Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemHITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." Empty
PočaljiNaslov: HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."   HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." I_icon_minitime24th Septembar 2009, 10:50

Tačno je da vas molim za pomoć ali nemojte očekivati da vam uzvraćam uslugom...nisam ta varijanta...baš mi je smor da činim ljudila usluge....

LM (elem)..trebaju mi elektronski materijali o tenisu..prevashodno treninzi, sve oko tenisa (osim takmičarskog)..recenzije, dogodovštine, istorijat...i tandara mandara broć...

Pravim jedan portal o tenisu jer sam sanjao da ću zaraditi preko njega velike pare NOOOO ..ako imate nešto od materijala postavite linkove gde to da vidim ili ako imate neki PDF gde to da skinem...

Vidim da će odziv biti fantastičan HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." 206329
Nazad na vrh Ići dole
Riquelme
Pitomi Zajebant
Riquelme


Broj poruka : 2237
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Vozilo : Ford Focus MK2,Golf V
Datum upisa : 17.01.2009

HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."   HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." I_icon_minitime24th Septembar 2009, 12:12

Ala je tebi dosadno... HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." 901781
Nazad na vrh Ići dole
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."   HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." I_icon_minitime24th Septembar 2009, 12:32

Riquelme ::
Ala je tebi dosadno... HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." 901781

Ma jok...HOĆU DA NAPRAVIM PARE BRE HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." 434976
Nazad na vrh Ići dole
Petrucci
Ozbiljan Zajebant



Broj poruka : 7811
Godina : 58
Lokacija : Bečkerek
Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
Datum upisa : 27.01.2009

HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."   HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." I_icon_minitime24th Septembar 2009, 13:55

Uuuu brate, pa što bre ne počneš da pušiš, ko svi normalni, nego tu glumiš Srđana Đokovića. Ajde da bacimo pogled, ako ti to nije baš hića...
Nazad na vrh Ići dole
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."   HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." I_icon_minitime24th Septembar 2009, 14:32

Petrucci ::
Ajde da bacimo pogled, ako ti to nije baš hića...

Znao sam HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." 821404 baš sam sanjao da ćeš ti da se pojaviš i da mi pomogneš HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." 16332 a da će Riquelme da me zajebava...
Nazad na vrh Ići dole
Shadow.90

Shadow.90


Broj poruka : 504
Godina : 34
Lokacija : Prnjavor
Vozilo : Peugeot 307 2.0 HDI
Datum upisa : 19.01.2009

HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."   HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 12:30

E sad i meni treba neka vrsta pomoci. Jel se neko od vas na ovom forumu bavio tehnickim crtanjem? Imam predmet nacrtnu geometriju na faksu, pa trebam kupiti pribor a totalni sam nepoznanik tih stvari. Znaci treba mi neko preporuciti kojeg proizodjaca da trazim. Trouglovi, setovi sestara, olovke, lenijari i slicno. Uglavnom da bude kvalitetno.
Hvala
Ryane izvini sto ti upadam u temu Smile
Nazad na vrh Ići dole
xenoks
Ozbiljan Zajebant
xenoks


Broj poruka : 10300
Godina : 52
Lokacija : Krusevac
Vozilo : 406 1.9 td SW
Datum upisa : 18.01.2009

HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."   HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 13:00

Nazad na vrh Ići dole
http://www.eksi.co.rs
Ryan




Broj poruka : 7383
Godina : 83
Lokacija : .
Vozilo : .
Datum upisa : 17.01.2009

HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."   HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 14:00

Rotring je majka svih znanja. Za tehničko crtanje kupuj isključivo ovu marku..

http://www.papirnisvet.com/Rapidograf-0-35mm-Rotring-250-699-prod.htm

Imao sam tehničko crtanje i osim Rotringa svi rapidografi se jako brzo zapušavaju. Sva ostala oprema može biti neka alternativa ali rapidograf mora biti ROTRING..
Nazad na vrh Ići dole
Shadow.90

Shadow.90


Broj poruka : 504
Godina : 34
Lokacija : Prnjavor
Vozilo : Peugeot 307 2.0 HDI
Datum upisa : 19.01.2009

HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."   HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 15:42

Hvala momci
Znam ja da se u vas mogu pouzdati uvijek.
Nazad na vrh Ići dole
Petrucci
Ozbiljan Zajebant



Broj poruka : 7811
Godina : 58
Lokacija : Bečkerek
Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
Datum upisa : 27.01.2009

HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."   HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 17:39

Ma mi smo ti pouzdani ko kora od banane
Nazad na vrh Ići dole
Riquelme
Pitomi Zajebant
Riquelme


Broj poruka : 2237
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Vozilo : Ford Focus MK2,Golf V
Datum upisa : 17.01.2009

HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."   HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 18:35

Posto sam se i ja 5 godina bavio raznim vrstama crtanja i moj glas ide za Rotring,sestar obavezno metalni sa tockicem u sredini(malo je skuplji ali vredi svaki dinar),patent olovku isto sa metalnim kucistem,zbog tezine.Obrati paznju kada kupujes uloske (srcke) za olovku,postoji vise oznaka koje odredjuju tvrdocu (HB,B...).
Nadam se da sam ti bio od pomoci!
Nazad na vrh Ići dole
Shadow.90

Shadow.90


Broj poruka : 504
Godina : 34
Lokacija : Prnjavor
Vozilo : Peugeot 307 2.0 HDI
Datum upisa : 19.01.2009

HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."   HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." I_icon_minitime6th Oktobar 2009, 19:15

Naravno. Svaki savjet je dobro dosao, a te sitnice su cesto veoma bitne.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."   HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..." I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
HITNO:..apel za pomoć..."ko tebe kamenom, nabi mu hleb u d..."
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Forum "PROMO 511"
» Sajt "Peugeot cafe"
» (406) coupe406 "ultima edizione"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: FREE TIME :: CAFE-Arhiva-
Skoči na: