Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Www13GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS


Auti Clanova Foruma


Similar topics
    Peugeot Club BIH



     

     PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja

    Ići dole 
    +11
    Aleksej
    Sloba
    NightHunter
    xenoks
    momo80
    Ryan
    Petrucci
    Veterinar
    compact
    ske
    Shashava
    15 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
    AutorPoruka
    Petrucci
    Ozbiljan Zajebant



    Broj poruka : 7811
    Godina : 58
    Lokacija : Bečkerek
    Vozilo : Peugeot 406 2.0 16v
    Datum upisa : 27.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 13:18

    Ryane, ne bih se složio da je to lep primer sarkazma, to je samo potpuno suvišni pokušaj duhovitosti koji je apsolutno ponizio sva nastojanja da se pojasne suprotstavljeni stavovi, miišljenja, strahovi. Očekivano isključivo, kvaziintelektualno, šatro urbano, uvredljivo. Životinje imaju vrlo lošeg zastupnika. Što se mene u ovoj temi tiče, laku noć.
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 13:22

    U pravu si ali danas sam dobro raspolozen pa me mrzi da se prepirem..
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 13:23

    Veterinar ::
    Sad sam u problemu, jer ne smem iskazati misljenje u vezi pratece dokumentacija na ovaj nacin. Bice prilike.

    Kakve pratece dokumentacije ...?
    Nazad na vrh Ići dole
    Veterinar

    Veterinar


    Broj poruka : 655
    Godina : 45
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : Logan 1.5 dci
    Datum upisa : 02.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 13:40

    Nevazno, objasnicu...

    "Suvišni pokušaj duhovitosti koji je apsolutno ponizio sva nastojanja da se pojasne suprotstavljeni stavovi, miišljenja, strahovi..."
    Prilicno sam iskljuciv, istina. Daleko sam od urbanog, tako da "satro" nije potrebno, ruralac sam, definitivno. Mislim da sam do proslog posta nastojao da argumentovano iznesem svaki svoj stav.
    Da li na ulicama ima agresivnih pasa? Ima.
    Da li ih treba ukloniti sa ulice? Svakako.
    Da li bi trebalo uspavati sve pse sa ulica? Nikako.

    Imam dete, setao sam psa, setam pse, radim sa psima, zivim u prigradskom naselju, bio sam povredjen od strane psa, ulicni pas mi je napravio stetu... Svakako imamo suprotstavljena misljenja ovde. Svakako imam i ja strah od nepoznatog psa. Dobro, ne bih to bas zvao strahom, ali budem rezervisan.
    Sve probleme koje je Ryan naveo shvatam, umem da ih dozivim, ali ih dozivljavam drugacije. Drugacije se postavljam prema psima lutalicama. To nije stvar struke, ovde pisem kao tridesetdvogodisnji ljubitelj automobila. Nisam pseci zastupnik. U ovoj temi zastupam samo stav da masovno uspavljivanje ulicnih pasa nije resenje problema pasa lutalica. To nije razlog za dizanje tenzije.
    Tokom prethodnih godina vodio sam brigu o nekoliko pasa lutalica. To su dobrocudni psi, dobrocudniji od svih ciji sam vlasnik bio. Hranim ih i pomazem im na meni znane nacine kada postoji potreba za tim. Sada postoji sansa da ce isti psi biti uspavani. Grad ih je tokom prethodnih godina sterilisao, cipovao i vakcinisao. To je bio deo strategije u resavanju problema ulicnih pasa. Za to nisu izdvojena mala novcana sredstva. Za pomenute pse sam se vezao i razumem svakoga ko se vezao za drugog ulicnog psa na slican nacin. Koliko znam, ima nas dosta "takvih". Nasa zelja je da se ti psi ne uspavaju. Ne moze biti jednostavnije.


    Poslednji izmenio Veterinar dana 24th Oktobar 2011, 13:50, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 13:49

    Ryan ::


    Dodji u prigradska naselja pa da vidis sta su divlji psi..nece biti divlji kod Vukovog spomenika ili na Terazijama jer uvek imaju sta da jedu. Ovi psi zive po sumama u prigradskim naseljima i imaju svoje vodje copora....Pretezno su gladni i zato se bore za svoj plen a plen im je sve sto hoda...


    Najlakse je zaobici problem,
    nece niko da mrdne dupetom da pomogne da se nesto resi.
    Eto to je.
    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 14:03

    Veterinar ::
    Ipak, nekako su mi dragi.

    :-)))

    That is the point :-))

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Posterpaint

    Nazad na vrh Ići dole
    Shashava

    Shashava


    Broj poruka : 1349
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 sw
    Datum upisa : 01.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 14:06

    ske ::
    Shashava ::
    ske ::
    a kad trce za autom i glodju branike ...ko ce da plati farbanje posle?

    Kad su ti oglodali branik?
    Meni nikad!
    I ne znam nikog kome jesu.
    Samo malo smaraju kad jure za kolima.
    A meni je veci cim da ne zgazim nekog i da ne napravim pri tom neku drugu glupost,
    nego bilo sta drugo.
    Moja jedna poznanica kad je psi tako iznerviraju, lepo stane,
    izadje iz kola,
    i umlati kucice vaspitno :-DDDDDDD








    i posle me pitaju zasto nemam prednju tablicu na autu Very Happy

    Nemam youtube na poslu,
    ali prepostavljam da su to psi sa zeleznicke stanice koji skidaju tablice...
    pa taj snimak nema ko nije video,
    a ta je ekipa neka specijalna :-)
    Mislis da svi to rade ...
    nemojte da globalizujemo stvari ...


    Moze to i ovako ...

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 90020732

    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 14:28

    Shashava ::


    Najlakse je zaobici problem,
    nece niko da mrdne dupetom da pomogne da se nesto resi.
    Eto to je.

    Pa ima vas 20. 000 ljubitelja neka svako od vas udomi po jednog i resen problem pasa lutalica..pozabavite se problemon na pravi nacin..eto vam resenje...


    Veterinar ::

    Sve probleme koje je Ryan naveo shvatam, umem da ih dozivim, ali ih dozivljavam drugacije.

    Nisi ti mene skapirao. kao sto rekoh vec ranije Ryan je prosao obuku za vodica policijskih pasa..ja se pasa ne bojim....ja pricam o deci i ljudima koji ne poznaju ponasanja pasa..
    Nazad na vrh Ići dole
    Veterinar

    Veterinar


    Broj poruka : 655
    Godina : 45
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : Logan 1.5 dci
    Datum upisa : 02.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 14:59

    Iz iskustva, ljubitelji zivotinja koji se zalazu za dobrobit pasa lutalica imaju u svom posedu bar jednog psa.
    Decu i ljude koji ne poznaju ponasanje pasa pozeljno je edukovati. To je bolje resenje od...
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 15:15

    Pa sta bi falilo da uzmu jos jednog. psa..to je humanije nego da ih prepuste šinterima..

    Ovo drugo neću ni komentarisati jer je vrlo neozbiljna izjava. I sam znaš da pas funkcioniše po principu čopora. Objasni ti detetu i penzioneru da treba da budu psima vođe čopora da ih ovaj ne bi napao...to ne zna ni 90% vlasnika pasa da bude svojim psima..
    Nazad na vrh Ići dole
    Veterinar

    Veterinar


    Broj poruka : 655
    Godina : 45
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : Logan 1.5 dci
    Datum upisa : 02.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 15:29

    Hm. Uzeli su jos jednog psa. Shashava jos dva. Po zakonu, u stanu mogu da se drze dva psa i dve macke.
    Ti si pisao o deci i ljudima koji ne poznaju ponasanje pasa. Nisam stao, bicu angazovan do 22:35.
    Nazad na vrh Ići dole
    Deda Bgd

    Deda Bgd


    Broj poruka : 866
    Godina : 36
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 2.0HDi
    Datum upisa : 04.10.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 19:18

    Za pocetak: Jel su sad i jezevi ubaceni u temu ili je samo rec o psima? Smile

    Procitao sam celu temu do sad i mogu da kazem da podrzavam Ryan-a, jer lutalice u nasim krajevima ovde stvarno prelaze svaku granicu Very Happy Kod mene u ulici posle 10 uvece niko bukvalno ne sme da prodje jer napadaju... Moje dete npr da napadne pas lutalica ili bilo koji drugi, zna se sta bi uradio doticnom psu Very Happy

    Pse volim, celog zivota ih imam i nikada nisam imao problem sa njima ali znam mnogo ljudi koji jesu.. U sustini nije problem u psima nego u ljudima ali da treba da se setaju po ulici to nikako...
    Drzava svake godine isplati na milione i milione dinara ljudima koji su napadnuti od strane pasa lutalica i mislim da tome treba da se stane na put...
    Te pare od odstete za ujede pasa bi bolje dosle narodnim kuhinjama ili necemu drugom a ne svake godine isto....
    Nije ni resenje samo ukloniti pse, vec i odrediti mnogo drasticnije kazne za one koji "po mraku" ostave "svojih" nekoliko stenadi na ulici ocekujuci da ce se neko sazaliti ili da ce se snaci...
    ALI posto kod nas u drzavi nista ne funkcionise, a realno ima i mnogo bitnijih stvari i dalje ce najbolji covekovi prijatelji napadati po ulicama a drzava naravno nece nista raditi po tom pitanju... toliko od mene Very Happy
    Nazad na vrh Ići dole
    compact
    A REAL'ROCK'N'ROLLA
    compact


    Broj poruka : 8329
    Godina : 46
    Lokacija : Beograd , a gde bih ?
    Vozilo : 206 RC
    Datum upisa : 19.10.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 19:19

    Deda mudro zboris
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.dizna.net
    Deda Bgd

    Deda Bgd


    Broj poruka : 866
    Godina : 36
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : 307 2.0HDi
    Datum upisa : 04.10.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 19:23

    Nisam za Dz Deda Very Happy Hvala na podrsci :h12:
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 19:28

    Ma sta hvala na podršci..jajara. tek kada je video na kojoj je strani većina onda podržava. Što se odmah nije izjasnio..
    Nazad na vrh Ići dole
    compact
    A REAL'ROCK'N'ROLLA
    compact


    Broj poruka : 8329
    Godina : 46
    Lokacija : Beograd , a gde bih ?
    Vozilo : 206 RC
    Datum upisa : 19.10.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 19:30

    Rayne
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.dizna.net
    momo80

    momo80


    Broj poruka : 1828
    Godina : 43
    Lokacija : Zemun-Loznica
    Vozilo : Peugeot 407 20 hdi
    Datum upisa : 18.04.2010

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 19:38


    Ne bih da nekog uvredim, ali zar nam nije u posljednje vreme previše raznih grupa, pojedinaca, itd koji se bore za prava nekog, nečeg ili sebe samih, toliko da su neke tradicionalne stvari potisnute u drugi plan.

    Lično nemam ništa protiv bilo koje životinje, sve dok se nalazi tamo gde joj je mesto pod suncem, ali definitivno mislim da psima nije mesto na ulici, osim ako su na povodcu i imaju korpu preko njuške, te bi ih stoga trebalo skloniti s ulice, a što se načina tiče mislim da nismo narod koji može da im priušti neki luks smeštaj.





    Nazad na vrh Ići dole
    ske

    ske


    Broj poruka : 4391
    Godina : 2023
    Lokacija : bgd
    Vozilo : 206 1.6 16v xs
    Datum upisa : 19.08.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 20:06

    ja sam se izjasnio odma
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 20:22

    Pa ti si iz Ripnja breeeeeeeeee..nisi poltrončina iz Jajinaca..
    Nazad na vrh Ići dole
    compact
    A REAL'ROCK'N'ROLLA
    compact


    Broj poruka : 8329
    Godina : 46
    Lokacija : Beograd , a gde bih ?
    Vozilo : 206 RC
    Datum upisa : 19.10.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 20:23

    Banjola rodjaci :kolo:
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.dizna.net
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 20:32

    Pa ako je to Banjica onda je Železnik na Terazijama.. PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 984568
    Nazad na vrh Ići dole
    compact
    A REAL'ROCK'N'ROLLA
    compact


    Broj poruka : 8329
    Godina : 46
    Lokacija : Beograd , a gde bih ?
    Vozilo : 206 RC
    Datum upisa : 19.10.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 20:36

    ajde bre , zivis na pola puta do mora
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.dizna.net
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 21:31

    Šumadinac :udri:
    Nazad na vrh Ići dole
    Veterinar

    Veterinar


    Broj poruka : 655
    Godina : 45
    Lokacija : Beograd
    Vozilo : Logan 1.5 dci
    Datum upisa : 02.06.2011

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime24th Oktobar 2011, 23:56

    @ Deda Bgd / Jezevi su mojom greskom ubaceni u temu. Rekoh sebi, mogao bih i ja malo u off topic... Upravo sam jednog nahranio pod prozorom i znam gde spava, pa cu ga fotografisati ujutru ako iskopam punjac za baterije.
    Kao sto si napisao, u sustini nije problem u psima, nego u ljudima. Mnogo novca iz budzeta grada usmerava se ka placanju odsteta u slucajevima kada ulicni psi nanesu povrede coveku. Kao sto sam pisao (i pisao), takvi psi NE SMEJU biti na ulici. Ipak, na ulicama su. To je dokaz nedovoljnog angazmana ovlascenih. Tu ne mogu nista, a verujem da bih umeo. Ova tema je usmerena ocuvanju zivota dobrocudnih pasa. Oni cine vecinu, veliku. Sa takvima sam proveo danasnje slobodno vreme. Dobro, nije bilo bas slobodno, ali uz njih mi je delovalo tako.

    @ momo80 / Slazem se da danas postoji previse organizacija, grupa, pojedinaca, koji se bore za sve i svasta. Bude tu i (po meni) raznih "gluposti", ali ko sam ja da o tome sudim? Skidam kapu za svaku inicijativu u pogledu borbe za svoje i tudje interese, jer, igrom slucaja, ne pripadam niti jednoj organizaciji, partiji, niti kao pojedinac branim šakama ili parolama neke interese. Opet, s obzirom da kučići nisu uspeli samostalno da se izorganizuju kako bi se izborili za očuvanje sopstvenih života, pridružio sam se onima koji nastoje da im u tome pomognu. Niti sam ostrašćen, niti željan prepirke. Meni je tih pasa jednostavno - žao. Dobro, priznajem i da su mi dragi pomalo. Smile
    Nazad na vrh Ići dole
    Ryan




    Broj poruka : 7383
    Godina : 83
    Lokacija : .
    Vozilo : .
    Datum upisa : 17.01.2009

    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime25th Oktobar 2011, 06:26

    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 Empty
    PočaljiNaslov: Re: PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja   PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja - Page 4 I_icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    PROTEST protiv izmene zakona o dobrobiti zivotinja
    Nazad na vrh 
    Strana 4 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
     Similar topics
    -
    » ZANIMLJIVI SVET ZIVOTINJA...

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
     :: FREE TIME :: ZIVOTINJSKO CARSTVO-
    Skoči na: