Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
    Peugeot Club BIH



     

     PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja

    Ići dole 
    +11
    Aleksej
    Sloba
    NightHunter
    xenoks
    momo80
    Ryan
    Petrucci
    Veterinar
    compact
    ske
    Shashava
    15 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
    AutorPoruka
    ske

    ske


    Broj poruka : 4391
    Godina : 2023
    Lokacija : bgd
    Vozilo : 206 1.6 16v xs
    Datum upisa : 19.08.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 11:32

    lepo ja rekoh ono o popu , sto sam cuo od neke babe Very Happy
    Nazad na vrh Ići dole
    Veterinar

    Veterinar


    Broj poruka : 655
    Godina : 45
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : Logan 1.5 dci
    Datum upisa : 02.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 11:50

    Onda nam ne preostaje nista drugo nego da i tog popa na miting dovedemo.
    Nazad na vrh Ići dole
    ske

    ske


    Broj poruka : 4391
    Godina : 2023
    Lokacija : bgd
    Vozilo : 206 1.6 16v xs
    Datum upisa : 19.08.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 11:53

    ma ne obracajte paznju na mene.Ja sam u stvari dokoni provokator.Zelim vam srecu u tom vasem pohodu iako nisam vas istomisljenik. Wink
    Nazad na vrh Ići dole
    momo80

    momo80


    Broj poruka : 1828
    Godina : 43
    Lokacija : Zemun-Loznica
    Vozilo : Peugeot 407 20 hdi
    Datum upisa : 18.04.2010

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 11:57

    Slažem se sa Skeom, samo što se poslovica tiče draža mi je ona:
    Svaka luda ima svoje veselje, jer nekome bi i nešto ja volim delovalo smešno ili čudno, pa mogu da je primenim i na sebe.

    Ako je to ono u čemu se pronalazite samo napred.
    Nazad na vrh Ići dole
    Veterinar

    Veterinar


    Broj poruka : 655
    Godina : 45
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : Logan 1.5 dci
    Datum upisa : 02.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 12:33

    Hvala, momci! PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 673185
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 14:15

    ske ::
    ma ne obracajte paznju na mene.Ja sam u stvari dokoni provokator.Zelim vam srecu u tom vasem pohodu iako nisam vas istomisljenik. Wink

    hvala :-)

    sad sam se ispraksovala za postere,
    da znate ako nekom nesto zatreba :-)
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 14:21

    Danas sam pravila neke nove ... :-D
    Veterinar, narucuj koje da stampam :-p
    Evo nekog uzeg izbora ...

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 New13poster

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 New7poster

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 New4poster


    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 15:04

    Odlicni flajeri ali opet demagogija kao i sve u nasem drustvu. STOP HAJCI, POSTOJI HUMANO RESENJE,STOP HAJCI BUDI COVEK..Dajte ljudi RESENJA problema. Ukoliko je resenje problema da se zaustavi hajka i sve vrati u prvobitno stanje ja sam protiv. Ukoliko naterate drzavu da skloni pse sa ulica na humani nacin ja vas podrzavam. E sada kada kazem humani nacin mislim na njihov smestaj. Treba im omoguciti smestaj koji je dostojan zivota jednog psa a ne neke cumeze gde ih sada smestaju. Ona prica o sterilizaciji nije resenje ukoliko se ti sterilisani psi ne sklone sa ulica...

    Znaci ukoliko nemate program za resenje ovog problema, dzabe ste krecili... PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 108401
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 15:40

    Problem se resava dugorocno a ne preko noci!

    Na ulicama su skoro svi sterilisani.
    Kad ljudi ne bi napustali pse i bacali stence, ne bi bilo vise problema
    i napustenih bi bilo sve manje.
    Znaci, prvo kaznjavanje vlasnika.

    Para za normalne azile nema. Ili nema vise, kako god.

    Hvala za postere ...
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 15:44

    Kao što rekoh...džaba ste krečili što se mene tiče..
    Nazad na vrh Ići dole
    Sloba

    Sloba


    Broj poruka : 9450
    Godina : 35
    Lokacija : Krusevac
    Vozilo : 206,2x406 2.0 HDi
    Datum upisa : 17.10.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 15:45

    Rajko pokusava da kaze da je dzabe sto su sterilisani kad se nalaze na ulicama i mogu da ga ujedu dok ide po mleko i cigare ujutru :mukica:
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 15:45

    Jeste..neće oni mene da j*** nego da ujedu...
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime26th Oktobar 2011, 15:51

    a bre ujedljivi treba da se sklone ali sistematizovano.
    A ova nasa budjava sluzba kad cuje za neki ujed u nekom kraju,
    dodje tamo i pokupi prvog kog nadje ...
    kapirate ...
    da sklanjaju pogresne pse.
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime27th Oktobar 2011, 00:41

    Nazad na vrh Ići dole
    pavle

    pavle


    Broj poruka : 648
    Godina : 48
    Lokacija : Nikšić - prema Hercegovini
    Vozilo : Peugeot 206
    Datum upisa : 30.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime27th Oktobar 2011, 22:48

    Sve bi ja to malokalibarskom puškom...
    Sorry Šašava ali šinteri su zakon...


    Poslednji izmenio pavle dana 27th Oktobar 2011, 23:20, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.peugeotcafe.com/
    ske

    ske


    Broj poruka : 4391
    Godina : 2023
    Lokacija : bgd
    Vozilo : 206 1.6 16v xs
    Datum upisa : 19.08.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime27th Oktobar 2011, 22:55

    eh kad se setim malokalibarke u vojsci.Nakotilo se kerova u kasarni jedno vreme a vojska dokona...
    Nazad na vrh Ići dole
    pavle

    pavle


    Broj poruka : 648
    Godina : 48
    Lokacija : Nikšić - prema Hercegovini
    Vozilo : Peugeot 206
    Datum upisa : 30.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime27th Oktobar 2011, 22:58

    ske ::
    eh kad se setim malokalibarke u vojsci.Nakotilo se kerova u kasarni jedno vreme a vojska dokona...

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 631557

    A mačke sa vazdušnom Very Happy
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.peugeotcafe.com/
    Petrucci
    Ozbiljan Zajebant



    Broj poruka : 7811
    Godina : 58
    Lokacija : Bečkerek
    Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
    Datum upisa : 27.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime27th Oktobar 2011, 23:06

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 1194984910785474358stop_sign_miguel_s_nchez_.svg.med
    Nazad na vrh Ići dole
    pavle

    pavle


    Broj poruka : 648
    Godina : 48
    Lokacija : Nikšić - prema Hercegovini
    Vozilo : Peugeot 206
    Datum upisa : 30.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime27th Oktobar 2011, 23:19

    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.peugeotcafe.com/
    ske

    ske


    Broj poruka : 4391
    Godina : 2023
    Lokacija : bgd
    Vozilo : 206 1.6 16v xs
    Datum upisa : 19.08.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime28th Oktobar 2011, 07:45

    Pavle , polemisali smo o svemu ovom e na prethodnim stranama i taman smo smirili strasti kad si doso ti i evocirao uspomene PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 945906
    Nazad na vrh Ići dole
    momo80

    momo80


    Broj poruka : 1828
    Godina : 43
    Lokacija : Zemun-Loznica
    Vozilo : Peugeot 407 20 hdi
    Datum upisa : 18.04.2010

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime28th Oktobar 2011, 09:25


    Ovo je nešto zbog čega sam bio jako revoltiran:

    http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/186627/Kerusa-Mila-bice-operisana-na-klinici-u-Nemackoj

    Zar ne bi bilo humanije ovo kuče uspavati, a novac potrošen za kuče dati za operaciju nekog deteta.
    Nazad na vrh Ići dole
    pavle

    pavle


    Broj poruka : 648
    Godina : 48
    Lokacija : Nikšić - prema Hercegovini
    Vozilo : Peugeot 206
    Datum upisa : 30.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime28th Oktobar 2011, 09:45

    momo80 ::

    Ovo je nešto zbog čega sam bio jako revoltiran:

    http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/186627/Kerusa-Mila-bice-operisana-na-klinici-u-Nemackoj

    Zar ne bi bilo humanije ovo kuče uspavati, a novac potrošen za kuče dati za operaciju nekog deteta.

    E slažem se ... Istina ima dosta djece koja nemaju ni za hleb a kamoli za operacije...
    Neka godinama nisu jela čokoladu...
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.peugeotcafe.com/
    Veterinar

    Veterinar


    Broj poruka : 655
    Godina : 45
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : Logan 1.5 dci
    Datum upisa : 02.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime28th Oktobar 2011, 11:10

    Neverovatno kako se od zelje za ocuvanjem zivota DOBROCUDNIH pasa dodje preko malokalibarske puske do Kinder cokolade. Srecom da u Zakonu o dobrobiti zivotinja postoje kaznene odredbe za one koji naude zivotinji. Na moje zadovoljstvo, te odredbe se sprovode, a uvodjenjem policije za zivotinje (sto je moja velika zelja), Zakon ce svakako dodatno dobiti na znacaju.
    U Spaniji postoji festival gadjanja paradajzom, kada se potrose tone paradajza na gadjanje ljudi po ulicama, a to nije jedina glupost te vrste. Licno bih sve kamione koji natovareni krecu put takvih manifestacija preusmerio i uputio u Somaliju, Etiopiju, Keniju...
    Kao sto sam pisao, stavovi nam se isuvise razlikuju, a zbog nasih godina prilicno su definisani, tako da je svaka polemika izlisna.
    Nazad na vrh Ići dole
    momo80

    momo80


    Broj poruka : 1828
    Godina : 43
    Lokacija : Zemun-Loznica
    Vozilo : Peugeot 407 20 hdi
    Datum upisa : 18.04.2010

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime28th Oktobar 2011, 12:20


    Slažem se da treba uvesti neki red, ali sad davanje nekih tamo prava psima lutalicama po meni baš i nije najnormalnije, dakle, u slučaju da šetam ulicom, napadne me lutalica, ja ne smem da se branim da ga ne bih povredio.

    I druga stvar koju sam gore naveo da bi se naša država pokazala, daje novac za skupu operaciju psa u inostranstvu, a dobar deo našeg naroda ne može da se leči ni u Srbiji.

    Dakle red treba da postoji, ali ne po svaku cenu.
    Nazad na vrh Ići dole
    Veterinar

    Veterinar


    Broj poruka : 655
    Godina : 45
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : Logan 1.5 dci
    Datum upisa : 02.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime28th Oktobar 2011, 13:11

    Red bi trebalo da postoji. Cena nije velika. U drzavi mnogo veci novci odlaze krivim tokom sa i bez naseg znanja.
    Ne daju se "neka tamo prava" psima lutalicama, nego se radi o borbi za pravo na zivot istih. Dobrocudnih. Dakle, u slucaju da te napadne pas kad se setas ulicom, brani se cime god hoces da te ne bi povredio. Isto bih i ja ucinio.

    @ Pavle Naslovi koje si objavio su sokantni. Zaista tako nesto nije trebalo da se dogodi. Doduse, u pitanju je bio vlasnicki pas. Igrom slucaja znam da uvo nije odgrizeno, ali ne umanjujem znacaj ovog nemilog dogadjaja. Tako nesto ne bi smelo nikad da se dogodi. Ipak, dogodilo se i zao mi je zbog toga, tim vise sto sam otac cerkice slicnog uzrasta. Ponavljam, vlasnicki pas je u pitanju.

    Da li je humanije uspavati psa bez nogu ili ne... to je za drugu temu. Monstruozni um koji je doveo do toga da se na ulici nadje pas bez nogu je za posebnu temu svakako. Tema sa pozivom na protest ce otici u potpuno krivom smeru ako pocnem da pricam o naslovima koji su me revoltirali (pocevsi od danasnjeg koji govori o ocu koji je silovao svoju decu).

    Protest je sutra, a tema je upravo to - protest. Nije ovo tema namenjena izrazavanju stavova tipa da li bi neko macke upucavao malokalibarskom ili vazdusnom puskom ili bi se sa njima sukobljavao na neki drugi nacin. Macke su posebna prica. Mislim, love miseve, mjaucu, predu... uzas! Ne nastavljajte o tome, nije dobro za forum.
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 6 I_icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja
    Nazad na vrh 
    Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
     Similar topics
    -
    » ZANIMLJIVI SVET ZIVOTINJA...

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
     :: FREE TIME :: ZIVOTINJSKO CARSTVO-
    Skoči na: