Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemDoprinos razvoju kluba! - Page 2 Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 Doprinos razvoju kluba!

Ići dole 
+24
Veterinar
Mija
SasaNS
vanja
Aleksej
dusanwww
leopard
306Gti6
Sloba
compact
Petrucci
ske
bikk
NightHunter
crni lav
mixxer
little
dandzaman
Sinisa 309 GTI
coa123
Nenad-Kg
Ryan
xenoks
crni_jr
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Nenad-Kg
A REAL'ROCK'N'ROLLA
Nenad-Kg


Broj poruka : 1532
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Vozilo : Pezo 405
Datum upisa : 03.03.2010

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime19th Maj 2010, 18:06

Ooo bravo zeljo605 Doprinos razvoju kluba! - Page 2 673185
Nazad na vrh Ići dole
http://www.svetakvaristike.com/
crni lav

crni lav


Broj poruka : 169
Godina : 62
Lokacija : Vrnjačka Banja
Vozilo : Peugeot 406 2.0 HDI
Datum upisa : 25.03.2010

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime28th Maj 2010, 08:32

Bravo za poteze Nenada i Ryana! Unapred se izvinjavam mederatoru ove teme i članovima ako napišem nešto o čemu je već pričano na forumu. Razvoj našeg kluba neće biti zadovoljavajući bez donacija, sponzorstva i, verovatno, članarine. Vidim da ima dosta mladih ljudi među članovima, možda i nezaposlenih, pa predlažem uvođenje dobrovoljne članarine za nas starije, sa poslom. Članarina povlači i određene benefite, ali o tome ostaje da se dogovorimo na forumu. Ja jesam stalno na Netu, ali drugim povodom pa nisam u mogućnosti da non - stop pratim teme. Zato je dobro da me server obavesti o poruci koja mi je upućena i to pozdravljam. Drugo, dobro bi bilo animirati trgovine delovima (registrovane radnje) da se uključe u klub. Znači, zvanična berza delova. Članovima popust ili druge povoljnosti. Nudim da uradim članske karte za ostvarenje benefita kod trgovaca, nalepnice za auto kao najbolji vid reklame onoga što radimo. Gde je VERANO u našoj priči? Nemam dobro iskustvo sa njima na servisu, ali njima je mesto sa nama. Kao generalni sponzor, ako imaju sluha. Mogu da animiram medije da budu prisutni na našim okupljanjima, koja moraju da budu maštovito osmišljena, da bi privukla pažnju ne samo medija, nego i sponzora. Imam još puno ideja, sada je zatišje na poslu (radim samo 10 - tak sati ...), ali neka ovo bude inicijativa i pozivam sve da se uključe. Pozdrav iz Vrnjačke Banje!
Nazad na vrh Ići dole
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime28th Maj 2010, 08:43

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 431408 :happy:
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 51
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime28th Maj 2010, 11:16

Bravo crni lave na inicijativi. Prvo neke cinjenice. Sve u klubu i na forumu je na dobrovoljnoj bazi tako da se tu slazemo. Za sada imamo saradanju sa nekim radnjama i naravno da bi saradnja jos vise radnji bila korisna za clanove. Za clanske karte imamo uradjen neki predlog dizajna ali je svaka pomoc i sugestij, pa i kreativne prirode, dobrodosla. Isto vazi i za nalepnice. Verano se jos uvek drzi po strani za sada, ali zato su nam ljudi koji zastupaju Total ulja tu. Sto se tice medija, to bi bila prava stvar.
Usvakom slucaju hvala i nadam se da cemo to sve korak po korak realizovati. :happy:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
bikk

bikk


Broj poruka : 641
Godina : 33
Lokacija : zemun
Vozilo : peugeot 307 1.6 hdi 110hp
Datum upisa : 07.06.2010

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime28th Juni 2010, 18:38

ja imam 1 predlog,zasto ne napravimo lepo da svako mora da da neku svotu novca za klub..npr 300-400 din mesechno...i kad uplati sacuva uplatincu ,da bih vodili evidenciju..Smile pare na gomilu,i kad nekome nesto treba lepo kontaktira nekog od glavnih ljudi i to je to.. Naravno ,napravimo i neke sitne stikere i clanske karte...ne znam dal je off al ono to je neki moj predlog i vizija.
I josh nesto ,po meni,clanarinu bi trebali da placaju svi koji su u klubu..bez obzira na godine(jer ako nema 300-400-500 din... onda stvarno) .ako bi doslo do te spike,onda nam treba i knjigovodja a to je oko 100e(mesecno ili na 2-3 meseca) a posto ja studiram ekonomiju i to znam da radim,radio bih za dz afro
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 51
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime28th Juni 2010, 18:46

:happy: Doprinos razvoju kluba! - Page 2 431408
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
bikk

bikk


Broj poruka : 641
Godina : 33
Lokacija : zemun
Vozilo : peugeot 307 1.6 hdi 110hp
Datum upisa : 07.06.2010

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime28th Juni 2010, 18:48

xenoks ::
Bravo crni lave na inicijativi. Prvo neke cinjenice. Sve u klubu i na forumu je na dobrovoljnoj bazi tako da se tu slazemo. Za sada imamo saradanju sa nekim radnjama i naravno da bi saradnja jos vise radnji bila korisna za clanove. Za clanske karte imamo uradjen neki predlog dizajna ali je svaka pomoc i sugestij, pa i kreativne prirode, dobrodosla. Isto vazi i za nalepnice. Verano se jos uvek drzi po strani za sada, ali zato su nam ljudi koji zastupaju Total ulja tu. Sto se tice medija, to bi bila prava stvar.
Usvakom slucaju hvala i nadam se da cemo to sve korak po korak realizovati. :happy:

izvini sto citiram,ali mrzi me da prepisujem 70% tvog texta.sto se tice dizaina to nije problem,imam ja drugar koji se bas bave time i jedni su od boljih na balkanu,a za stampanje nalepnica to mi drugar radi,iskreno ne znam cene ..ali dobro radi.. Very Happy nadam se da cemo uspeti da naprvimo nesto Doprinos razvoju kluba! - Page 2 673185
Nazad na vrh Ići dole
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime28th Juni 2010, 19:50

A kako bi bilo da napravimo neke flajere pa da mi se prosledi u servis. Dnevno mi kroz servis prođe minimum 2-3 Peugeota..Mogao bi ih deliti svakoj mušteriji..Tarifa se zna 1din po flajeru.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 51
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime28th Juni 2010, 19:55

bikk: Pokupi neke orijentacione cene od drugara pa da vidimo sta i kako cemo.
Ryan: Ma ne moras nista da nam placas, ti si nas drug.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime28th Juni 2010, 20:05

Ko mi je kriv kad sam glup za sklapanje poslovnih dogovora NOOOO
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime29th Juni 2010, 00:36

kad budemo izdali clanske karte sto ce biti jako brzo ,placace se clanarina .

s tim da za tu clanarinu svaki clan ce imati itekako koristi od clanstva Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime29th Juni 2010, 06:42

Ja sam obozavalac koristoljublja....Ubite me ali moram fa offujem.. :0717:
Nazad na vrh Ići dole
ske

ske


Broj poruka : 4391
Godina : 2023
Lokacija : bgd
Vozilo : 206 1.6 16v xs
Datum upisa : 19.08.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime29th Juni 2010, 09:56

mislim da ne bi bilo lose da uradimo male nalepnice logo-a kluba koje bi lepili, recimo, na onaj prostor pored reg. tablice, u onom plasticnom ramu, koji se sad ostavlja valjda za grb ili ko zna sta,cisto kako bi se prepoznavali u susretu ili oko neke pomoci ako treba.Mislim da to moze da uradi bilo ko od ovih clanova koji imaju tu kombinaciju a to nije nikakva kinta, malo je skuplje od vizitkarti, i mislim da svako mize da izdvoji kintu za to.
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime29th Juni 2010, 09:58

potpuno podrzavam,dobra ideja.

jel se javlja neko da odradi ovo?

Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 51
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime29th Juni 2010, 10:09

ske ::
mislim da ne bi bilo lose da uradimo male nalepnice logo-a kluba koje bi lepili, recimo, na onaj prostor pored reg. tablice, u onom plasticnom ramu, koji se sad ostavlja valjda za grb ili ko zna sta,cisto kako bi se prepoznavali u susretu ili oko neke pomoci ako treba.Mislim da to moze da uradi bilo ko od ovih clanova koji imaju tu kombinaciju a to nije nikakva kinta, malo je skuplje od vizitkarti, i mislim da svako mize da izdvoji kintu za to.
Ovo je x puta do sad pocinjano i svi se ucute. Tako je bilo i sa znackama.
http://www.peugeotcafe.com/aktivnosti-pks-a-forum-and-club-members-activities-f21/pravimo-dizajn-nalepnica-t1604.htm
http://www.peugeotcafe.com/aktivnosti-pks-a-forum-and-club-members-activities-f21/znacke-pks-t1496.htm
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime29th Juni 2010, 10:17

Ucute se jer nije regulisano samofinansiranje kluba. Sve ce se ovo moci odraditi kada budemo imali clanove koji ce placati clanarinu...
Nazad na vrh Ići dole
ske

ske


Broj poruka : 4391
Godina : 2023
Lokacija : bgd
Vozilo : 206 1.6 16v xs
Datum upisa : 19.08.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime29th Juni 2010, 10:24

ma ok je to oko clanarine, ali mozda neko nema ili ne zeli da da kintu za clanarinu, a malo je glupo da nekome kazes da ne moze da bude clan nekog kluba zato sto nema/ne zeli da da 1000/2000 din.Ovo oko nalepnica je jeftinije i moze da isfinansira par ljudi a ostali da dobiju kao poklon.
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime29th Juni 2010, 10:27

slazem se Ske Wink

samo da pokusamo da nadjemo nekog ko ce to uraditi kao doprinos klubu i zavrsili smo posao...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 51
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime29th Juni 2010, 10:29

Pa zato i kazem. Ko hoce znacku ima znacku, ko hoce nalepnicu ima predlog dizajna, ali na predlogu se i stalo.
Bikk je pomenuo da ima drugara koji bi to mago da uradi da bude dobro. Cekamo da se izjasni za cenu. Kolicinu cemo morati da uzmemo vecu, jer nece niko da radi nalepnicu sa stickerom na 20-30 komad, a da bude bez stickera bilo bi ruzno. Za znacke sam ja finansirao alat., tako da smo i tu ustedeli.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
Petrucci
Ozbiljan Zajebant



Broj poruka : 7811
Godina : 58
Lokacija : Bečkerek
Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
Datum upisa : 27.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime29th Juni 2010, 10:31

Šta je nalepnica sa stikerom? scratch
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 51
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime29th Juni 2010, 10:56

U osnovi sticker znaci nalepnica, ali se kod nas zovu stickeri one nalepnioce koje preko imaju kao polimer, znaci ispupcenu masu ako si me razumeo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
ske

ske


Broj poruka : 4391
Godina : 2023
Lokacija : bgd
Vozilo : 206 1.6 16v xs
Datum upisa : 19.08.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime29th Juni 2010, 10:59

mislim da ne mora da ima tu ispupcenu masu jer to verovatno dize cenu
Nazad na vrh Ići dole
Petrucci
Ozbiljan Zajebant



Broj poruka : 7811
Godina : 58
Lokacija : Bečkerek
Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
Datum upisa : 27.01.2009

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime29th Juni 2010, 11:51

Kontam, kao reljefna, uslovno rečeno. Zar to ne poskupljuje samu nalepnicu? To je lepše, samo da ne bude duplo skuplje. Odnosno, da ne bude preskupo.
Nazad na vrh Ići dole
bikk

bikk


Broj poruka : 641
Godina : 33
Lokacija : zemun
Vozilo : peugeot 307 1.6 hdi 110hp
Datum upisa : 07.06.2010

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime29th Juni 2010, 12:13

ovako,ja sam rekao ovom drugaru da mi smislin nesto za nalepnice,posto dechko sabija kako radi u ps i ostalim programima..a kad mi on to poshlje(1-2dana) onda cu da odem kod ovog drugog lika da vidim koliko bih to kostalo...
1.naravno da su najskuplje nalepnice sa ''reljefom'' ,ja sam vise za one nalepnice sto su providne okolo a samo znak i slova u boji Very Happy
2. ne znam koliko vas ima mesta na tablicama za ono sastrane..gde bi trebalo da stoji eu ili srb..ali ja mogu da vidim da se to napravi od tankog klirita...bilo koje boje ( ta plocica je fazon 20-30 din po komadu) pa da se na nju stampa pezo club logo..e to je vec shmekerski..

o tome mogu sutra da se raspitam... Very Happy
e sad sto se ti ce vizit karti,i to mogu da vidim jer je cale skoro pravio..nesto su sica Very Happy al minimum je 300 komada.za flajere ne znam,al to mi se iskreno ne svidja sorry rajane Sad
za clnanarinu je lakse..neka bude neka simbolicna suma,zbog nas koji ne radimo,al kad pogledas sa druge strane,je*eni 500 din svako ima Very Happy ne mora 2 dana da upl kredit i to ti je 500 din .. a ipak ce mu znaciti zbog raznih pogodnosti.
Nazad na vrh Ići dole
bikk

bikk


Broj poruka : 641
Godina : 33
Lokacija : zemun
Vozilo : peugeot 307 1.6 hdi 110hp
Datum upisa : 07.06.2010

Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime30th Juni 2010, 11:19

e ovako,onaj klirit kosta 37 din 1 tabla Very Happy tj velicine onog gde treba da se stai pored tablice ,sad dal na to lepiti nalepnice ili raditi sito stampu ne znam.
cekam da mi drugar odradi nekoliko tipova nalepnica pa da vidim sta kako i koje su cene.. Very Happy bicete blagovremeno obavesteni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Doprinos razvoju kluba! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Doprinos razvoju kluba!   Doprinos razvoju kluba! - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Doprinos razvoju kluba!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» KONKURS ZA NOVI LOGO KLUBA !!!
» Veliki skup Pezo kluba i pezo fan-ova 05og septembra 2010

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OBAVESTENJA ADMINISTRACIJE PEUGEOT KLUBA SRBIJE :: AKTIVNOSTI PKS-a-
Skoči na: