Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPeugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 Peugeot CAFE i PKS GARAZA

Ići dole 
+13
mance
coa123
kimitebra
Zex
matrix_023
sekin mi16
little
NightHunter
gigant
Riquelme
Z3r4
xenoks
dandzaman
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 52
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime24th Februar 2009, 11:20

dandzaman ::
mislim da ne mora postojati sef uopste..
svaki clan bi imao svoj kljuc garaze a preko foruma bi se dogovarali o terminima...
napravili bi neki podforum exclusive za clanove koji ucestvuju u renti garaze...

Mora da ima sef garaze, da bi se znalo ko je odgovoran za nju, ako svako ima kljuc, posle dva meseca ima da se pogubi sve od alata i pribora. Mora biti neko koc ce da vodi racuna o garazi da pregleda stanje skoro posle svakog koristenja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
sekin mi16

sekin mi16


Broj poruka : 194
Godina : 36
Lokacija : beograd
Vozilo : peugeot 406 break
Datum upisa : 22.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime24th Februar 2009, 11:24

posto ima ljudi na vise mesta u gradu,moze par garaza da se nadje,naravno malo manjih,malo je trulo da se neko sa nbg cima u zarkovo ili recimo ljudi iz zarkova na nbg...a i sef garaze mora da postoji
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 52
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime24th Februar 2009, 11:30

Il ja iz KS-a i BG. Salim se, mislim da onda projekat nema svrhe. Dogovorite se vi iz BG-a gde vam je svim najzgodinje i nadjite neku sredinu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime24th Februar 2009, 12:05

ma jok..
jedna garaza i dogovaranje preko neta.
sve to tako moze da funkcionise bez problema...
e sad lokacija jeste problem ali moz se naci sredina...
ja sam inace sa NBG ali radim na padini tako da mogu da se iscimam i od kuce i sa posla...
znaci sve se moze kad se hoce...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime24th Februar 2009, 13:23

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 108401 u garazi ili uz garazu neko mora da bude 24h,
a to je ujedno i strucna osoba mehanicar ili ti sef garaze Exclamation
sta ce biti kada ti parkiras svoju 605 negde npr. u NS na bounce :affraid:
Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 631557 Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 631557 Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 631557
doticni sef garaze mora u jednoj smeni i da zaradi svoju platu,
a i da nadje vremena da nama mehanicarima pripravnicima pruzi strucnu pomoc
Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 310713 ja to tako vidim dandzo Exclamation ali slozicu se sa vecinom Wink za sada me nisi ubedio.
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
Z3r4

Z3r4


Broj poruka : 1121
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Vozilo : Pug 3008
Datum upisa : 13.02.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime24th Februar 2009, 13:43

Zasad imate moj glas i od mene koliko vec zatreba. Dotiram i deo alata. A nacicu i neki komp da stoji u garazi pa boze zdravlja nabavicemo box pa ce sami da radimo dijagnostiku.

Slazem se za to da se otvori posebno mesto ili deo foruma za ljude koji ucestvuju u projektu "PeugeotCafeGaraza". Pa da tamo mozemo da se dogovaramo. Ja se prijavljujem za nocne termine jer tad jedino imam vremena :P

Sto se tice lokacije. Kapiram da je mozda negde uz autoput dobra lokacija jer sem gazele brzo se stize. Sta ja znam. Dusanovac, Medak, Konjarnik, ..... to je neshto uz autoput sa ove strane. Sa druge moze NBG bilo gde jer tamo manje vishe kad se predje gazela sve je ok sto se tice prevoza. Mislim da kod autokomande ima kojekakvih garazica koje se izdaju. Tu negde ispod duff-a ako neko zna nashta mislim.

Eto toliko od mene.

s' postovanjem JA Cool
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime24th Februar 2009, 13:46

nisam ni mislio da garaza ima mehanicara???
svako radi svoje ...
mozda u nekom nardnom periodu i nadjem nekoga tj i imam nekoga ko je sjajan mehanicar za pezo-a ali ce on sigurno naplacivati svoje usluge?!?!?

znaci svako radi svoje ..

p.s.
pazljivije citajte postove,napomenuo sam sta mi je cilj u celoj prici..
da se svaki clan osposobi da sam sredjuje svoj auto uz eventualno pomoc drugog clana ili clanova...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
Z3r4

Z3r4


Broj poruka : 1121
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Vozilo : Pug 3008
Datum upisa : 13.02.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime24th Februar 2009, 14:25

Moje misljenje je da to ne treba komercijalizovati. Tj. Masa nas nema garazu. Meni bi bilo super da imam gde da ostavim auto nocu. Da ne brinem dal ce neko da ga zagrebe ili sta vec..... ali ono shto mi najvise treba je to da kad neshto ocu da uradim nemam gde nego lovim lep dan, pa bash taj dan da imam vremena, pa komsije blenu shta sad radim .... itd. Ovako za relativno male pare mozemo da imamo deljenu garazu. Ona nece sluziti da neko drzi kola temo nego kad zatreba da se neshto odradi, zameni ... da postoji mesto za to. A usput ima pomoc od ostalih kolega za savet ili fizikaliju ili shta vec.

U situaciji za majstorom mene zanima sledeca stavka. Ok dodje neki majstor covek ima firmu i sljaka u da kazem "nasem" prostoru. I kao i svaki majstor uvek ima posla. I uvek tezi da se posao rasiri i da on zaposli mladje majstore a da on samo vodi posao. Ko u slucaju guzve odredjuje prioritet. Recimo clanovi vs musterije. Jer ako on ne placa rentu "duguje" nam usluge servisa. A ako radi dovoljno dobro shtacemo mu mi sam ce da uzme prostor i da radi. Malo su to zeznute stvari.

Jaca mi je varijanta da nadjes majstora koji ce da kaze moja mesecna plata je tolika i tolika i mi se skupimo 10-20 nas platimo garazu i coveka i on radi samo nasa kola. KAd nema posla nek bleji. TO mi je realnije nego ovo sa komercijalizacijom. Kapiram da samo zamena ulja svecica, plocica, paknova... i te glooposti koje placamo po 500-1000 din mogu da isplate platu od 30k din mesecno. SAd ima i stavka zaposlenja i prijave.... diskutabilno je sve to...

Treba to debelo razraditi pre no sto se krene u realizaciju. Od mene i dalje imate glas za.

s' postovanjem JA Cool
Nazad na vrh Ići dole
gigant
Profesor
gigant


Broj poruka : 561
Godina : 43
Lokacija : Ruma
Vozilo : peugeot 306 profil
Datum upisa : 18.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime24th Februar 2009, 14:44

ideja je ok iako nisam iz bg i tesko da bi je koristio ali bi svratio kad god me put nanese
lokacija pa slazem se da bi trebalo da bude negde uz auto put lakse dostupna recimo xenoksu i ostalima koji pice autoputem
organizacija rada garaze je zajebana stvar i nemojte misliti da je to jednostavno
evo i zasto
prenosim licno iskustvo
naime ona garaza koju sam u predhodnom postu pomenuo je radjena da fazonu daj svi imamo kljuceve ima nas 6 pa lako cemo da se dogovorimo jedna kapija za ulaz na plac i to je to kome sta treba uzima i vraca
pa ljudi smo pobogu nismo deca
e tako vam je bilo na pocetku pa i jagnje palo i piva koliko ti bog hoce zajebancija do jaja

sada posto postoji jedna hala na placu i podeljena na 6 jednakih delova a jedan deo je onaj sto sam vec pomenuo
pa pregradni zidovi pa posebno svako struju radio posebna brojila pa moj matori srusi kapiju pa je premesti da moze samo on da je koristi pa ko skuplj djubra pa ko nije skinuo crevo sa pumpa pa voda zaledila pa gde je kljuc 13 juce bio tu ko ga je uzeo
pa zasto nije pas nahranjen nije bio moj red
pa ja sam manje struje postrosio od tebe
i vode ti si prao autobus 6 puta a ja 2 pa nemozemo isto vodu placati
da ne duzim mislim da je svima jasno
a ljudi se znaju godinama
mi se i ne poznajemo ili bar ne u tolikoj meri
slazem se sa najtom sef ili neko odgovoran mora da postoji
mi se dogovorimo i kazemo dandza je tamo od toliko do toliko i bas tad ja zapucao iz bora ili nebitno ko kad danza razvalio auto i ja mucak
mislim samo primer dandzmane Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 673185
e to toliko
Nazad na vrh Ići dole
gigant
Profesor
gigant


Broj poruka : 561
Godina : 43
Lokacija : Ruma
Vozilo : peugeot 306 profil
Datum upisa : 18.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime24th Februar 2009, 14:47

jos nesto da ne zaboravim tebi za ideju treba desetku dati ipak lakse je ideju korigovati i kritikovati nego je napraviti
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 52
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime24th Februar 2009, 14:56

Ma nisam ja mislio da sef garaze popravlja kola. Nego cisto da se zna osoba zaduzena za alat i prostor. Znaci ja dodjem i nema recimo kljuc 13, sto kaze gigant. E sad sef mora da zna ko je bio pre mene i nije vratio alat. Cisto sef da vodi red da se sve sredi posle posla i da sve bude na svom mestu. Ne mora on da bude tu svaki dan i po ceo dan. Cisto da mozee da obidje garazu izmedju dva koristenja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
gigant
Profesor
gigant


Broj poruka : 561
Godina : 43
Lokacija : Ruma
Vozilo : peugeot 306 profil
Datum upisa : 18.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime24th Februar 2009, 15:20

to to xenoks da se znaju neke stvari i ko je odgovoran to je najbitnije
Nazad na vrh Ići dole
matrix_023

matrix_023


Broj poruka : 108
Godina : 40
Lokacija : Zrenjanin
Vozilo : Renault 19 16V phase II
Datum upisa : 01.02.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime26th Februar 2009, 16:33

Z3r4 ::
Moje misljenje je da to ne treba komercijalizovati. Tj. Masa nas nema garazu. Meni bi bilo super da imam gde da ostavim auto nocu. Da ne brinem dal ce neko da ga zagrebe ili sta vec..... ali ono shto mi najvise treba je to da kad neshto ocu da uradim nemam gde nego lovim lep dan, pa bash taj dan da imam vremena, pa komsije blenu shta sad radim .... itd. Ovako za relativno male pare mozemo da imamo deljenu garazu. Ona nece sluziti da neko drzi kola temo nego kad zatreba da se neshto odradi, zameni ... da postoji mesto za to. A usput ima pomoc od ostalih kolega za savet ili fizikaliju ili shta vec.

U situaciji za majstorom mene zanima sledeca stavka. Ok dodje neki majstor covek ima firmu i sljaka u da kazem "nasem" prostoru. I kao i svaki majstor uvek ima posla. I uvek tezi da se posao rasiri i da on zaposli mladje majstore a da on samo vodi posao. Ko u slucaju guzve odredjuje prioritet. Recimo clanovi vs musterije. Jer ako on ne placa rentu "duguje" nam usluge servisa. A ako radi dovoljno dobro shtacemo mu mi sam ce da uzme prostor i da radi. Malo su to zeznute stvari.

Jaca mi je varijanta da nadjes majstora koji ce da kaze moja mesecna plata je tolika i tolika i mi se skupimo 10-20 nas platimo garazu i coveka i on radi samo nasa kola. KAd nema posla nek bleji. TO mi je realnije nego ovo sa komercijalizacijom. Kapiram da samo zamena ulja svecica, plocica, paknova... i te glooposti koje placamo po 500-1000 din mogu da isplate platu od 30k din mesecno. SAd ima i stavka zaposlenja i prijave.... diskutabilno je sve to...

Treba to debelo razraditi pre no sto se krene u realizaciju. Od mene i dalje imate glas za.

s' postovanjem JA Cool
Pa to onda i nije poenta price,prvo da placam nekog da mi radi kola a mogu vecinu sam,druga da mi neko drugi npr menja plocice...mislim da vecina koja radi sama mehaniku na kolima zna o cemu pricam,imas brz i jak auto vozis momacki a neko drugi ti se petlja oko kocnica i ostalih vitalnih delova automobila......Ideja u principu nije losa,ovde kod mene u ZR-u je bilo reci o nekoj slicnoj stvari ali nikad to nije zazivelo,mnogo se prica a malo se radi. Ja sam za,pricamo pa cemo valjda doci do nekog racionalnog resenja....
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime26th Februar 2009, 18:03

naravno,
sve sto ste rekli stoji,
medjutim kao sto sam napomenuo jednom,
komercijalizacija je u drugom planu,
ideja je da se stvori odlican odnos pomaganja medju clanovima,
znaci matrixu treba pomoc jer ne moze sam da skine menjac i ja sam danas slobodan i idem ja,
jes da neznam nista oko menjaca ali mogu bar da mu dodajem alat....(figurativno govoreci..)
sef garaze postoji u smislu odluke medjutim sami clanovi najavljuju rad unapred i sa nekom tolerancijom od dva -tri dana da se i ostali clanovi uklope i na osnovu toga se pravi mesecni/nedeljni plan...
naravno uvek postoji mogucnost da se nekom nesto lose desi i to poremeti mozda plan nekom ko je hteo da zameni ulje bas danas ali zar nije gust pomoci drugaru u nevolji?
tada se stvari menjaju u skladu sa vremenom i mogucnostima ali se o tome dogovaramo na licu mesta kako bih rekao...
znaci plan unapred bi ja bar mislim tako,mogao da se napravi minimum nedelju dana unapred i moze da se menja dan dva tri unapred...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
Z3r4

Z3r4


Broj poruka : 1121
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Vozilo : Pug 3008
Datum upisa : 13.02.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime26th Februar 2009, 20:19

@matrix


Malo sam ja na brzinu pisao pa me nisi razumeo. Poenta je da se ne ide u komercalizaciju. Nego da garaza bude nasha. A to shto se tice majstora. Pa recimo za pocetak ce verovatno zagrizeni automobilisti da ucestvuju. Ali danas sutra pojavice se neko ko bi da proba al bash ne ume. Pa recimo neko zensko. Pojavice se naka "lafica" neka "little" ..... itd koja nece sama umeti to da uradi. Al eto htece da bude deo tima. Mi necemo vremenski iz nekog razloga stici to da odradimo i tu bi onda upadao taj majstor. Tako neka ideja. Ili jednostavno bicu u extra frci pa neko treba neshto banalno da mi odradi. Mislim tako neke stvari. Sta ja znam to su samo ideje naravno. Pa videcemo.

Ima li nekih novosti po pitanju garaze lokacije. Da nije neko neshto nasao interesantno?


s' postaovanjem JA Cool
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime26th Februar 2009, 20:55

bravo Ugljesa na to sam mislio,
bas na to...
ja trazim lokaciju mada sam malo u nekom drugom poslu pa bas ne postizem sve...
ako neko ima vremena ili cuje nesto da ima zanimljivo neka porveri ili kaze...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
Z3r4

Z3r4


Broj poruka : 1121
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Vozilo : Pug 3008
Datum upisa : 13.02.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime26th Februar 2009, 21:10

Ja se u principu raspitujem. Kad naleti neshto interesantno javicu. grade se neke zgradice u mom kraju pa se mozda neshto pojavi ali to je okretnica 27e mirjevo. Malo je daleko a moze da bude nezgodno zbog buke. Ali sve jedno i am Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 456646 ing.
Nazad na vrh Ići dole
matrix_023

matrix_023


Broj poruka : 108
Godina : 40
Lokacija : Zrenjanin
Vozilo : Renault 19 16V phase II
Datum upisa : 01.02.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime27th Februar 2009, 08:50

Pa ako nas bude dovoljno mislim da to ne bi trebao da bude problem,meni je u glavi neki veci broj ljudi 15 i vise sto bi bilo najbolje,uvek ce bar nekoliko nas imati vremena,e sad tu je i pitanje ko je koliko do sad radio mehaniku,znaci kolicina znanja i prakticnog iskustva koja je potrebna da bi odrzavala garazu u zivotu.Sto nas je vise to bolje,bar tako ja to gledam
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime27th Februar 2009, 08:52

svako nesto zna da uradi,ako ne oko mehanike onda oko plastike,elektronike,elektrike.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
matrix_023

matrix_023


Broj poruka : 108
Godina : 40
Lokacija : Zrenjanin
Vozilo : Renault 19 16V phase II
Datum upisa : 01.02.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime27th Februar 2009, 12:00

I vremenom ce svi nauciti nesto od onih koji znaju nesto sto on ne zna i obrnuto...
Nazad na vrh Ići dole
Zex

Zex


Broj poruka : 609
Godina : 39
Lokacija : Banja Luka
Vozilo : Peugeot 205 Mi16
Datum upisa : 18.02.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime28th Februar 2009, 00:00

Dobra zamisao,ali jako jako tesko izvodljiva,debeli potpis na gigant-ov post.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.akcrankshaft.com
Z3r4

Z3r4


Broj poruka : 1121
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Vozilo : Pug 3008
Datum upisa : 13.02.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime3rd Mart 2009, 19:11

I sta se desava??? Mrtva tema???
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime3rd Mart 2009, 21:31

naravno da nije,
kao sto sam rekao,
za pocetak mi treba broj ljudi sa kojim cu definitivno poceti da trazim tj trazimo garazu jer od broja ljudi zavisi i velicina garaze koju bi rentali...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime4th Mart 2009, 00:35

imas garazu kod mene u Cooli i to free,
na leto cu staviti plocice i bice I liga Exclamation
Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 821404
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
Z3r4

Z3r4


Broj poruka : 1121
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Vozilo : Pug 3008
Datum upisa : 13.02.2009

Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime4th Mart 2009, 18:24

he he ti bash neki vickast mladic Sad. Ima celo dvorishte i dve supe kod mojih u selu. Srpska Crnja. Moze da stane jedno 4 automobila i 2 traktora sa sve prikolicama :P
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Peugeot CAFE i PKS GARAZA   Peugeot CAFE i PKS GARAZA - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Peugeot CAFE i PKS GARAZA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Peugeot CAFE na Fejsbruku:D
» Sajt "Peugeot cafe"
» CAFE 8 ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AUTOMOBILI ČLANOVA :: AUTOMOBILI CLANOVA FORUMA :: Projekti Clanova-
Skoči na: