE :: AKTIVNOSTI PKS-a-
Skoči na: