Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
    Peugeot Club BIH



     

     PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja

    Ići dole 
    +11
    Aleksej
    Sloba
    NightHunter
    xenoks
    momo80
    Ryan
    Petrucci
    Veterinar
    compact
    ske
    Shashava
    15 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
    AutorPoruka
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 10:40

    Ryan ::
    Shashava ::


    Najlakse je zaobici problem,
    nece niko da mrdne dupetom da pomogne da se nesto resi.
    Eto to je.

    Pa ima vas 20. 000 ljubitelja neka svako od vas udomi po jednog i resen problem pasa lutalica..pozabavite se problemon na pravi nacin..eto vam resenje...

    Prvo, pasa u Srbiji ima mnogo vise, jer onih koji izbacuju stence i ne cuvaju zivotinje kako treba ima vise od nas. Ili bar su njihovi rezultati ocigledniji.
    Drugo, ja imam 3 psa i jednog u pansionu, usput udomljavam ulicne i ne ide mi lose.
    Da li je to malo od mene?

    Ja nisam usamljen primer uopste.
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 10:41

    Tebi svaka čast ali ima još 19.964 člana koji to nisu uradili... :ryan:
    Nazad na vrh Ići dole
    ske

    ske


    Broj poruka : 4391
    Godina : 2023
    Lokacija : bgd
    Vozilo : 206 1.6 16v xs
    Datum upisa : 19.08.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 10:43

    Sasava, tebi svaka cast ali " dokon pop i jarice krsti " Very Happy
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 10:44

    Ryan ::
    Pa sta bi falilo da uzmu jos jednog. psa..to je humanije nego da ih prepuste šinterima..

    Ovo drugo neću ni komentarisati jer je vrlo neozbiljna izjava. I sam znaš da pas funkcioniše po principu čopora. Objasni ti detetu i penzioneru da treba da budu psima vođe čopora da ih ovaj ne bi napao...to ne zna ni 90% vlasnika pasa da bude svojim psima..

    Znaci mi treba da udomimo te pse
    da bismo stisali hajku,
    a vi cete ladno da je dizete...
    zajedno sa novinarima i ostalim hohstaplerima.

    Sada je mnogo gore nego pre jer su mediji toliko naduvali pricu da se ljudi strecaju kad vide psa!
    I to mnogo vise ljudi nego ranije.
    Zbog nekoliko pasa koji su pravili problem,
    ocrnjeni su svi.
    Da ne pricam o neprijatnostima i napusavanjima od strane ljudi kad vlasnik seta nekog svog psa.

    Diskriminacija mnogo gora nego u slucaju pedera.
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 10:47

    momo80 ::

    Ne bih da nekog uvredim, ali zar nam nije u posljednje vreme previše raznih grupa, pojedinaca, itd koji se bore za prava nekog, nečeg ili sebe samih, toliko da su neke tradicionalne stvari potisnute u drugi plan.

    Lično nemam ništa protiv bilo koje životinje, sve dok se nalazi tamo gde joj je mesto pod suncem, ali definitivno mislim da psima nije mesto na ulici, osim ako su na povodcu i imaju korpu preko njuške, te bi ih stoga trebalo skloniti s ulice, a što se načina tiče mislim da nismo narod koji može da im priušti neki luks smeštaj.






    Koliko god se trudio da nekog ne uvredis ...
    upravo to jesi
    jer KORPA preko njuske nije zivot. Niti na tom povodcu aktivan pas moze adekvatno da se istrci ...

    ne volis ti njih uopste, to se vidi iz prilozenog. Ovo pisem bez namere da se svadjam i bez namere da nesto dizem tenziju na forumu. Jednostavno, to je moje misljenje. A vasa misljenja zbog kojih bih mogla... da ne kazem sta, gledacu da zaboravim :-)
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 10:52

    Veterinar ::
    @ Deda Bgd / Jezevi su mojom greskom ubaceni u temu. Rekoh sebi, mogao bih i ja malo u off topic... Upravo sam jednog nahranio pod prozorom i znam gde spava, pa cu ga fotografisati ujutru ako iskopam punjac za baterije.

    e da, podsetio se me na moj mali offtopic, ako je pominjanje drugih vrsta u ovom temi skretanje sa iste.
    Drugarica mi je bila u Indiji 3 nedelje, na nekom seminaru i obuci.
    Zivela je u nakom "kampusu" tamo, koji je imao strazare... ne zbog lopova,
    nego zbog AGRESIVNIH MAJMUNA.
    Tamo ljudi ne podnose majmune, biju ih i ostalo, te majmuni mrze na ljude, sto je logicno.
    E sad da vidim taj sinteraj koji bi recimo pobio sve slobodne majmune ...
    a oni kad su besni, mnogo su nezgodniji od pasa.
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 11:05

    Za mene je ova tema zavrsena. Imamo pocetne zajednicke stavove ali se mimoilazimo u realnosti...LOCK
    Nazad na vrh Ići dole
    Veterinar

    Veterinar


    Broj poruka : 655
    Godina : 45
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : Logan 1.5 dci
    Datum upisa : 02.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 12:24

    Joj, ta Indija...

    Evo ga jezurko. Ima ih zaista mnogo. Smile
    https://2img.net/r/ihimg/f/40/copyofdsc00480.jpg/

    OK, ako ce se zakljucati tema jos jednom bih pozvao sve koji zele i koji su u mogucnosti, da nam se pridruze u subotu na protestnom mitingu. https://www.facebook.com/event.php?eid=281282195236779

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 673185


    Poslednji izmenio Veterinar dana 25th Oktobar 2011, 12:30, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 12:29

    ske ::
    Sasava, tebi svaka cast ali " dokon pop i jarice krsti " Very Happy

    Zavisi ko sta naziva dokonoscu ...

    Po meni dokon covek sedi i igra igrice ...
    ili bleji ceo dan sa nekim, pa vise nema sta ni da prica...
    dokon covek gleda TV (za njega je previse i 1h dnevno)...
    dokon covek preterano visi na internetu, telefonu ...
    dokon se dosadjuje.

    Kod mene svega toga nema
    osim malo viska interneta ...


    Opet sa druge strane, npr ti volis da igras fudbal.
    I ja dodjem da ti solim pamet kako od toga nema nikakve koristi
    i kako ti nemas preca posla ...

    Komentar ti ni malo nije na mestu,
    mora da si ga cuo od neke dokone babe,
    jer to lici na njih.
    Nazad na vrh Ići dole
    Veterinar

    Veterinar


    Broj poruka : 655
    Godina : 45
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : Logan 1.5 dci
    Datum upisa : 02.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 12:34

    Uh, ja taman smirio... Takodje se ne bih smestio medju dokone. Generalno mi fali desetak sati u toku dana da bih uspeo da iskompletiram dan i odspavam malo. https://2img.net/r/ihimg/f/546/dsc00469n.jpg/ Vidimo se u subotu. PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 178404
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 12:45

    Veterinar ::
    Joj, ta Indija...

    Evo ga jezurko. Ima ih zaista mnogo. Smile
    https://2img.net/r/ihimg/f/40/copyofdsc00480.jpg/

    OK, ako ce se zakljucati tema jos jednom bih pozvao sve koji zele i koji su u mogucnosti, da nam se pridruze u subotu na protestnom mitingu. https://www.facebook.com/event.php?eid=281282195236779

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 673185

    moj Zika ne sme da ide u zemlju jezeva...
    on tripuje da treba da ih lovi ...
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 12:48

    Shashava ::

    Zavisi ko sta naziva dokonoscu ...

    Ove moje zivotinjske aktivnosti pre bih nazvala
    aktivnim hobijem. ...

    Ne bih ga menjala ni za jedan hobi na ovom svetu :-)
    Nazad na vrh Ići dole
    Veterinar

    Veterinar


    Broj poruka : 655
    Godina : 45
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : Logan 1.5 dci
    Datum upisa : 02.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 13:01

    Mogu se samo sloziti i pivom nazdraviti. PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 673185
    Nazad na vrh Ići dole
    momo80

    momo80


    Broj poruka : 1828
    Godina : 43
    Lokacija : Zemun-Loznica
    Vozilo : Peugeot 407 20 hdi
    Datum upisa : 18.04.2010

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 13:25

    [/quote]

    Koliko god se trudio da nekog ne uvredis ...
    upravo to jesi
    jer KORPA preko njuske nije zivot. Niti na tom povodcu aktivan pas moze adekvatno da se istrci ...

    ne volis ti njih uopste, to se vidi iz prilozenog. Ovo pisem bez namere da se svadjam i bez namere da nesto dizem tenziju na forumu. Jednostavno, to je moje misljenje. A vasa misljenja zbog kojih bih mogla... da ne kazem sta, gledacu da zaboravim :-)[/quote]

    Što se tiče uvrede, nek gosn pasovi oproste, ali to je moje mišljenje, nije da se nešto previše plašim istih, ali ne volim baš kad izađem negde, da se previše motaju oko mene, bez na onu staru "ne bojte se neće da ujede", zašto bih ja uopšte razmišljao o tome, i zbog toga su mi moja prava-odnosno pravo na slobodno (bezbrižno)kretanje na prvom mestu.Slažem se i s tim da aktivan pas ne može da se istči na povodcu, ali u tu svrhu treba koristiti mesta koja su nisu puna ljudi, znam opet će neko reći da po gradovima takvih mesta nema, ali ako je pas nečiji ljubimac(hobi), treba da nađe vremena i mesto da mu udovolji.

    A konstatacija da ih ne volim uopšte je zaključak, ali ja to nisam rekao.

    Zbog sve većeg broja lutalica su i ljudi postali podozriviji prema psima, pa smatram da bi taj problem trebalo rešiti, da ne bi došli u situaciju da psi lutalice budu u većini u odnosu na nas.
    Nazad na vrh Ići dole
    mance
    Man Ce Pug
    mance


    Broj poruka : 2177
    Godina : 41
    Lokacija : Zveeeeezdaraaaaa
    Vozilo : 306 xs
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 13:29

    Kinezi taj problem sa psima lutalicama resavaju na jedan veoma cudan nacin... :kazan:
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.taberna.iz.rs/
    compact
    A REAL'ROCK'N'ROLLA
    compact


    Broj poruka : 8329
    Godina : 46
    Lokacija : Beograd , a gde bih ?
    Vozilo : 206 RC
    Datum upisa : 19.10.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 14:36

    u Kini jedu pse scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.dizna.net
    mance
    Man Ce Pug
    mance


    Broj poruka : 2177
    Godina : 41
    Lokacija : Zveeeeezdaraaaaa
    Vozilo : 306 xs
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 14:59

    ma neeeee... Al stvarno nemaju lutalica, ni golubova...
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.taberna.iz.rs/
    compact
    A REAL'ROCK'N'ROLLA
    compact


    Broj poruka : 8329
    Godina : 46
    Lokacija : Beograd , a gde bih ?
    Vozilo : 206 RC
    Datum upisa : 19.10.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 15:01

    smazali ih Admin I
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.dizna.net
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 15:23

    momo80 ::

    Slažem se i s tim da aktivan pas ne može da se istči na povodcu, ali u tu svrhu treba koristiti mesta koja su nisu puna ljudi, znam opet će neko reći da po gradovima takvih mesta nema, ali ako je pas nečiji ljubimac(hobi), treba da nađe vremena i mesto da mu udovolji.

    U centar retko idem uopste, a kamoli sa psima :-)
    Nego onda ti nemoj da zalazis u zabacene krajeve grada da se slucajno ne sretnemo :-P

    momo80 ::

    Zbog sve većeg broja lutalica su i ljudi postali podozriviji prema psima, pa smatram da bi taj problem trebalo rešiti, da ne bi došli u situaciju da psi lutalice budu u većini u odnosu na nas.

    Taj cuveni "sve veci broj lutalica" ne da nije nesto novo,
    nego je vec jako stara prica, a odjednom su se svi bas sad setili da treba pobiti pse,
    sad kad su novinari naduvali i izmisljali price (mada znam i za jednu delimicno istinitu).
    Uticaj medija, priznali vi ili ne :-D
    Nazad na vrh Ići dole
    mance
    Man Ce Pug
    mance


    Broj poruka : 2177
    Godina : 41
    Lokacija : Zveeeeezdaraaaaa
    Vozilo : 306 xs
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 15:26

    Ja sam za to da se uveze jos kineza! Jel video neko lutalicu u bloku 70??
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.taberna.iz.rs/
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 08:46

    nije duhovito, stvarno ...

    da li bi ti jeo psa?
    Nazad na vrh Ići dole
    ske

    ske


    Broj poruka : 4391
    Godina : 2023
    Lokacija : bgd
    Vozilo : 206 1.6 16v xs
    Datum upisa : 19.08.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 10:06

    pojeo bih i tebe kad sam gladan PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 631557

    Nazad na vrh Ići dole
    mance
    Man Ce Pug
    mance


    Broj poruka : 2177
    Godina : 41
    Lokacija : Zveeeeezdaraaaaa
    Vozilo : 306 xs
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 10:30

    Sad šalu na stranu, nebi ni ja pojeo psa u normalnim uslovima. Ali to je samo zato jer smo rasli u takvom okruženju inače pas je svaštojed kao svinja i može slobodno da se jede, nemožeš da pojedeš vuka, hijenu, lava, ali psa možeš opušteno.
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.taberna.iz.rs/
    momo80

    momo80


    Broj poruka : 1828
    Godina : 43
    Lokacija : Zemun-Loznica
    Vozilo : Peugeot 407 20 hdi
    Datum upisa : 18.04.2010

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 11:17


    Slažem se sa Shashavom da pse ne treba jesti, kad već do sada nismo počeli.
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 11:18

    Niko nije rekao da bi jedenje psa nesto fizicki smetalo ...
    ali ja ne bih mogla.
    Mada, da su neki ekstremni uslovi i da je moj zivot u pitanju,
    ko zna.


    Nego ljudi, znate kakva je ovo lepa akcija ...
    svi smo se angazovali, lepimo i delimo plakate i flajere svuda po gradu,
    radi se slicno i u nekim drugim gradovima ...
    Flajeri su na Sajmu, u TC Usce i nisam ni zapamtila gde jos ...
    i tako :-)
    lepo je.
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 5 I_icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja
    Nazad na vrh 
    Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
     Similar topics
    -
    » ZANIMLJIVI SVET ZIVOTINJA...

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
     :: FREE TIME :: ZIVOTINJSKO CARSTVO-
    Skoči na: