Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
    Peugeot Club BIH



     

     PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja

    Ići dole 
    +11
    Aleksej
    Sloba
    NightHunter
    xenoks
    momo80
    Ryan
    Petrucci
    Veterinar
    compact
    ske
    Shashava
    15 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
    AutorPoruka
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 11:45

    Jesi vid'o kako sam zajeban...Nema više cile-mile, Ryan za gradonačelnika Beograda.. :kolo:
    Nazad na vrh Ići dole
    Petrucci
    Ozbiljan Zajebant



    Broj poruka : 7811
    Godina : 58
    Lokacija : Bečkerek
    Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
    Datum upisa : 27.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 11:48

    Isključivost sa kojom ljudi u poslednje vreme nastupaju braneći neke svoje pozicije samo ih još više antagonizuje sa sagovornicima ali oni ipak od nje ne odustaju, i to valja posmatrati i sa nekog fenomenološkog aspekta. Mislim da je to uticaj nedosledno protumačenog pokliča 'stood up for your rights'. Tako i deklarisani ljubitelji životinja odbacuju svaki stav koji se razlikuje od njihovog i na svako neslaganje reaguju isključivošću. Kao što rekoh, volim životinje i nemam nikakvu obavezu da se time pravdam i opravdavam, ali eto, kažem. To me ne sputava da izrazim stav da je situacija sa napuštenim životinjama, naročito psima, udomljenim kao i lutalicama, jedna od mnogih koje se u ovoj zemlji moraju dovesti u red. Promptno. Mišljenja sam da, recimo, i bicikliste treba uvesti u red i naterati ih da se svojim dvotočkašima kreću za to predviđenim stazama i obzirno prema pešacima, i pri tom ne mislim da ih treba kastrirati ili eutanazirati. Jednostavno treba stvari dovesti u red. Imao sam pse i prilično mogu da protumačim njihove naravi, velika većina ljudi to ne može pa često biva povređena i apsolutno imaju pravo da se od psa kojih ih napadne odbrane svim sredstvima, ne razmišljajući da li će ih neko udruženje ljubitelja pasa sutra 'razapeti na krst' zbog 'brutalnosti'. Jednostavno i najprostije, ljudi su predatori koji su na vrhu lestvice i kao takvi brane sebe, svoje mladunce kao i teritoriju. To je jasno i angažovanim ljubiteljima životinja i neka se time rukovode i svoje štićenike na najprikladniji način uklone sa puta vrhunskim predatorima. Neka insistiraju na poštovanju obaveze povodca i korpe, vođenja računa o svom ljubimcu, na uvođenju najstrožijih kazni za mučitelje životinja (saznajno tvrdim da su takvi izuzetno skloni i mučenju ljudi), sterilizaciji, otvaranju azila, neka iznađu najpovoljnije rešenje koje ćemo svi, siguran sam, podržati ali neka se već jednom okanu priče o 'pravima pasa, glodara, ameba, puževa golaća...' i priznaju čovekovo pravo da sasvim logično i prirodno reaguje na svoje traumatizovano i izujedano, ili samo prestrašeno, dete. Rekao bih da se na toj tački zatvara taj magični krug kada čoveka prestane da interesuje veselo mahanje repom, šašavo izvrnuto uvo ili prijateljsko lizanje nekog neodoljivog četvoronošca i počinje borba. Šinteri, na posao!
    Nazad na vrh Ići dole
    ske

    ske


    Broj poruka : 4391
    Godina : 2023
    Lokacija : bgd
    Vozilo : 206 1.6 16v xs
    Datum upisa : 19.08.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 11:58

    Petrucci , na cijoj si ti bre strani? Nema tu cile mile, si vido Ryana? tako se to radi.Ko bre da cita ovoliki tekst... :budala:
    Nazad na vrh Ići dole
    Petrucci
    Ozbiljan Zajebant



    Broj poruka : 7811
    Godina : 58
    Lokacija : Bečkerek
    Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
    Datum upisa : 27.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 12:09

    Da znaš. Rajka za gradonačelnika!!
    Nazad na vrh Ići dole
    ske

    ske


    Broj poruka : 4391
    Godina : 2023
    Lokacija : bgd
    Vozilo : 206 1.6 16v xs
    Datum upisa : 19.08.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 12:10

    :h12:
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 13:03

    Sjajan je ovo tekst i slažem se sa stavom koji je izneo naš uvaženi član Petucci..Naravno pošto je on osvedočeni demokrata ovo izlaganje je baš na takav način i prezentovano. Stav je čvrst ali uvijeno onako da se niko ne naljuti..

    Ja sam uvek za koalicije demokrata i desničara (ja sam ta desnica ruka)...demokrate pišu dugačke demokratske tekstove a desničari čitaju ono šta se nalazi izmedju redova i postupaju u skladu sa svojim metodama... dandzo
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 13:17

    Ja setam dva psa svaki dan skoro ... i lutalice me nisu napale. Poenta je da samo treba da ynate da se ponasate i psi vas nece dirati ni pod razno. I da ih sve pobiju to nije resenje - jer ce nesavesni vlasnici vec brzo izbaciti novu turu ... Psi nisu na ulici zato sto je to njihov izbor, nego zato sto smo ih MI tamo ostavili! I ko ispasta zbog toga...? Njih stalno teraju i biju, gladni su, zedni, hladno im je. I jos ocekujete da svi budu fini i miroljubivi...? e pa ne biva tako.
    Problem treba temeljno da se resava, ali en ovim masakrom!
    Okrenite se oko sebe i pogledajte koliko njih fali ...
    a eutanazije su pocele.
    Suprotno zakonu o dobrobiti zivotinja koji je drzava jelte propisala, i sada ga ni sama ne postuje.
    Ovo je jos jedan segment, koji je dovoljan da se oceni kakvo je opste stanje u zemlji. Bruka i sramota.
    Tema je otvorena da se obaveste ljudi da dodju, oni koji su za.
    Sa drugima ne zelim da se raspravljam ...
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 13:18

    @Veterinar
    da li ima sanse da se veterinari organizuju da nekako javno nastupe protiv ovog ili da dodju na protest...?
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 13:26

    Shashava ::
    Ja setam dva psa svaki dan skoro ... i lutalice me nisu napale.

    To je zato što ti psi nisu dominantni. Izvedi mog Rotvajlera pa da vidiš da li će ga izazivati ili neće...

    Zapamti jednu stvar. Kao što rekoh 25 godina držim pse i o njima znam sve samo ne želim da se pravim pametan. Prošao sam obuku za vodiča pasa u brigadi milicije na Bežanijskoj kosi..Ne postoji pas koji neće da ujede i to tvrdim...

    A sada jedno pitanje..Mi svi volimo ljude..da li je tako? Ideš uveče ulicom i prema tebi ide grupa huligana koji razbijaju sve redom i napadaju ljude... a i oni su ljudi koje treba naravno voleti jer su ljudi... Napadnu te i prebiju. Da li bi se zalagala da se ti huligani uklone sa ulice mirnim metodama ili ih treba ukloniti sa ulice po svaku cenu ? Da li ih treba samo opomenuti i vratiti na ulicu ili ih treba malo propustiti kroz šake i zatvoriti na dugogodišnje zatvorske kazne...Pun mi je više k**** demokratije a samo ispašta jadni narod...
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 13:34

    Veterinar ::
    Razumemo se. Svi imamo već izgradjene stavove o gotovo svim životnim oblastima i odgovore na gotovo sva pitanja, tako da ova tema nije otvorena ubedjivanja radi. Jednostavno, to je poziv svima koji razumeju za sta se ljubitelji zivotinja trenutno zalazu da se pridruze protestnom skupu ukoliko to zele i ukoliko su u prilici. PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 673185

    svaka ti je zlatna :-)
    Nazad na vrh Ići dole
    Veterinar

    Veterinar


    Broj poruka : 655
    Godina : 44
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : Logan 1.5 dci
    Datum upisa : 02.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 13:39

    @ Shashava - Ne sticem utisak da ce veterinari da nastupe...
    @ Ryan - Shashava ce ti odgovoriti da li su njeni psi dominantni.
    Kao sto devojka rece :"Tema je otvorena da se obaveste ljudi da dodju, oni koji su za." Mislim da sam nesto slicno i sam napisao. Eskimi su u pravu, ja ne bih dodavao nista. PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 673185

    Nazad na vrh Ići dole
    NightHunter
    No Name
    NightHunter


    Broj poruka : 6006
    Godina : 67
    Lokacija : Coola, Vojvodina
    Vozilo : Peugeot 406 2.0HDi i bicigli...
    Datum upisa : 14.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 13:49

    Ryan ::
    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 23485 Zbog pasa lutalica koji se skupljaju oko škole u Železniku, svaki dan dovozim i odvozim dete iz škole...
    sta bi da si u nekoj vukojebini sa vukovima i medjedima a dete tabana do skole :chicha:


    Ryan ::
    A sada jedno pitanje..Mi svi volimo ljude..da li je tako? Ideš uveče ulicom i prema tebi ide mlada dama od devetnaest leta i sve vrcka zadnjicom i napada ljude... a i oni su ljudi koje treba naravno voleti jer su ljudi... Napadne te i prisili na vodjenje ljubavi, a tebi jako tesko...

    bounce :budala: :cosak:


    Poslednji izmenio NightHunter dana 23rd Oktobar 2011, 13:54, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    http://amstaf.activebb.net
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 13:53

    Pa nisam u vukojebini. Zato i živim u gradu sa ljudima a ne sa međedima i vukovima. Treba li od gradova da pravimo vukojebine?
    Nazad na vrh Ići dole
    Veterinar

    Veterinar


    Broj poruka : 655
    Godina : 44
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : Logan 1.5 dci
    Datum upisa : 02.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 14:52

    Sa zadovoljstvom povlacim komentar o offtopicarenju. Posto se zezam od jutros sa ugradnjom alarma, verujem da cu tek veceras imati priliku da vidim da li se nastavilo sa polemisanjem... Ocekujem da ce mlada dama od devetnaest leta u medjuvremenu da povede prijateljicu, uveca grudi i utegne zadnjicu.
    'Bem mu limun, ponekad su uglovi gledanja zaista razliciti. Zbog urodjenog strabizma vidim ponekad duplo, pa sam u blagoj prednosti.
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 15:04

    Ma 'ebeš protest..koji alarm ugradjuješ?
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 15:18

    Ryan ::



    To je zato što ti psi nisu dominantni. Izvedi mog Rotvajlera pa da vidiš da li će ga izazivati ili neće...

    Zapamti jednu stvar. Kao što rekoh 25 godina držim pse i o njima znam sve samo ne želim da se pravim pametan. Prošao sam obuku za vodiča pasa u brigadi milicije na Bežanijskoj kosi..Ne postoji pas koji neće da ujede i to tvrdim...

    A sada jedno pitanje..Mi svi volimo ljude..da li je tako? Ideš uveče ulicom i prema tebi ide grupa huligana koji razbijaju sve redom i napadaju ljude... a i oni su ljudi koje treba naravno voleti jer su ljudi... Napadnu te i prebiju. Da li bi se zalagala da se ti huligani uklone sa ulice mirnim metodama ili ih treba ukloniti sa ulice po svaku cenu ? Da li ih treba samo opomenuti i vratiti na ulicu ili ih treba malo propustiti kroz šake i zatvoriti na dugogodišnje zatvorske kazne...Pun mi je više k**** demokratije a samo ispašta jadni narod...

    Dodji da vidis da li je moj pticar dominantan ili nije ...
    i vise nego jeste.
    Pas ujeda iz straha.
    Zasto se plase?
    Da li je resenje pobiti sve ljude zbog grupe huligana?
    Vi kazete da sinteri treba da pokupe pse.
    Lepo rekoh da nema mesta za sve, sto znaci da ce negde 14000 pasa da ubiju.
    Jel zato sto je recimo 10 njih napalo?
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 15:31

    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 16:03

    Da treba ih sve pobiti i stati celoj ovoj priči na put..Od tih 1400 nevinih pasa nastaće novih 100 opasnih koji će ujedati ljude po ulicama...

    Javi mi se za par godina kada budeš imala svoje dete...neka da Gospod...E onda da vidim da li ti je drago kada vidiš čopor pasa na ulici koji ide prema tebi i tvom detetu. Hvataš dete u ruke ,neka tebe izujedaju a ne njega..Prošle godine borio sam se sa takvom lutalicom u školi jer je napao baku jedne devojčice i to zbog krzna na čizmama...Šutirao sam ga nogama 5 minuta a on je i dalje kidisao na mene. Jadna žena je stajala iza mene oduzeta od straha. Da nije bilo mene izujedao bi je celu...znaš li koliki ljudi imaju strah od pasa. Niko nije smeo da pridje da mi pomogne a pas je mao oko 30 kg, vrlo veliki i opasan pas. Tek kada sam ga razvalio nogom u glavu pobegao je...Da li prema takvoj zveri treba da imam samilost, da sam imao pištolj direktno metak u čelo pa neka mi sude...




    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 16:13

    I da ..ljude opasne po društvo, izolovati doživotno, sexualne prestupnike izolovati i kastrirati. Životinje opasne po društvo eliminisati (eutanazijom ili metkom po potrebi i datoj situaciji)
    Nazad na vrh Ići dole
    ske

    ske


    Broj poruka : 4391
    Godina : 2023
    Lokacija : bgd
    Vozilo : 206 1.6 16v xs
    Datum upisa : 19.08.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 16:55

    Rajko, spasao si bakicu sa krznom na cizmicama...
    kako ti se bakica oduzila,a? Laughing
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 17:08

    :jea:
    Nazad na vrh Ići dole
    compact
    A REAL'ROCK'N'ROLLA
    compact


    Broj poruka : 8329
    Godina : 46
    Lokacija : Beograd , a gde bih ?
    Vozilo : 206 RC
    Datum upisa : 19.10.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 17:15

    ovo lici na sve ali na PROTEST NE
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.dizna.net
    ske

    ske


    Broj poruka : 4391
    Godina : 2023
    Lokacija : bgd
    Vozilo : 206 1.6 16v xs
    Datum upisa : 19.08.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 17:18

    kakav bre pro test? sta to profesionalci testiraju?
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 17:25

    Ryan ::
    Da treba ih sve pobiti i stati celoj ovoj priči na put..Od tih 1400 nevinih pasa nastaće novih 100 opasnih koji će ujedati ljude po ulicama...

    Javi mi se za par godina kada budeš imala svoje dete...neka da Gospod...E onda da vidim da li ti je drago kada vidiš čopor pasa na ulici koji ide prema tebi i tvom detetu. Hvataš dete u ruke ,neka tebe izujedaju a ne njega..Prošle godine borio sam se sa takvom lutalicom u školi jer je napao baku jedne devojčice i to zbog krzna na čizmama...Šutirao sam ga nogama 5 minuta a on je i dalje kidisao na mene. Jadna žena je stajala iza mene oduzeta od straha. Da nije bilo mene izujedao bi je celu...znaš li koliki ljudi imaju strah od pasa. Niko nije smeo da pridje da mi pomogne a pas je mao oko 30 kg, vrlo veliki i opasan pas. Tek kada sam ga razvalio nogom u glavu pobegao je...Da li prema takvoj zveri treba da imam samilost, da sam imao pištolj direktno metak u čelo pa neka mi sude...





    opet kazem, nisu svi agresivni tj mali deo je takav,
    i ne treba svi zbog toga da stradaju.
    Ako ih pobiju to nije resenje, jer ce za godinu dana bajni vlasnici da izbace nove. Tome nema kraja na taj nacin.
    Nazad na vrh Ići dole
    Sloba

    Sloba


    Broj poruka : 9450
    Godina : 35
    Lokacija : Krusevac
    Vozilo : 206,2x406 2.0 HDi
    Datum upisa : 17.10.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime23rd Oktobar 2011, 17:28

    .... i zakljucak je da treba pobiti bajne vlasnike, to Shashava pokusava da kaze Admin I
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 2 I_icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja
    Nazad na vrh 
    Strana 2 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
     Similar topics
    -
    » ZANIMLJIVI SVET ZIVOTINJA...

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
     :: FREE TIME :: ZIVOTINJSKO CARSTVO-
    Skoči na: