Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemNavak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !

Ići dole 
+6
ske
Aleksej
Ryan
vladimir
xenoks
dandzaman
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime5th Oktobar 2011, 20:15

Danas smo posetili Navak povodom poziva koji smo kao klub dobili pre dve nedelje.

Naime, radi se o zvanicnom pustanju u rad Navakove staze za testiranje i voznju svim ljudima koji to zele .

Staza ce moci da se iznajmi licno ili je mozemo grupno kao klub iznajmiti po povoljnijim cenama (do 200eur jeftinije na 15 ljudi)

Termini ce moci da se zakazuju na novom sajtu Navak-a koji ce uskoro biti pusten u rad ili mozemo kao klub poslati zahtev da u odredjenom terminu na dogovoreno vreme iznajmimo stazu samo za nas.

Dakle, klubovi ce imati povoljnije uslove i povoljnije cene za iznajmljivanje staze tako da u buducnosti se uvek mozemo unapred dogovarati za to.

Uskoro ce biti objavljen i pravilnik o koriscenju staze i o ulasku na istu tako da ce i ovde tada biti objavljeno kako bi znali ko sve moze koristiti stazu.

Mogu vam odmah reci da je akcenat uslova dat bezbednosti na stazi u svakom smislu i u zbog toga pozdravljam sve to.

evo i malo fotki sa prezentacije ...


https://s633.photobucket.com/albums/uu55/peugeotcafe/Navak%20Track%20Day-%20svecano%20otvaranje/?albumview=slideshow
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime5th Oktobar 2011, 21:26

jedan od uslova koriscenja staze koji ce biti uskoro javan je i taj da vozilo mora biti tehnicki ispravno pri ulasku u stazu.

Obzirom da su moje gume skoro celave i da se na stazi vozilo poprilicno agresivno , iako sam prijavio da cu voziti ipak sam odustao zbog bezbednosti .

Zao mi je sto sam bio pogresno informisan o broju ljudi koji mogu da prisustvuju prezentaciji jer da sam znao da mogu da povedem vise od 2 coveka samnom ,sigurno bih poveo nekoga ko moze da provoza stazu i oseti je i preprica nam .

ali bice prilika Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 52
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime5th Oktobar 2011, 23:15

Mogu vam reci da smo prijatno iznenadili i osoblje Sat emisije, jer smo im odneli nase znacke na poklon.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
vladimir

vladimir


Broj poruka : 249
Godina : 32
Lokacija : Doboj, Beograd
Vozilo : Peugeot 206 1.4E 75ks
Datum upisa : 05.08.2010

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime6th Oktobar 2011, 09:53

Već dugo se razmišljam kako da odem tamo, probao sam te testove kad su bili na sajmu i genijalni su. Odlična ideja
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/vladimir sava stanković
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 52
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime6th Oktobar 2011, 11:28

Moze da se organizjue spisak i za koliko vremena ste zainteresovani. Ima opcija , pola sata, sat, 2 sata i 3 sata. Do 15 vozaca u grupi. S tim sto u varijanti od 3 sata moze i 20 vozaca.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 52
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime7th Oktobar 2011, 11:40

Evo je i slika staze sa jednom od opcija konfiguracije.
Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! 8dc47631
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime7th Oktobar 2011, 11:51

BMW klub je imao svog predstavnika koji je napravi snimak staze i voznje..

Nazad na vrh Ići dole
Aleksej

Aleksej


Broj poruka : 1687
Godina : 45
Lokacija : Sad Novi
Vozilo : Peugeot 106 Sport
Datum upisa : 28.07.2010

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime7th Oktobar 2011, 21:14

Jao do jaja! Bas bih rado provozao par krugova.... Smile

Ccc, tipicno ponasanje vozaca BMWa, ovi na snimku, mislim... Laughing Hahahahah kako ga je ostavio onaj Fiat, Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! 631557

Bas me intersuje kakva su pravila, sto je Danzda spomenuo. Mislim u situaciji ako bi doslo do nekog sudara itd. Niko o tome ne razmislja, ali to je realna mogucnost...
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime7th Oktobar 2011, 23:11

kao prvo,

ovaj snimak pokazuje neodgovornost vozaca na stazi jer su svi bili u vise navrata opomenuti da osim vozaca nije dozvoljeno da bilo ko bude u kolima na stazi...

ova prica je sjajna i mislim da po uzoru na zemlje koje ovakvu stazu imaju vec dugo, ovo zaista moze da zazivi ukoliko zazivi u svakodnevnoj kulturi vozaca u Srbiji...

secajuci se Beogradskih ulica pre 15 i vise godina, mislim da takva kultura voznje moze da se povrati na nase ulice...nadam se da moze...

Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 52
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime8th Oktobar 2011, 00:36

Aleksej ::
Bas me intersuje kakva su pravila, sto je Danzda spomenuo. Mislim u situaciji ako bi doslo do nekog sudara itd. Niko o tome ne razmislja, ali to je realna mogucnost...
Ukratko o pravilima ponasanja na stazi.
Prijavljivanje se vrsi preko klubova ili na sajtu navak-a. Ko se prijavi dobice detaljna pravila od Navak-a, a li ukrtako neka najosnovnija.
Pravo da se prijavi ima svako ko ima barem 2 godine vazecu vozacku dozvolu.
Auto mora biti tehnicki ispravan. Naravno nece traziti tehnicki pregled, ali gume ne smeju da budu celave, ne sme da curi nista iz auta, ne sme neki deo karoserije da visi, tipa branik, far itd. Tehnicki uslovi ce se ocenjivati pri ulasku na stazu. Ko bude vracen, nece mu propasti placeni termin, vec ce moci da ga iskoristi kad dovede vozilo u red.
Nema alkohola niti ulaska u alkoholisanom stanju.
Na stazu ulazi samo onaj koji vozi, nikakva publika za sada nije dozvoljena oko staze.
Nema popravke auta u delu gde je staza.
Nema zaustavljanja na stazi niti pored nje, osim ako je neizbezno zbog tezeg kvara.
Serijski automobili se voze max 15 minuta u turi, nakon cega izlazi vozilo bezbednosti da pregleda stazu i onda se voznja nastavlja. Obrazlozenje za ovo je da vecina serijski automobila ne moze da izdrzi duze od 15min pod punim oterecenjem.
Na stazi, za sada, moze da se nalazi maksimalno 15 trkaca.
Preticanje je za sada dozvoljeno samo na mestima obelezenim za to.
Svako nepostovanje redara i grublje krsenje ovih pravila dovodi do trajne suspenzije sa staze.



Poslednji put izmenio xenoks dana 8th Oktobar 2011, 00:38, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
Aleksej

Aleksej


Broj poruka : 1687
Godina : 45
Lokacija : Sad Novi
Vozilo : Peugeot 106 Sport
Datum upisa : 28.07.2010

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime8th Oktobar 2011, 00:45

dandzaman ::
kao prvo,

ovaj snimak pokazuje neodgovornost vozaca na stazi jer su svi bili u vise navrata opomenuti da osim vozaca nije dozvoljeno da bilo ko bude u kolima na stazi...

ova prica je sjajna i mislim da po uzoru na zemlje koje ovakvu stazu imaju vec dugo, ovo zaista moze da zazivi ukoliko zazivi u svakodnevnoj kulturi vozaca u Srbiji...

secajuci se Beogradskih ulica pre 15 i vise godina, mislim da takva kultura voznje moze da se povrati na nase ulice...nadam se da moze...


A tek ono sviranje... Rolling Eyes

Pa jedan korak u tome da se pristojna voznja vrati na ulice jeste da se nama koji volimo brzinu napravi staza, gde moze covek ponekad da se izjurca.... Smile

Ali to nekima nije dosta, nego uvek moraju da divljaju... Rolling Eyes


Poslednji izmenio Aleksej dana 8th Oktobar 2011, 00:50, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ske

ske


Broj poruka : 4391
Godina : 2023
Lokacija : bgd
Vozilo : 206 1.6 16v xs
Datum upisa : 19.08.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime8th Oktobar 2011, 09:20

neko je vec postavio pitanje o osiguranju, ne sigurnosti.Kako se isplacuje osiguranje ako dodje do saobracajke na stazi ? dal kasko isplacuje ako sam izletis i isprevrces se, dal osiguranje placa ako te neko zabode ili ako ti nekog zabodes?
Mislim da je to malo problem jer ta staza nije javni put i ti placas da bi je koristio i jos se svesno i namerno ne pridrzavas ogranicenja....

Jel Navak ima neko osiguranje na toj stazi, dal oni pokrivaju troskove popravke auta ako nisi kriv a i sta se desava ako se neki vozac povredi ili Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! 16332 rikne ili ako izletis i pregazis redara?
Ako nekog udaris na stazi dal ce murija da te cima ili...?

ima tu mnogo bitnih stvari o kojima se retko razmislja...
Nazad na vrh Ići dole
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime8th Oktobar 2011, 11:06

Evo jos snimaka koji su radili momci sa Fiat Lancia kluba..



Nazad na vrh Ići dole
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime9th Oktobar 2011, 07:38

Nazad na vrh Ići dole
ske

ske


Broj poruka : 4391
Godina : 2023
Lokacija : bgd
Vozilo : 206 1.6 16v xs
Datum upisa : 19.08.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime9th Oktobar 2011, 09:01

ne svidja mi se ono : svi ulaze na svoju odgovornost tako da Navak ne odgovara za bilo kakvustetnu posledicu...ne postoji medicinska, protivpozarna ili policijska zastita...( znaci neki tamo lik u recimo bmw m6 koji na stazi recimo nije mogao da te pretekne , iznerviran, dodje zapali ti auto i iseva te tako da zbog batina dobijes potres mozga i ceo zivot vuces posledice i...nista...jbg , ko te ter'o da ides tamo da se kur*is)...U slucaju da vozac ne dodje na zakazan termin smatra se da je isti iskoristio( sta se desava ako tog dana u tom zakupljenom terminu bude neko nevreme pa ne moze da se vozi, pada jaka kisa, grad, sneg...)
Nazad na vrh Ići dole
bokinbg

bokinbg


Broj poruka : 370
Godina : 34
Lokacija : Novi Beograd [blokovi]
Vozilo : 206 - Nije GTi al se zbune ljudi.
Datum upisa : 15.04.2010

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime9th Oktobar 2011, 09:38

Pffffffffffff, pa ako ces da ides na stazu Pezoom gde ce uspeti da te stize BMW M6 bolje da prodas kola odma. :cosak:
Salim se. Smile

Mislim da treba ovu sezonu do kraja (sto je realno sada) iskulirati, i pustiti da se izive svi koji treba, i oni koji ce 1 posetiti stazu da bi kenjali o tome narednih 10 godina, da se rese ta neka pravna i organizaciona pitanja, i onda na prolece otici i ispitati sta i kako.
Zivi bili!


Poslednji put izmenio bokinbg dana 9th Oktobar 2011, 09:57, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime9th Oktobar 2011, 09:48

sto se tice neiskoriscenog termina , moci ces da ga iskoristis drugi put kad zakazes tako da ti nece propasti novac .

sto se tice odgovornosti na stazi to ziasta i treba da zavisi od vozaca iskljucivo.

ako se vozi po pravilima ,zaista nista ne moze da se desi jer je staza ravna od pocetka do kraja a sto se tice osiguranja, pitaj recimo Engleze kakav bi odgovor od svog osiguranja dobili kada bi napravili havariju sa svojim serijskim autom na track stazi Smile

Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
ske

ske


Broj poruka : 4391
Godina : 2023
Lokacija : bgd
Vozilo : 206 1.6 16v xs
Datum upisa : 19.08.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime9th Oktobar 2011, 09:51

pise da ne moze da se iskoristi termin koji propustis.
a sto se tice osiguranja verujem da je tako i preko , al ne znam...nisam bio :siroma:
Nazad na vrh Ići dole
bokinbg

bokinbg


Broj poruka : 370
Godina : 34
Lokacija : Novi Beograd [blokovi]
Vozilo : 206 - Nije GTi al se zbune ljudi.
Datum upisa : 15.04.2010

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime9th Oktobar 2011, 09:58

Drugo sto mi se ne svidja je hvala Bogu, cena.
Jedan krug na Nurburgringu, koji je dugacak 22 i kusur kilometara, staza zbog koje ljudi prelaze po 2000km da bi dosli do nje, jebena najlegendarnija staza na svetu kosta 25 evra. Nasim kolima treba nam sigurno 20ak minuta voznje da-se-useres.
I sta je 25 evra za coveka iz Evrope, a sta je meni?
Gorivo do navaka, gorivo tamo, gorivo za nazad i jos 2500 da bi koristio Alvirovic-asfalt. More mars u 3 lepe bundeve. Very Happy

I tako cemo jos jednom gledati klipove sa staze mrcina BMW-ova X6 jer taj neko ima da iskesira zajebanciju, a primera radi neki klinac koji je i talentovan i sve drugo koji tera neku 205icu ce i dalje morati da juri po ulici jer nema za vikend da kesne 50e za Alvriko&sin za 2km asfalta da se izivi redovno.

Tako da se opet ide nerealnom i glupom logikom, bolje od 10oro ljudi da uzmem 50e, nego od 100 ljudi po 20.
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime9th Oktobar 2011, 11:03

Pola sata sa serijskim autom na takvoj stazi je sasvim dovoljno ..

Jedno od pravila je i to da nema stajanja na stazi niti pored nje osim ako nije najzesca havarija u pitanju a ni tada nije dozvoljeno da se bilo sta radi na stazi niti popravlja.

Dakle, da bi usao na stazu auto mora biti apsolutno tehnicki ispravan i takav mora izaci sa staze.

E sad ako mislite da mozete pola sata da forsirate vas serijski auto onda se itekako varate Wink

Sto se tice cene tu necu da komentarisem iz prostog razloga sto svako ima pravo da postavi svoju cenu. Kome ne odgovara cena taj uvek moze da divlja na ulici i rizikuje svoj i zivot drugih i da bude uhapsen...Ako ima takvih clanova na ovom forumu evo ja im javno ovom prilikom kazem da nisu dobrodosli na ovom forumu .

edit D.

hajde da se zadrzimo na temi i bez nepotrebnog OFF-a jer ce ova tema u buducnosti koristiti za dogovaranje oko termina za koriscenje staze .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 52
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime9th Oktobar 2011, 12:26

ske ::
pise da ne moze da se iskoristi termin koji propustis.
Za termin lepo procitaj. Ako uplatis termin i ne dodjes smatrace se iskoriscenim. Ako dodjes i iz nekog razloga ne mozes da vozis, termin ti ne propada.
A sto se tice osiguranja verujem da je tako i preko , al ne znam...nisam bio :siroma:
Za osiguranje reda i mira postoji redarska sluzba, ali nema osiguranja ako izletis sa staze pa se slupas. Ni jedo osiguravajuce drustvo u svetu ti nece isplatiti osiguranje za stetu na serijskom automobilu, nastalu na trkackoj stazi.
E sad prica sa mracnim tipovima koji ce da te biju ako ih preteknes postoji i u gradu, tako da tu ne moze da ti pomogne Alvirovic.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
Aleksej

Aleksej


Broj poruka : 1687
Godina : 45
Lokacija : Sad Novi
Vozilo : Peugeot 106 Sport
Datum upisa : 28.07.2010

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime9th Oktobar 2011, 16:54

ske ::
znaci neki tamo lik u recimo bmw m6 koji na stazi recimo nije mogao da te pretekne , iznerviran, dodje zapali ti auto i iseva te tako da zbog batina dobijes potres mozga i ceo zivot vuces posledice i...nista...jbg , ko te ter'o da ides tamo da se kur*is

Bas tako, ne mora ni to da bude, moze neka budala da se zakuca u tebe, jer ima para da kupi opet takav auto drugi, a ti imas samo taj jedan jedini... scratch
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 52
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime9th Oktobar 2011, 17:02

E pa onda se organizujemo preko kluba pa vozimo samo mi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime9th Oktobar 2011, 17:52

samo mi nikako nije jasna cena za klubove...

ako je 25eur po osobi za pola sata onda ako je max 15 ljudi na stazi istovremeno to izadje 375eur ukupno a ako se ide preko kluba gde je isto max 15 ljudi istovremeno onda ispadne 400eur...

Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 52
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime9th Oktobar 2011, 18:19

Ne pazis na casu. 400e je za 1 sat.
1 sat (2 x 30min) – 40.000 din (maks. 15 vozača na stazi u jednom stintu)
2 sata (4 x 30min) – 70.000 din (maks. 15 vozača na stazi u jednom stintu)
3 sata (6 x 30min) – 100.000 din (maks. 20 vozača na stazi u jednom stintu)
Sto znaci da moze 30 vozaca na sat za 40e, sto ispada vrlo povoljno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
Sponsored content





Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Navak Track Day 2012

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AUTOMOBILI ČLANOVA :: TRKE-RACING-
Skoči na: