Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemSajt "Peugeot cafe" Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 Sajt "Peugeot cafe"

Ići dole 
+4
Shadow.90
Riquelme
dandzaman
Ryan
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime1st Oktobar 2009, 19:50

Imao bih nekoliko pitanja. Šta se dešava sa sajtom, dokle se napredovalo i kakav tip sajta imate u vidu. Voleo bih da mi odgovorite na ova pitanja. Imam neke konstruktivne predloge koji se jako lako i brzo mogu realizovati..
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime1st Oktobar 2009, 20:22

nista spektakularno i zajebato,
da se sto lakse otvara a da zadovoljava optimum dizajnerskih resenja ....nikakve nepotrebne animacije i cuda znaci jedna prosta stvar koja na oko jako lepo izgleda i sa mogucnoscu lake administracije ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime1st Oktobar 2009, 21:58

Razmišljao sam nešto ovih dana i testirao razna CMS rešena (samostalno upravljanje sadržajem). Po svemu sudeći wordpress bi odlično završio taj posao..naravno uz određene modifikacije. Znam da će neko reći da je to blog sistem ali uz određeno znanje postaje pravi portal..Joomla je preobimna i zahteva iskustvo a po svemu sudeći nemaš ga previše. Postoje i varijante čistog HTML sajta sa dodatnom skriptom cutenews koja ti iz admin panela dozvoljava ubacivanje novog sadržaja. Ako te nešto striktno zanima stojim ti na raspolaganju radi kompletnijih pojašnjenja..Mislim da bi se trebalo već krenuti sa tom pričom a realizacija je izuzetno jednostavna...nakon zakupa domena i hostinga potrebno je par minuta i već imaš sajt...
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime1st Oktobar 2009, 22:03

ma odavno smo krenuli samo ne postizem sve...

necu se buniti ako sve to odradi neko drugi uz moju asistenciju tj nasu (svi ljudi koji ucestvuju necu nikoga da izdvajam )

jednostavno sa svojim obavezama nemoguce je da stignem i sajt da odrzavam,..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
Riquelme
Pitomi Zajebant
Riquelme


Broj poruka : 2237
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Vozilo : Ford Focus MK2,Golf V
Datum upisa : 17.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime1st Oktobar 2009, 22:09

Koliko otprilike kosta zakup domena i hosting?
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime1st Oktobar 2009, 22:14

zakup .com domena je oko 2 soma din dok je .rs negde oko 3000din ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime1st Oktobar 2009, 22:18

Za početak 1500 dinara. Domen .com 700 i hosting 800. Ima toga i jeftinije ali ovaj hosting gde ja radim je jako pouzdan...

Što se tiče sajta ja ne želim da se bavim tim stvarima ali neću da ispadne kako ne želim da pomognem. Imam dovoljno znanja za modifikovanje CMS sistema (joomla, wordpress) a o HTML sajtu je bezpredmetno i govoriti. Ako vam je potrebna tehnička ispomoć što u izradi sajta što rada na samom serveru tu sam.....
Nazad na vrh Ići dole
Riquelme
Pitomi Zajebant
Riquelme


Broj poruka : 2237
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Vozilo : Ford Focus MK2,Golf V
Datum upisa : 17.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime1st Oktobar 2009, 22:25

Nije to puno...samo veovatno vec postoji peugeotclub.com...
A mogli bi da skupimo lovu i za osnivanje kluba
Nazad na vrh Ići dole
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime1st Oktobar 2009, 22:58

Slobodan je peugeotklub.com...

http://www.gsshost.net/prodaja/domainchecker.php

Mada je najbolje uzeti ovaj hosting na kome je forum i postaviti sajt pod istim domenom. A forum staviti na poddomen forum.peugeotcafe.com
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime1st Oktobar 2009, 23:33

pusti sad domen nije bitan ako zelis da pomognes ja bih ti bio zahvalan ali bih te zamolio onda da mi kazes na pp sta ti je sve potrebno od materijala i da napravimo to...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime2nd Oktobar 2009, 07:26

Ok, danas popodne ću da ti se javim i dogovorićemo se o detaljima...
Nazad na vrh Ići dole
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 10:05

Kao što znate sajt kluba je uveliko u izradi..

Imam molbu za sve članove koji žele da objave fotografije svojih automobila ili slike sa okupljanja da mi ih proslede putem maila na adresu:

webkneb@yahoo.com

Ko se ne odazove na ovu akciju..

DA BOG DA MU CRKAO ZADNJI LONAC Sajt "Peugeot cafe" 112752
Nazad na vrh Ići dole
Riquelme
Pitomi Zajebant
Riquelme


Broj poruka : 2237
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Vozilo : Ford Focus MK2,Golf V
Datum upisa : 17.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 10:35

Sto ne uzmes slike sa ovog sajta?
Nazad na vrh Ići dole
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 10:40

To mi je posao za koji nemam previše vremena. Imam problema sa očima kada radim na kompjuteru pa tada se uvek orijentišem na bitne stvari. imam previše posla u konfiguraciji samog sajta. ako vam nije problem zapakujte i pošaljite ili neka mi svako od vas postavi link ka svojim fotografijama koje je postavio na forumu da ja ne tražim....oduzima mi to vreme.
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 11:00

poslao sam ti i ja dosta slika ,mada ce ti trebati vremena da izotvaras sve to...

ali ideja da svako od clanova posalje recimo 10 slika za koje smatra da su najlepse i najreprezantitvnije a da pritom ne ponavljaju jedan te isti auto je odlicna....

znaci mozete postavljati linkove najbolje pa cak i ovde a mi cemo da ih uredimo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
Shadow.90

Shadow.90


Broj poruka : 504
Godina : 34
Lokacija : Prnjavor
Vozilo : Peugeot 307 2.0 HDI
Datum upisa : 19.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 12:37

Do kada treba poslati slike, jbg nisam kod kuce a ni auto nije kod mene. Jel moze rok do nedelje uvece?
Samo naprijed momci cheers
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman
A REAL'ROCK'N'ROLLA
dandzaman


Broj poruka : 5685
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Vozilo : Peugeot 605
Datum upisa : 14.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 12:48

moze ali je pozeljno sto pre,
mozete probrati slike sa foruma ne trebaju vam nove slike

poenta je da na slikama budu nasi auti...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.peugeotklubsrbija.com
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 14:02

Da poenta cele priče je da se vidi da je klub "ŽIV" i da sve to funkcioniše. ne stavljamo slike "nekih" peugeota jer to ništa ne znači..

Bilo bi sjajno kada bi nam se priključile i pripadnice lepšeg pola sa svojim fotografijama..nije obavezno da se slikaju pored svojih automobila Sajt "Peugeot cafe" 844261
Nazad na vrh Ići dole
ivanlavsd
SD-NS
ivanlavsd


Broj poruka : 414
Godina : 37
Lokacija : Smederevo
Vozilo : 605 SRi
Datum upisa : 18.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 14:44

ja cu ti poslati slike u ponedeljak, da bi naprevio neki fotosesion na putu...
Nazad na vrh Ići dole
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 15:19

Kada smo već kod toga. Potrebno nam je predstavljanje svih modela automobila marke peugeot.

Zbog velikog posla povodom tog pitanja bila bi korisna vaša pomoć...

elem (LM)..
Svako od vas bi mogao da predstavi model automobila koji vozi. Materijala o svemu tome ima toliko na internetu da je dovoljno da se prepričaju tekstovi i ispričaju na svoj način. tehničke karakteristike možete prepisati. dovoljno je da se izvuku one najvažnije stvari..

copy/paste nije dozvoljen. Potrebni su nam AUTORSKI RADOVI.

Jednoga dana neka nas kopiraju i napišu izvor PEUGEOT KLUB SRBIJA a ne mi da postavljamo izvore nekih bezveznih sajtova. Ajde ljudi da svi damo pun doprinos izradi ovog sajta...

To je svakome od vas 15 minuta odvojenog vremena...(to vam je jedan odlazak u WC) Sajt "Peugeot cafe" 399276093
Nazad na vrh Ići dole
Shadow.90

Shadow.90


Broj poruka : 504
Godina : 34
Lokacija : Prnjavor
Vozilo : Peugeot 307 2.0 HDI
Datum upisa : 19.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 15:44

Dobra ideja, ako ce neko radit 307 2.0 HDI 90KS nek mi se javi na PM? Mogli bi se dogovorit oko medjusobnih iskustava pa sastavit neki tekstic.
Nazad na vrh Ići dole
Petrucci
Ozbiljan Zajebant



Broj poruka : 7811
Godina : 58
Lokacija : Bečkerek
Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
Datum upisa : 27.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 17:36

Biće do vikenda, možda škljocnem još koju sličicu.
Nazad na vrh Ići dole
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime9th Oktobar 2009, 07:17

Zahvaljujem se svim članovima koji su se potrudili da mi pošalju fotografije svojih automobila na mail. Odziv je bio fantastičan. Pošto su mi ove fotografije u predstavljanjima gotovo neupotrebljive ova pomoć mi je bila od ogromne važnosti. Ne mogu da stignem da razvrstam sve fotografije a sanduče mi je prepuno. Evo čak i ovom trenutku dok vam ovo pišem stiže mi na desetine mejlova što iz zemlje što i iz inostranstva.

Jedino je dandzaman koji se toliko zalaže za ovaj klub poslao "samo" 6 mejlova i 20 PP poruka sa nekim beskorisnim materijalima. Posle će da kaže kako se zalaže sa osnivanje kluba???? a ne vi koji na okupljanjima možete da popijete i po 5 piva na eks i time doprinosite na popularizaciji tog svima dragog nam pića....


TUTUMRACI I BESKORISNE MASE Sajt "Peugeot cafe" 945906
Nazad na vrh Ići dole
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime9th Oktobar 2009, 07:19

Admin I Admin I Admin I Sajt "Peugeot cafe" 631557 Sajt "Peugeot cafe" 631557 Sajt "Peugeot cafe" 631557 Sajt "Peugeot cafe" 431408 Sajt "Peugeot cafe" 789345
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
Petrucci
Ozbiljan Zajebant



Broj poruka : 7811
Godina : 58
Lokacija : Bečkerek
Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
Datum upisa : 27.01.2009

Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime9th Oktobar 2009, 12:19

Ta ti si nam se, kanda, zdravo najedio. Ju!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sajt "Peugeot cafe" Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt "Peugeot cafe"   Sajt "Peugeot cafe" I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sajt "Peugeot cafe"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Peugeot CAFE Galerija
» Peugeot CAFE na Fejsbruku:D
» "Spontano" okupljanje clanova AK Crankshaft-a 01.03.2009.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OBAVESTENJA ADMINISTRACIJE PEUGEOT KLUBA SRBIJE :: AKTIVNOSTI PKS-a-
Skoči na: