Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemNavak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !

Ići dole 
+6
ske
Aleksej
Ryan
vladimir
xenoks
dandzaman
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Aleksej

Aleksej


Broj poruka : 1687
Godina : 45
Lokacija : Sad Novi
Vozilo : Peugeot 106 Sport
Datum upisa : 28.07.2010

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime9th Oktobar 2011, 21:14

xenoks ::
E pa onda se organizujemo preko kluba pa vozimo samo mi.

Toga se i bojim! Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 631557

Ma kontam da ce tu ipak dolaziti koliko toliko normalni ljudi i da nece biti nekih dijabola. I slazem se da treba sacekati da se takvi ako ih i bude izdivljaju, i onda lepo na prolece u probnu voznju... Wink
Nazad na vrh Ići dole
little
srculence sjatko
little


Broj poruka : 584
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime13th Oktobar 2011, 17:36

Za klubove je dogovoren pospust pa tih pola sata ne košta 2.500 dinara, nego 1.333 dinara. To može ukoliko prijavite kao klub jedan sat na stazi i platite 40.000 dinara, a tih 60 minuta će biti izdeljeno u dva dela od po 30 minuta i u svakom od njih će biti po 15 različitih vozača.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cbc.rs
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime13th Oktobar 2011, 18:20

to je odlicna ponuda i poprilicno dobar popust. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
Aleksej

Aleksej


Broj poruka : 1687
Godina : 45
Lokacija : Sad Novi
Vozilo : Peugeot 106 Sport
Datum upisa : 28.07.2010

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime14th Oktobar 2011, 00:10

Slazem se i bukvalno ne mogu da docekam prolece.....!!!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 3022
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 309 GTI
Datum upisa : 28.12.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime14th Oktobar 2011, 20:52

Sta se lozite na navak,kakva organizacija,mi ne mozemo da organizujemo 30 ljudi (a ne automobila) za okupljanje gde svako treba da da 500-1000 din za klopu i pice a o 2500 + gorivo i ko zna sta jos da ne pricam... svaka cast pojedincima,ali nema od toga nista....
Nazad na vrh Ići dole
Veterinar

Veterinar


Broj poruka : 655
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Logan 1.5 dci
Datum upisa : 02.06.2011

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime14th Oktobar 2011, 22:12

Svejedno, ne treba odustati. Logicno je sacekati lepse vreme i ispravljanje pocetnickih greski samih organizatora. Kako se bude blizilo prolece odrediti datum i poceti sa formiranjem spiska. Jbg, treba biti optimista (makar bilo potrebno "dodati" nekoliko clanova drugog foruma). Wink
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 52
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime14th Oktobar 2011, 22:42

Sinisa 309 GTI ::
Sta se lozite na navak,kakva organizacija,mi ne mozemo da organizujemo 30 ljudi (a ne automobila) za okupljanje gde svako treba da da 500-1000 din za klopu i pice a o 2500 + gorivo i ko zna sta jos da ne pricam... svaka cast pojedincima,ali nema od toga nista....
Ako ti nisi nasao volje da dodjes, ne mora da znaci da je nemoguce.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 3022
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 309 GTI
Datum upisa : 28.12.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime14th Oktobar 2011, 22:56

koliko je auta bilo? koliko od ovih ljudi bi islo na navak da vozi? gde je bila volja da se okupimo u bg-u? ja sam imao volju,ali iz principa nisam dosao,zna se zasto. pogresno me shvatas,nemam ja nista protiv da 100 nasih automobila ode tamo i super se provede,samo realno kazem da je zbog vise faktora to prakticno nemoguce...
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 52
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime14th Oktobar 2011, 22:59

Nije bitnoi koliko auta, bitno je koliko vozaca, a za bg ce svi da dodju samo treba da se dobro organizuje kao sto je Night i ekipa organizovala.
A zbog tvog principa si propustio dobro druzenje. A sad Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 789345
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
Aleksej

Aleksej


Broj poruka : 1687
Godina : 45
Lokacija : Sad Novi
Vozilo : Peugeot 106 Sport
Datum upisa : 28.07.2010

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime14th Oktobar 2011, 23:26

Sinisa 309 GTI ::
Sta se lozite na navak,kakva organizacija,mi ne mozemo da organizujemo 30 ljudi (a ne automobila) za okupljanje gde svako treba da da 500-1000 din za klopu i pice a o 2500 + gorivo i ko zna sta jos da ne pricam... svaka cast pojedincima,ali nema od toga nista....

PA dobro ne mora da znaci, ne moraju samo biti ljudi iz kluba...
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 3022
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 309 GTI
Datum upisa : 28.12.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime14th Oktobar 2011, 23:53

:slinisa2: ti aleksej kao da imas 12 godina,tako mi deluje tvoj zadnji post,bez ljutnje...
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime15th Oktobar 2011, 00:08

ajde dosta vise negativnosti ,
mogu da organizujem odmah sada vise od 50 ljudi za stazu ako hocu ali nisam tu da se dokazujem vec da sacekam inicijativu samih ljudi...

ne razumem potrebu da se bude negativan oko necega ..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
Aleksej

Aleksej


Broj poruka : 1687
Godina : 45
Lokacija : Sad Novi
Vozilo : Peugeot 106 Sport
Datum upisa : 28.07.2010

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime15th Oktobar 2011, 00:31

Sinisa 309 GTI ::
:slinisa2: ti aleksej kao da imas 12 godina,tako mi deluje tvoj zadnji post,bez ljutnje...

Taman posla, sto bih se ljutio, tvoj svaki deluje kao da imas 11! Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 631557

Salim se! Laughing

Mozda me nisi razumeo. Svako od nas sigurno poznaje bar jednu osobu koja bi dosla na voznju, a da nije sa naseg foruma, i mislim da be ni bilo lose, u nedostatku nas Pezoista, zvati i takve ljude. Ne znam sta tu ima da deluje nezrelo... Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 310713
Nazad na vrh Ići dole
Veterinar

Veterinar


Broj poruka : 655
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Logan 1.5 dci
Datum upisa : 02.06.2011

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime15th Oktobar 2011, 11:42

Na to sam mislio u svom poslednjem postu u ovoj temi. Zbog lakseg dostizanja ciljanog broja ljudi, kao i raspodele finansija, nije lose resenje udruziti se sa ljudima "sa strane". Ima ljudi koji jednostavno zele da se oprobaju i da vide kako voznja po takvoj stazi izgleda iz ugla vozaca. Moj auto bi uginuo na toj stazi. Em nije jurilica, em ce u prolece imati 170.000 predjenih kilometara, em bi me povukla staza "u crveno"... Opet, kad se setim Sabine kako "tera" Tranzita po Nirburgringu, pozelim i iz trotineta maksimum da izvucem.
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime15th Oktobar 2011, 11:51

Xenoks lepo si rekao,

na spontanom okupljanju na Fruskacu nas je bilo dosta u autima medjutim mislim da je prosek ljudi bio odprilike 3 po autu sto je zaista super Smile

Ne vidim smisao u pljuvanju sopstvenih drugara i kolega pa cak i osipanje po Srpskom mentalitetu i sl...ovo je nasa zemlja ,nasi ljudi kakvi god da su. Pokusajmo da izvucemo najbolje jedni iz drugih...

sto se mene tice ,kao neko je ne cesto inicijator akcija unutar kluba , nikome necu da dokazujem velicinu Peugeot kluba Srbije iako sam siguran da ako se potrudimo mozemo napraviti najvece okupljanje na ovim prostorima medjutim ne vidim smisao tome...

najvece ,najbolje, najlepse,....uzas...mrzim te epitete malogradjanstine ...

uvek mi je ispred toga bila ideja o konstantnosti tj u svakodnevnoj aktivnosti clanova...

ili barem aktivnosti na sto vise razlicitih polja ...

sto se tice svih clanova kao pojedinaca ,slazem se da svako treba da bude usmeren u necemu jer to je jedini nacin za uspeh na licnom planu , medjutim sto se tice Pezo kluba, on ce uvek biti prisutan na sto vise frontova koje mozemo da otvorimo Smile

dakle,
ideja je odlicna o udruzivanju sa drugim klubovima o koriscenju Navak Track Day-a i sigurno smo zainteresovani za to.

Svaka cast za inicijativu !

Dacia klub je sigurno prvi sa kojima cu popricati o tome Smile

pozz veterinaru Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
Veterinar

Veterinar


Broj poruka : 655
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Logan 1.5 dci
Datum upisa : 02.06.2011

Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime15th Oktobar 2011, 12:21

Wink Mala ispravka, o daciaforumu se radi (objasnjenje pp).
Slozicu se da "najvece , najbolje, najlepse" nije sustina, koliko posvecenost i pozitivan pristup. Resicemo sve, pa i taj Navak Track Day. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !   Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju ! - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Navak Track Day - otvorena staza za testiranje i voznju !
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Navak Track Day 2012

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AUTOMOBILI ČLANOVA :: TRKE-RACING-
Skoči na: