Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemBolji zvuk-Pomoc Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
Peugeot Club BIH



 

 Bolji zvuk-Pomoc

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Simke

Simke


Broj poruka : 145
Godina : 30
Lokacija : Nis
Vozilo : Peugeot 206 1.4 XS
Datum upisa : 24.10.2012

Bolji zvuk-Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Bolji zvuk-Pomoc   Bolji zvuk-Pomoc I_icon_minitime29th Oktobar 2012, 19:47

Evo jedno laicko pitanje od mene Embarassed da bih izvukao ''malko'' lepsi zvuk iz moje 1.4B 206-ice planiram da stavim sportski filter za vazduh i zadnji lonac a sad pitanje:
-Gde mogu da nadjem dobar filter?
-Kakav lonac odgovara mom autu? (koja velicina cevi...)
Bolji zvuk-Pomoc 16332




Pozz: Simke
Nazad na vrh Ići dole
Aleksej

Aleksej


Broj poruka : 1687
Godina : 45
Lokacija : Sad Novi
Vozilo : Peugeot 106 Sport
Datum upisa : 28.07.2010

Bolji zvuk-Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolji zvuk-Pomoc   Bolji zvuk-Pomoc I_icon_minitime30th Oktobar 2012, 12:47

Za zadnji lonac stavi bilo koji univerzalni "sportski" koji je za tvoj model... Imaju oni u katalogu za koji sve auto moze, a i da nemaju gledaj otprilike po velicini. Smile

Samo gledaj da je protocni!
Nazad na vrh Ići dole
Simke

Simke


Broj poruka : 145
Godina : 30
Lokacija : Nis
Vozilo : Peugeot 206 1.4 XS
Datum upisa : 24.10.2012

Bolji zvuk-Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolji zvuk-Pomoc   Bolji zvuk-Pomoc I_icon_minitime30th Oktobar 2012, 13:43

Hvala puno na odgovoru..

jos jedno pitanje da li ima velike razlike izmedju npr Remus lonca i nekog lonca od prohroma koji mogu da se nabave za po 20,30E na limundu? Smile


pozdrav: Simke
Nazad na vrh Ići dole
Aleksej

Aleksej


Broj poruka : 1687
Godina : 45
Lokacija : Sad Novi
Vozilo : Peugeot 106 Sport
Datum upisa : 28.07.2010

Bolji zvuk-Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolji zvuk-Pomoc   Bolji zvuk-Pomoc I_icon_minitime30th Oktobar 2012, 14:53

Pa ogromna razilka je u ceni... Smile

E sada, ne znam kakvi su ti na limundu, ali ako je prohronski i protocni, trebalo bi da bude OK.

Ja sam na moj stavio sto pravi neki lik na Petrovaradinu, inace pravi i mnogim trkacima. Kostalo me 3.000 dinara recimo, dok je Remus 150 ili vise evra, a lik napravi bukvalno isto ko i Remus, pokazivao mi kako ih pravi i svasta... Jedino sto nije prohromski.. Ja sam trazio, ali nisam mogao da nadjem tada... Sad Za prohromski vredi dati i 3x vise para jer ce trajati vecno! Smile

Ne bi trebalo da bude prevelike razlike, osnovi to je lonac kroz koji je provucena rupicasta cev, a supljina je ispunjena nekim izolacionim materijalom. Smile To je to, pa nema mnogo filozofije. Smile
Nazad na vrh Ići dole
NightHunter
No Name
NightHunter


Broj poruka : 6006
Godina : 67
Lokacija : Coola, Vojvodina
Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
Datum upisa : 14.01.2009

Bolji zvuk-Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolji zvuk-Pomoc   Bolji zvuk-Pomoc I_icon_minitime30th Oktobar 2012, 15:18

za tog lika na Petrovaradinu znam
radio mi je za Zastavu i Reno nekada davno
stvarno je covek vrh... posvetio se svom poslu Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://amstaf.activebb.net
damiru

damiru


Broj poruka : 111
Lokacija : Kovilj-Novi Sad
Vozilo : 205 GTI 1.9 (XU9JA)
Datum upisa : 05.10.2012

Bolji zvuk-Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolji zvuk-Pomoc   Bolji zvuk-Pomoc I_icon_minitime30th Oktobar 2012, 16:21

Potvrđujem. I ja odlazim kod njega po potrebi (svake 2,5 - 3 godine otprilike).
Nazad na vrh Ići dole
http://127.0.0.1
Aleksej

Aleksej


Broj poruka : 1687
Godina : 45
Lokacija : Sad Novi
Vozilo : Peugeot 106 Sport
Datum upisa : 28.07.2010

Bolji zvuk-Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolji zvuk-Pomoc   Bolji zvuk-Pomoc I_icon_minitime30th Oktobar 2012, 16:23

Nazalost za Simketa, predaleko je od Nisa, zato sam ga naveo samo kao primer da ne morad da se uzima bas neki markirani izduv, moze i neko ko odve radi alko dobro radi! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Simke

Simke


Broj poruka : 145
Godina : 30
Lokacija : Nis
Vozilo : Peugeot 206 1.4 XS
Datum upisa : 24.10.2012

Bolji zvuk-Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolji zvuk-Pomoc   Bolji zvuk-Pomoc I_icon_minitime30th Oktobar 2012, 16:48

Hvala svima za savete,evo sada trenutno trazim nekog dobrog i proverenog u nisu koji moze da odradi posao kako valja Smile

A sto se tice Filtera, gledao sam slike clana "mario23" i zaista mi se svidja njegov filter pa da li mozda neko zna cenu i gde mogu da nabavim takav? cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bolji zvuk-Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolji zvuk-Pomoc   Bolji zvuk-Pomoc I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bolji zvuk-Pomoc
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» POMOC???
» Pomoc
» (307) Pomoc oko kupovine 307

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Tuning-
Skoči na: